18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymany pedofil okazał się… wysokim oficerem policji

lubie_kornflejksy • 2013-06-17, 14:20


Pomorska prokuratura zatrzymała w Kościerzynie (woj. pomorskie) wysokiego oficera Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, stawiając mu zarzut dokonania czynności seksualnej na 14-latce. :banany: Mariusz Duszyński z kościerzyńskiej prokuratury poinformował w TVN24, że oficer „został przyłapany na gorącym uczynku” w sobotę w Wygoninie (woj. pomorskie).

Policjant przebywał tam ze swoimi znajomymi w domku letniskowym, najprawdopodbniej biorąc udział w libacji alkoholowej.. Właśnie tam miało dojść do spotkania z 14-latką.
(Swoją drogą to żałosna kara jak na taki czyn, większe odsiadki dostaje się za piractwa internetowe... :glowawmur: )


Policjantowi za zarzut dokonania „innej czynności seksualnej na osobie poniżej 15 roku życia” grozi od dwóch do 12 lat więzienia.
(Tak od siebie dodam że gość ma podwójnie przej***ne będąc wysokim funkcjonariuszem POlicji a także dzierżąc zacny tytuł pedofila idzie do więzienia, chyba domyśla się że nie będzie miał tam lekkiego życia kiedy jego napakowani kompani z paki dowiedzą się kim on jest i co zrobił :plzdie: to tyle tak skromnie ode mnie)

źródło

~Velture

2013-06-17, 14:29
Inna czynność seksualna - pewnie mu loda robiła.

Polecam - roman polański.

wampirmdh

2013-06-17, 14:49
dla niego skończy sie na zawisach szybszej emeryturze z której bd miał z 10 tyś na miesiąc

SharpSe

2013-06-17, 15:27
Pewnie sama sie pchala na ch*ja a wymalowana wygladala na duzo starsza. Loda mu opie**olila i wielkie halo bo policjant. Policja, k***a, zlodziej na jednym jada wozie. Nie rob sensacji dzieciaku.

Deus-Ex-Machina

2013-06-17, 15:27
Z tego co wiem, to w Polsce jest takie coś jak ochrona przestępców seksualnych. Czyli, że dadzą takiego do osobnego bloku, gdzie tylko podobni jemu będą egzystować. Tak więc raczej źle mieć nie będzie. :-|

Mogę się mylić. Jeśli tak, niech ktoś mnie poprawi. :->

entesee

2013-06-17, 15:31
ta a ta laseczka co tam robiła? na grzyby do lasu poszła i trafiła na domek i ją wykorzystał? hmm . nie sądzę :amused:

BongMan

2013-06-17, 15:49
Takich mamy w Polsce policjantów. Mam nadzieję, że mu dupsko w pierdlu pęknie.

mare30ks

2013-06-17, 15:53
mogl poczekac rok i mialby spokoj ;)

POW667

2013-06-17, 16:26
BongMan napisał/a:

Takich mamy w Polsce policjantów. Mam nadzieję, że mu dupsko w pierdlu pęknie.



Taa, a jakby był spawaczem to byś stwierdził, że takich w Polsce mamy spawaczy?

MojaAdrenalina

2013-06-17, 16:30
taaa... wysoko postawiony oficer nie będzie miał niby łatwego życia w pace...

bajbajoc

2013-06-17, 16:30
Pewnie będzie w pierdlu dymany na pieska .

Ziben

2013-06-17, 16:34
ch*j w dupe policji pewnie nie raz usłyszał, teraz nawet poczuje...

RZ...........in

2013-06-17, 16:40
Idealne połączenie dla współlokatorów spod celi - pałka i pedofil. Coś czuje że jego życie erotyczne nabierze nowego wymiaru

mr_9mm

2013-06-17, 16:41
BongMan napisał/a:

Takich mamy w Polsce

Gościu przecież ty wyjechałeś pracować z muzułmanami i murzynami za granice, więc nie powinieneś wypowiadać się na temat sytuacji w Polsce.
Co do pozostałej części twojej wypowiedzi: generalizujesz. "A bo jeden XYZ ukradł, więc wszyscy XYZ to złodzieje"... ja pie**ole :homer:

Dewayne

2013-06-17, 16:43
Gdzieś doczytałem, że ta dziewczynka to zdrowa fizycznie nie jest. Umysłowe porażenie chyba też ma. j***ny desperat :D