18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymanie pijanego kierowcy - obywatelska postawa

feliks1911 • 2015-04-03, 10:23
Napotkalismy na drodze pijanego kierowcę, który jechał z dużą predkością, spychał samochody z drogi, jechał od rowu do rowu.Stwierdziliśmy, że dla bezpieczeństwa osób trzecich a także dla bezpieczeństwa pijanego kierowcy musimy go zatrzymać, po 40 kilometrach udało się tego dokonać. Złapany kierowca miał 1,5 promila alkoholu we krwi, tłumaczył swój występek tym, że go dziewczyna rzuciła...


blizzarder

2015-04-03, 11:18
Ciekawe czy jakby jechało Audi A8 za 800 tys. zł z przyciemnanymi szybami, na ukraińskich blachach, to też byście zatrzymali.

zincum

2015-04-03, 11:26
Pierdząc z dupy. Pierdząc z dupy. Jak łatwo was j***ć na fejkach? No tak właśnie.

frynas

2015-04-03, 11:26
2:45 koleś w marynarce trzyma w ręce broń(lub coś co ją przypomina) także koleżka z seata jak zobaczył klamkę to nie miał już wątpliwości żeby wykonywać polecenia.

zools

2015-04-03, 11:26
Bardzo dobra robota panowie , pochwalam takie akcje chociaż czasami wybucham śmiechem na widok samozwańczych szeryfów na drogach , lub pouczających policjantów o swoich obowiązkach . Pan w brązowym widać tak podniecony akcją że penis to mu do kolan pewnie urósł z wrażenia ;) Tak czy siak gratulacje .

Lares86

2015-04-03, 11:27
1,5 promila i tak nim rzucało? Jak mnie policja zatrzymała to miałem 2,9 promila i k***a prosto jechałem. Amator....

nsa

2015-04-03, 11:27
A po sądach już was zaczęli ciągać? :)

JeanLuc

2015-04-03, 11:31
Stary! Krata browarów za takie obywatelskie zachowanie.

lllll

2015-04-03, 11:31
mitrus80 napisał/a:

Naruszenie nietykalności niepotrzebne, wystarczyło go wywlec, zablokować dostęp do samochodu, i pilnować żeby nie sp***olił, a nie akcja niczym k***a SWAT, "leżeć k***a", troszkę przesadzone wg mnie.

a smerfy przyjechały na gotowe i zadowoleni z siebie



No tak, wystarczyło przecież grzecznie poprosić:

"Szanowny Panie Obywatelu, z przykrością musimy Pana poinformować, iż powinien Pan opuścić pojazd. Następną czynnością którą wykonamy to wspólne oczekiwanie na Policję. Mamy nadzieję, że oczekiwanie to będzie bezpieczne dla nas wszystkich, a gdyby przypadkiem Pan miał przy sobie jakieś narzędzie, które mogłoby nam sprawić krzywdę to prosimy je pozostawić w samochodzie."


Cytat:

Art. 243. § 1. Każdy ma prawo ująć osobę na gorącym uczynku przestępstwa lub w pościgu podjętym bezpośrednio po popełnieniu przestępstwa, jeżeli zachodzi obawa ukrycia się tej osoby lub nie można ustalić jej tożsamości.

§ 2. Osobę ujętą należy niezwłocznie oddać w ręce Policji.



Jebnij się w dekiel, on był pijany, wszystko mu było jedno i mógł jakąś głupotę zrobić. Ujęcie prawidłowe (zawsze mogli go skopać itp., wtedy by było źle).

sylwusiex

2015-04-03, 11:31
Akurat uwiężę że rudy miał dziewczyne :kjujik:

mi...........80

2015-04-03, 11:32
Cały_Internet

Jeden chłop fest pijany ze słabą równowagą raczej nie dałby rady trzem czy czterem młodym przygotowanym do zatrzymania, a to że pijany to nie znaczy że od razu ma nóż.

kenzol

2015-04-03, 11:35
Podro dla Policji z Pajęczna ;-)

Tak z ciekawości autorze, gdzie konkretnie doszło do obezwładnienia kierowcy w jakiej miejscowości?

mi...........80

2015-04-03, 11:36
lllll

Ciekawe że większość sadoli popiera tutaj upierdliwianie się gówniarstwa w stronę policji, że mają się im przedstawiać legitymować i w ogóle przepraszać za wszystko i postępować wg kodeksu, a z drugiej strony jakiś cywil ma prawo rzucić drugim o ziemię i nagle wszystko jest ok.

CichaWoda

2015-04-03, 11:38
widzę że tu pewna grupa działa przeciwko portalowi sadistik nie dopuszczając to wielkiego zderzenia czolowego. Zbanowac deliffenta

Kosa191

2015-04-03, 11:40
Jak się pić nie umie to się siedzi w domu.

Tamaryszek

2015-04-03, 11:41
arturek_w napisał/a:

Aleee kurewsko sadystyczne....... o LoL 40km za nim jechaliście? starczyło wam paliwa? Najbardziej sadystyczne to chyba słowa wypowiedziane przez pasażera: SłOwek otwórz, SłOwek no.. nie zostawiajta mnie bo ja nagrywam hehehe



Idź do kuchni, wyjmij garnek, najlepiej taki jak na bigos bo ciężki i jebnij się z całych sił w ten twój pusty łeb. Jak będziesz oglądał jeszcze raz ten film to wsłuchaj się w słowa tego faceta w koszulce w paski. Debil z Seata tłumaczył, że go dupa olała, a on mu odpowiedział, że z dzieckiem jedzie. Widocznie jesteś jeszcze intelektualnie na poziomie embrionalnym, wiec niczego więcej tłumaczyć nie będę. Taki z Ciebie sadol, że nawet ze złapania potencjalnego mordercy się śmiejesz, spoko? Jak będzie taki pijaczyna zapie**alał po twoim mieście czy wiosce to mu k***a jeszcze kciuk pokaż zamiast zadzwonić na Policje.
Czemu ten świat jest taki zj***ny