18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymanie pijanego kierowcy - obywatelska postawa

feliks1911 • 2015-04-03, 10:23
Napotkalismy na drodze pijanego kierowcę, który jechał z dużą predkością, spychał samochody z drogi, jechał od rowu do rowu.Stwierdziliśmy, że dla bezpieczeństwa osób trzecich a także dla bezpieczeństwa pijanego kierowcy musimy go zatrzymać, po 40 kilometrach udało się tego dokonać. Złapany kierowca miał 1,5 promila alkoholu we krwi, tłumaczył swój występek tym, że go dziewczyna rzuciła...


Sov3reign

2015-04-03, 10:25
Brawo. Należy Ci się nie piwo, a cała paleta. Ludzie tacy jak Ty sprawiają, że ten świat staje się lepszy.

Nie ma żadnej wymówki dla prowadzenia po pijaku.

Herhard

2015-04-03, 10:28
Teraz czekajcie na sprawę w sądzie i wyroki za utrudnienie śmieciowi zabicia niewinnych osób.Wcale nie byłbym zdziwiony takim obrotem sprawy w tym kraju.

arturek_w

2015-04-03, 10:28
Aleee kurewsko sadystyczne....... o LoL 40km za nim jechaliście? starczyło wam paliwa? Najbardziej sadystyczne to chyba słowa wypowiedziane przez pasażera: SłOwek otwórz, SłOwek no.. nie zostawiajta mnie bo ja nagrywam hehehe

Sov3reign

2015-04-03, 10:33
Herhard napisał/a:

Teraz czekajcie na sprawę w sądzie i wyroki za utrudnienie śmieciowi zabicia niewinnych osób.Wcale nie byłbym zdziwiony takim obrotem sprawy w tym kraju.


art. 243 § 1 Kodeksu postępowania karnego
Cytat:


Art. 243. § 1. Każdy ma prawo ująć osobę na gorącym uczynku przestępstwa lub w pościgu podjętym bezpośrednio po popełnieniu przestępstwa, jeżeli zachodzi obawa ukrycia się tej osoby lub nie można ustalić jej tożsamości.

§ 2. Osobę ujętą należy niezwłocznie oddać w ręce Policji.


arturek_w napisał/a:

Aleee kurewsko sadystyczne....... o LoL 40km za nim jechaliście? starczyło wam paliwa? Najbardziej sadystyczne to chyba słowa wypowiedziane przez pasażera: SłOwek otwórz, SłOwek no.. nie zostawiajta mnie bo ja nagrywam hehehe


pie**olnij się w głowę

milton

2015-04-03, 10:39
Sławek, otwórz.... Prawie się popłakał.

A pijanemu ch*jowi powinni uj***ć obie ręce i nogi żeby już nawet wózka inwalidzkiego naj***ny nie mógł prowadzić...


hendrix_radek

2015-04-03, 10:39
Cały browar Panom się należy. j***ć tego tępaka, niech ginie, ale przez braki w przestrzeni między uszami mógł zabić niewinnych ludzi.

Cały_Idiota

2015-04-03, 10:42
Chciałbym coś napisać, jakoś was pochwalić ale każda pochwała byłaby niewystarczająca. Wielkie, wielkie brawa. :brawo2:
Możliwe że wasza interwencja uratowała komuś życie. W imieniu ludzi których ten facet mógłby potrącić/przejechać - Dziękuję.

trabus

2015-04-03, 10:47
Gleba k***a! :D Się wczuł. Węszę angaż do w11! ;) Dobra robota btw.

mi...........80

2015-04-03, 11:00
Naruszenie nietykalności niepotrzebne, wystarczyło go wywlec, zablokować dostęp do samochodu, i pilnować żeby nie sp***olił, a nie akcja niczym k***a SWAT, "leżeć k***a", troszkę przesadzone wg mnie.

a smerfy przyjechały na gotowe i zadowoleni z siebie

GatecrasherKO

2015-04-03, 11:00
"Gleba k***a, leżysz"
Chłopaki od Rutkowskiego?

Cały_Idiota

2015-04-03, 11:08
mitrus80,
A gdyby miał nóż albo chciał - i potrafił- się bić? Może był niepoczytalny, uciekał przed policją, był naćpany, dokonał przestępstwa... Nie dało się tego ocenić i dlatego zdecydowana akcja była jak najbardziej słuszna. Facet mógł pomyśleć, że obezwładnia go policjant i dlatego nic nie zrobił, nie stawiał oporu. Odgrodzić od samochodu można kobietę albo wysuszonego dziadka.

qbswwa

2015-04-03, 11:10
Trzeba było wyłączyć kamery i przekopać tą k***ę.

t00malek4

2015-04-03, 11:14
Lodowaty bronek poleciał :) pozytywnie