18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymanie Hossa, wyłudzał pieniądze na wnuczka.

Nowotarżanin • 2017-03-17, 15:59


wszystko co dobre, kiedyś się kończy...

SirMajkel

2017-03-18, 11:36
złodziej to złodziej, nieważne skąd i gdzie kradnie. Do pierdla go.

PanAndrzej666

2017-03-18, 12:00
dziś prawdziwych cyganów już nie ma bo ich Hitler zabił w obozie :)

tranzystor

2017-03-18, 12:24
Velture napisał/a:



j***ć tych pie**olonych cyganów i mam wyj***ne, że powinno się mówić ROM. ROM to k***a dla mnie CD-ROM albo nowocześniejszy dvd-rom.




Masz rację, ale z szacunku dla łebskich ludzi opracowujących standardy optyczne, nie powinieneś łączyć tych wątków :mrgreen:

lubie_to

2017-03-18, 13:26
dobrze że mieli karabiny na kapiszone i kulki :D

bins24

2017-03-18, 14:00
DzidaZawodnik napisał/a:

Co to jest hossa?


Przeciwieństwo bessy, pozdrawiam.

dmnkzl

2017-03-18, 15:36
Velture napisał/a:


Dziś w tv widziałem, nazwijmy to wywiad, z bratem tego cygana. Ledwo co po polsku mówił i pie**olił, że oni w Polsce nic nie ukradli. Podkreślał to kilka razy, że 'W POLSCE" nic nie ukradli nikomu a Polska to ich kraj i kochają Polskę i co 2gie słowo polska a gość ledwo co po naszemu mówi.

j***ć tych pie**olonych cyganów i mam wyj***ne, że powinno się mówić ROM. ROM to k***a dla mnie CD-ROM albo nowocześniejszy dvd-rom.





A czy oni w tym przypadku coś ukradli? ;) Przecież, oni tylko grzecznie pytali o pomoc swoich przybranych dziadków. Ludzie sami oddawali im te pieniądze, a potem okazywało się, że to jednak byli inni wnuczkowie, a nie Ci co kilka lat temu na rodzinnym obiadku. Z drugiej strony dla mnie to jest śmieszne. Skoro starsze osoby nie potrafią rozróżnić oszusta od prawdziwego wnuka (czy innych uczciwych ludzi), to dlaczego pozwala się im mieszkać samotnie i bez opieki z comiesięcznym dopływem gotówki? Czy dla takich osób nie buduje się domów starców? Przecież niech taka starsza osoba zachoruje na Alzheimera, czy inną chorobą powodującą demencję. Kiedy raz wujek zostawił ciotkę na 1.5h samą w domu (ciotka cierpi już na zaawansowanego Alzheimera) bo spała i wydawało się, że nawet nie zorientuje się, że wujek wyszedł, to jak wrócił, zastał wszystkie ściany w salonie przemalowane na brązowy kolor. Oczywiście było to roztarte gówno, tak roztarte gówno. Ciotka zesrała się na środku pokoju i gołymi rękami rozcierała swoje odchody po ścianach.

Lysy1102

2017-03-18, 16:06
Cytat:

Kiedy raz wujek zostawił ciotkę na 1.5h samą w domu (ciotka cierpi już na zaawansowanego Alzheimera) bo spała i wydawało się, że nawet nie zorientuje się, że wujek wyszedł, to jak wrócił, zastał wszystkie ściany w salonie przemalowane na brązowy kolor. Oczywiście było to roztarte gówno, tak roztarte gówno. Ciotka zesrała się na środku pokoju i gołymi rękami rozcierała swoje odchody po ścianach.


To co dla jednych jest roztartym gównem dla innych może być nowoczesną sztuką! Może się ch*ja znasz po prostu??? :lol:

Talbot0

2017-03-18, 16:10
rom wyj***ć na złom

buoba

2017-03-18, 22:03
Przecież nie można być nietolerancyjny i ulegać stereotypom, cyganie to uczciwi ludzie! A to jest świetny przykład na to :mrgreen:

Avalanger

2017-03-18, 23:16
Niezależnie od stopnia zaawansowania demencji starczej jego ofiar, sk***ysyn powinien być tępiony do końca swego parszywego życia.

Tak samo widzę istnienie najprzeróżniejszych call-center. Sk***ielstwo i tyle. Dojenie starszych ludzi, tylko że legalnie.



igorektgk

2017-03-19, 14:24
LC V8 w psiarni? A na ch*j im ten paliwożerny smok ?