18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymanie Hossa, wyłudzał pieniądze na wnuczka.

Nowotarżanin • 2017-03-17, 15:59


wszystko co dobre, kiedyś się kończy...

ro...........24

2017-03-17, 16:05
Na ziemie, na ziemie !!! No i ch*j i tak leżał na łóżku

janlew

2017-03-17, 16:25
Ej, ale leży w ich kulturze, znów nietolerancyjna Polska łamie prawa mniejszości. Komisja euro-PEJSk-a powinna jak najszybciej zająć się sprawami mniejszości Romów w Polsce. Znów wstyd przed postępowym zachodem.

~Velture

2017-03-17, 16:28
Cytat:

Ej, ale leży w ich kulturze, znów nietolerancyjna Polska łamie prawa mniejszości. Komisja euro-PEJSk-a powinna jak najszybciej zająć się sprawami mniejszości Romów w Polsce.


Dziś w tv widziałem, nazwijmy to wywiad, z bratem tego cygana. Ledwo co po polsku mówił i pie**olił, że oni w Polsce nic nie ukradli. Podkreślał to kilka razy, że 'W POLSCE" nic nie ukradli nikomu a Polska to ich kraj i kochają Polskę i co 2gie słowo polska a gość ledwo co po naszemu mówi.

j***ć tych pie**olonych cyganów i mam wyj***ne, że powinno się mówić ROM. ROM to k***a dla mnie CD-ROM albo nowocześniejszy dvd-rom.

mygyry

2017-03-17, 16:54
Ja bym go chyba zastrzelił, bo jak widać a sądy niemożna liczyć...

Nowotarżanin

2017-03-17, 17:18
Velture napisał/a:



j***ć tych pie**olonych cyganów i mam wyj***ne, że powinno się mówić ROM. ROM to k***a dla mnie CD-ROM albo nowocześniejszy dvd-rom.




hahhahaahhaha piwo i ch*j!

Ro...........an

2017-03-17, 18:46
No fajna akcja pod kamerkę. Normalnie jakby ISIS szturmowali.

siwybis

2017-03-17, 20:02
Zamknąć to powinni sędziego co bandziora wypuścił ale przecież to nietykalna kasta.

woytasw

2017-03-17, 20:41
Tyle broni do jednego grubasa? Ten granat se też mogli darować. Niby rozpoznanie robili, kamery a wjazd jak na binladena
Szkoda, że czołgiem się nie wdupili.

KillerLaugh

2017-03-17, 21:12
Aż dziwne, że żaden z dziadków się za nim wstawił.

maksymilian45

2017-03-18, 01:25
Już mówię jaka to nutka w 0:12
Alan Walker Faded

Dobrze że tym razem weszli do dobrego mieszkania a nie do zwykłych cywilów którym zdemolowali mieszkanie i zęby powybijali.

~Velture

2017-03-18, 05:21
woytasw napisał/a:

Tyle broni do jednego grubasa? Ten granat se też mogli darować. Niby rozpoznanie robili, kamery a wjazd jak na binladena
Szkoda, że czołgiem się nie wdupili.


Lepiej mieć za dużo broni niż ryzykować, że ci taki zrobi inwalidę z kogoś.
Co do granatu to niech sobie chłopaki rzucą w takim przypadku a spaślak niech wie, że się nie pie**olą w tańcu.

Moim zdaniem bez kamerki to by mu tam jeszcze wpie**ol spuścili dla zasady, że nie okrada się ludzi a tym bardziej starszych ludzi.

W pierdlu będzie miał przej***ne i tak.

jerry280

2017-03-18, 07:19
@Velture jak lubie Twoje komentarze to ten jest w pierwszej piątce :) W Polsce nic nie ukradli, j***ne brudasy. Najgorzej, że jak kradną na zachodzie to podają w informacjach Polacy złapani za to czy tamto. Jacy k...a Polacy. Powinno być brudasy posiadający obywatelstwo polskie od razu wiadomo by było o kogo chodzi. Akurat mieszkam na dzielni gdzie się kręci sporo tego dziadostwa i wszyscy samochody na niemieckich blachach i raz w miesiącu wyjazd po kasę. Z jednej strony dobrze bo mniej kradną u nas ale z drugiej powinni dawno tą plagę wysiedlić na syberię. 1/10000 cygan jest normalny i najczęściej nie chce mieć z tą chołotą nic wspólnego.

dhany

2017-03-18, 07:49
jerry280 napisał/a:

@Velture jak lubie Twoje komentarze to ten jest w pierwszej piątce :) W Polsce nic nie ukradli, j***ne brudasy. Najgorzej, że jak kradną na zachodzie to podają w informacjach Polacy złapani za to czy tamto. Jacy k...a Polacy. Powinno być brudasy posiadający obywatelstwo polskie od razu wiadomo by było o kogo chodzi. Akurat mieszkam na dzielni gdzie się kręci sporo tego dziadostwa i wszyscy samochody na niemieckich blachach i raz w miesiącu wyjazd po kasę. Z jednej strony dobrze bo mniej kradną u nas ale z drugiej powinni dawno tą plagę wysiedlić na syberię. 1/10000 cygan jest normalny i najczęściej nie chce mieć z tą chołotą nic wspólnego.



Normalny ciapas , teraz to doj***łeś do pieca

Machol

2017-03-18, 10:15
@dhany, kiedyś widziałem taki przypadek. Gościu zapie**alał przy robotach drogowych. Rysy twarzy tak bardzo cygańskie że nie dało się nie zwrócić uwagi - i kurewsko zdziwić. Nikt nie widział, by się kontaktował z resztą cyganerii, toteż prawdopodobnie wyj***li go ze swojej świty.