18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MarekB1981

2023-11-04, 08:30
Głupota strazy miejskiej nie zna granic. Samochod stał juz z 10dni zanim sm postawiła zakaz. A te imbecyle jeszcze mandat mu dały zamiast odholować.

turor

2023-11-04, 08:36
Zawsze się pytam strażnika miejskiego, czy jak mam maturę to mnie wezmą do straży ?

Lo...........cz

2023-11-04, 08:58
Łódź to takie Podlasie nie na Podlasiu z tym ze większa patola.

congrindston

2023-11-04, 09:11
Lord_Slizgacz napisał/a:

Łódź to takie Podlasie nie na Podlasiu z tym ze większa patola.



Wypluj te słowa bo sam je Ci wyrwę z zębów!
Pozdrowionka z Białegostoku
:mrgreen:

Lo...........cz

2023-11-04, 09:18
congrindston napisał/a:

Wypluj te słowa bo sam je Ci wyrwę z zębów!
Pozdrowionka z Białegostoku


Boooooo mojjje miasto to Białystok….. nie masz sie czym chwalić :-D


RobsoN

2023-11-04, 09:21
Właściciel wróci z urlopu i z leksza się ździwi, jeszcze tak go zalali, że raczej nie wyjedzie i będzie dźwig potrzebny.

turor

2023-11-04, 10:10
RobsoN napisał/a:

Właściciel wróci z urlopu i z leksza się ździwi, jeszcze tak go zalali, że raczej nie wyjedzie i będzie dźwig potrzebny.



Wystarczą najazdy, cegły, deski, jest skos i wyjeżdżasz.
Nie musisz za każdym razem helikoptera wzywać :D

jkllll485

2023-11-04, 11:04
Jaki kraj taki problem...

sebol80

2023-11-04, 11:14
Brawo ziomalki

ZiooMall

2023-11-04, 11:32
Zabawne bo mieszkam w Piotrkowie i gdy widzi się łódzką rejestracje to od razu wiadomo że kaleką i zaraz coś odpie**oli, a gdy z daleka widać że coś typ odpie**olił to można zakładać że to EL i często tak jest. A jak wjeżdża się do Łodzi to k***a czuć się tam jak na j***nym autodromie z niewidomymi w wesołym miasteczku, j***ć te łódzkie kaleki umysłowe, powinni ich odizolować od reszty kraju, Sebix Majtczak z A1 jest tego przykładem

Bul_od_bytu

2023-11-04, 12:16
Państwo z dykty nie było w stanie wysłać pasożytów ze straży miejskiej do ogarnięcia tematu udrożnienia remontowanej ulicy. Pies się zesra na chodniku to wychodzą zza krzaka, a jak faktycznie jest coś do roboty do pasożytów nie ma :D

T0B1

2023-11-04, 13:37
Bul_od_bytu napisał/a:

Państwo z dykty nie było w stanie wysłać pasożytów ze straży miejskiej do ogarnięcia tematu udrożnienia remontowanej ulicy. Pies się zesra na chodniku to wychodzą zza krzaka, a jak faktycznie jest coś do roboty do pasożytów nie ma



MarekB1981 napisał/a:

Głupota strazy miejskiej nie zna granic. Samochod stał juz z 10dni zanim sm postawiła zakaz. A te imbecyle jeszcze mandat mu dały zamiast odholować.



Polecam zapoznać się z ustawą Prawo o ruchu drogowym (https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU19970980602/U/D19970602Lj.pdf - w szczególności z art. 50a oraz art. 130a ) oraz ewentualnie tym wyrokiem sądu: http://dziennik.lodzkie.eu/eli/POL_WOJ_LD/2017/1603/ogl/pol/pdf
W Polsce SM/Policja nie może sobie od tak podjąć decyzji o odholowaniu nieprawidłowo postawionego pojazdu jeśli ten nie zagraża bezpieczeństwu LUB nie utrudnia ruchu (a w tym wypadku żadna z tych przesłanek - moim zdaniem- nie została spełniona, i z doświadczenia wiem, że sąd pewnie podobnie by to ocenił).

robertocarlos23

2023-11-04, 13:39
turor napisał/a:

Zawsze się pytam strażnika miejskiego, czy jak mam maturę to mnie wezmą do straży ?



Matura to o wiele za dużo. Nie wezmą, bo jeszcze im komendanta wygryziesz ze stanowiska.

Marian_Koniuszko

2023-11-04, 14:12
Taniej i szybciej byłoby odholować ten samochód lawetą ulicę dalej, ale najwidoczniej w tym przypadku zabrakło po prostu mózgu operacji :-D


Lord_Slizgacz napisał/a:

Boooooo mojjje miasto to Białystok….. nie masz sie czym chwalić :-D