18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

darek1234

2023-11-04, 14:27
Lord_Slizgacz napisał/a:

Boooooo mojjje miasto to Białystok….. nie masz sie czym chwalić



Niezła śmiechawa, ale solówę mógł sobie darować

Tak mi się skojarzyło


Bul_od_bytu

2023-11-04, 14:34
T0B1 napisał/a:

Polecam zapoznać się z ustawą Prawo o ruchu drogowym (https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU19970980602/U/D19970602Lj.pdf - w szczególności z art. 50a oraz art. 130a ) oraz ewentualnie tym wyrokiem sądu:
W Polsce SM/Policja nie może sobie od tak podjąć decyzji o odholowaniu nieprawidłowo postawionego pojazdu jeśli ten nie zagraża bezpieczeństwu LUB nie utrudnia ruchu (a w tym wypadku żadna z tych przesłanek - moim zdaniem- nie została spełniona, i z doświadczenia wiem, że sąd pewnie podobnie by to ocenił).



Chyba ze SM jesteś skoro wyskakujesz tu z przepisem, który służby interpretują według własnego uznania.

Znam sytuację gdy ZDM znaki o zamknięciu drogi "osiedlowej" na czas jakiegoś wydarzenia postawiło późnym wieczorem jak auta stały zaparkowane, a już rano dzielna SM odholowała je w ciągu godziny. Dodam, że ludzie ci parkowali w tych miejscach od dekady, a rano szukali swoich aut żeby na zakupy jechać, a tu zonk.

Także "nie pie**ol" :roll:

opółnocyuciebie

2023-11-04, 14:42
MarekB1981 napisał/a:

Głupota strazy miejskiej nie zna granic. Samochod stał juz z 10dni zanim sm postawiła zakaz. A te imbecyle jeszcze mandat mu dały zamiast odholować.



mandat wyszedł go taniej niż holowanie :-D

dOpieca

2023-11-04, 14:45
Lord_Slizgacz napisał/a:

Łódź to takie Podlasie nie na Podlasiu z tym ze większa patola.





congrindston napisał/a:

Wypluj te słowa bo sam je Ci wyrwę z zębów!
Pozdrowionka z Białegostoku



Wcale niema patologi , pozdro z Suwałk :D

T0B1

2023-11-04, 14:52
Bul_od_bytu napisał/a:

Chyba ze SM jesteś skoro wyskakujesz tu z przepisem, który służby interpretują według własnego uznania.
Znam sytuację gdy ZDM znaki o zamknięciu drogi "osiedlowej" na czas jakiegoś wydarzenia postawiło późnym wieczorem jak auta stały zaparkowane, a już rano dzielna SM odholowała je w ciągu godziny. Dodam, że ludzie ci parkowali w tych miejscach od dekady, a rano szukali swoich aut żeby na zakupy jechać, a tu zonk.
Także "nie pie**ol"



xD Mordo, ja tylko przytoczyłem podstawę prawną na którą oni się często powołują, bo to jest standard że zamiast odholować problematycznie postawiony samochód to oni kładą blokadę na koła. Czemu? Bo tak jak pisałem: nie można sobie od tak bez dobrej podstawy komuś auta odholować. Dodatkowo w Łodzi był problem ze ściąganiem kasy za odholowanie i przetrzymywanie pojazdu (patrz przytoczony wyrok sądu), więc całość nie była opłacalna. To sprawa sprzed kilku lat więc może coś się od tego czasu zmieniło, ale takiej wiedzy już nie mam.

LubiewDupkę

2023-11-04, 14:52
dOpieca napisał/a:

Wcale niema pat



pozdro z Białego

anakin

2023-11-04, 16:01
ZiooMall napisał/a:

Zabawne bo mieszkam w Piotrkowie i gdy widzi się łódzką rejestracje to od razu wiadomo że kaleką i zaraz coś odpie**oli, a gdy z daleka widać że coś typ odpie**olił to można zakładać że to EL i często tak jest. A jak wjeżdża się do Łodzi to k***a czuć się tam jak na j***nym autodromie z niewidomymi w wesołym miasteczku, j***ć te łódzkie kaleki umysłowe, powinni ich odizolować od reszty kraju, Sebix Majtczak z A1 jest tego przykładem



zabawne, o was wiesniaki jest to samo zdanie. Widząc EZG EZD ESI EP EPI EPA EWI EBR to już wiem, że zaraz coś ciekawego odjebie, bo na tych waszych wiejskich drogach przepisy nie obowiązują. a to zawracanie na podwójnej, a to jechanie 50 lewym pasem, bo znaków się nie widzi gdzie jest 70. Zmiana pasa zajmuje 30 sekund bo się boi i akurat jak już go wyprzedzisz to postanowi zmienić pas w twoje auto. Ale to też trochę wina WORD, że wy możecie zdawać prawko na jakichś zadupiach, a jak przyjedziesz do dużego miasta to już kisiel w gaciach. I w drugą stronę też to działa, że ludzie z dużych miast mogą zdawać np w Sieradzu gdzie dwa ronda to max i potem takie mameje jeżdzą.

skurwyvij

2023-11-04, 16:21
ZiooMall napisał/a:

Zabawne bo mieszkam w Piotrkowie i gdy widzi się łódzką rejestracje to od razu wiadomo że kaleką i zaraz coś odpie**oli, a gdy z daleka widać że coś typ odpie**olił to można zakładać że to EL i często tak jest. A jak wjeżdża się do Łodzi to k***a czuć się tam jak na j***nym autodromie z niewidomymi w wesołym miasteczku, j***ć te łódzkie kaleki umysłowe, powinni ich odizolować od reszty kraju, Sebix Majtczak z A1 jest tego przykładem



ty k***a downie najlepiej widac wasze rejestracje epi epa ezg itd na rondzie jakimi jestescie kierowcami lub na skrzyzowaniu z 2 skretami.... jezdzij sobie po swoich wiochach i nie gadaj glupot

ZiooMall

2023-11-04, 16:57
anakin napisał/a:

zabawne, o was wiesniaki jest to samo zdanie. Widząc EZG EZD ESI EP EPI EPA EWI EBR to już wiem, że zaraz coś ciekawego odjebie, bo na tych waszych wiejskich drogach przepisy nie obowiązują. a to zawracanie na podwójnej, a to jechanie 50 lewym pasem, bo znaków się nie widzi gdzie jest 70. Zmiana pasa zajmuje 30 sekund bo się boi i akurat jak już go wyprzedzisz to postanowi zmienić pas w twoje auto. Ale to też trochę wina WORD, że wy możecie zdawać prawko na jakichś zadupiach, a jak przyjedziesz do dużego miasta to już kisiel w gaciach. I w drugą stronę też to działa, że ludzie z dużych miast mogą zdawać np w Sieradzu gdzie dwa ronda to max i potem takie mameje jeżdzą.



Wymieniłeś większość wioch która jeździ tak samo jak te łódzkie kaleki. Piotrków to EP w którym jest więcej ludzi niż w tych wszystkich wiochach dookoła a jakoś mniej wypadków z rejestracją EP widać niż tych łódzkich i wiejskich kalek. Niezdecydowane osły co zmieniają pas co chwilę, albo za wolno że wtedy trzeba zmieniać pas , inny zapie**ala jakby miał awarie hamulców, parkują jak niedorozwoje itd. Łódź i te wiochy dookoła Piotrkowa to te samo szambo


sk***yvij napisał/a:

ty k***a downie najlepiej widac wasze rejestracje epi epa ezg itd na rondzie jakimi jestescie kierowcami lub na skrzyzowaniu z 2 skretami.... jezdzij sobie po swoich wiochach i nie gadaj glupot

Ty downie wymieniasz wiochy a jak byś był douczony to byś wiedział że Piotrków to EP

KrwawyEric

2023-11-04, 17:03
Łódź to jest poj***ne lewackie miasto gdzie przestępczyni miała zdaje się ponad 70% poparcie społeczeństwa. Nie ma w ogóle o czym mówić, de-bil-ia-da. Normalnie takiego delikwenta powinno się od holować na policyjny parking i dopie**olić kilka tysięcy mandatu, dziękuję. Chyba że stał tam zanim wstawili znak że będzie przebudowa drogi, to miasto powinno za darmo przewieść auto lawetą gdziekolwiek indziej. Szaleństwo

1337haxor

2023-11-04, 19:36
Po co ta idiotyczna muszka?

psotna_cipka

2023-11-04, 21:27
congrindston napisał/a:

Wypluj te słowa bo sam je Ci wyrwę z zębów!
Pozdrowionka z Białegostoku



Do Choroszczy? Do Choroszczy!