18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zastrzelony z powodu zapalniczki

An...........20 • 2021-09-05, 17:54
Los Angeles, Kalifornia — 15 lipca 2021 r. około 11:20 oficerowie Hollywood Patrol Division LAPD odpowiedzieli na wezwanie radiowe „człowieka z bronią” w rejonie Cherokee Avenue i Hollywood Boulevard. Gdy funkcjonariusze przybyli na teren, zobaczyli mężczyznę pasującego do opisu podejrzanego z rozmowy radiowej, idącego na zachód po południowym chodniku, trzymającego w prawej ręce coś, co uważali za broń palną. Funkcjonariusze wyszli z pojazdu i wydali podejrzanemu polecenia. Podejrzany odwrócił się twarzą do funkcjonariuszy, wciąż trzymając przedmiot, wyciągnął prawe ramię w kierunku funkcjonariuszy, co spowodowało strzelaninę z udziałem funkcjonariuszy.

Podejrzany został trafiony strzałem z broni palnej i upadł na ziemię. Straż pożarna w Los Angeles odpowiedziała i przetransportowała podejrzanego do lokalnego szpitala, gdzie uznano go za zmarłego. Uważano, że przedmiot, który posiadał podejrzany, to broń palna, później ustalono, że była to metalowa zapalniczka butanowa z rękojeścią pistoletową. Dodatkowo na miejscu odnaleziono również składany nóż z ostrzem w pozycji otwartej. Podejrzany został zidentyfikowany przez biuro koronera hrabstwa Los Angeles jako 48-letni Matthew James Sova. Żaden funkcjonariusz nie został ranny podczas incydentu.


saikomiki

2021-09-05, 18:01
Coraz lepsze te samobójstwa. W sumie może lepiej tak niż rzucać się z mostu. Policja ma przynajmniej stałe treningi na żywo.

Tryper

2021-09-05, 18:04
Przynajmniej wykadrowane dobrze nagranie.

xXx5226

2021-09-05, 18:05
saikomiki napisał/a:

Coraz lepsze te samobójstwa. W sumie może lepiej tak niż rzucać się z mostu. Policja ma przynajmniej stałe treningi na żywo.



Już nie mogę się doczekać aż któryś patrol na Tobie baranie nie zacznie treningu strzeleckiego .

Pralpunkt

2021-09-05, 19:42
Mam nadzieję że dostaną po parę lat za nadużycie.
Nie dali mu nawet szansy na relacje, zaskoczyli go i odj***li
h*j im w dupe w więziennej celi

Reakcje*

Weronika25

2021-09-05, 19:48
Wymierzył do nich to go zestrzelili. Oni nie będą się narażać. Kazali mu to rzucić. Oni nie wiedzą czy to broń czy zapalniczka. Sam się debil naraził.

WujekMajkel

2021-09-05, 20:09
Pralpunkt napisał/a:

Mam nadzieję że dostaną po parę lat za nadużycie.
Nie dali mu nawet szansy na relacje, zaskoczyli go i odj***li
h*j im w dupe w więziennej celi
Reakcje*



Ja mam nadzieję, że nie będziesz się rozmnażał, żeby nie przekazywać dalej niedoj***nia umysłowego.

Ogórek

2021-09-05, 20:24
Kazali rzucić !! Nie zrobił tego !!! Odpowiedź musiała byc jedno znaczna.

huncfot130

2021-09-05, 20:38
Czyli co teraz "protesty", napady, plądrowanie sklepów, strzelaniny?
....
....

......

A czekaj typ był biały.

ellsworth

2021-09-05, 20:44
A teraz porównajmy jak by to wyglądało w Polsce: gościu by wymierzył w policjantów "bronią", ci by się pochowali po bokach, po chwili wyszli widząc że gościu nic nie strzela, wpierolili by mu pałkami, aresztowali. Sąd dałby mu wyrok, w sumie ch*j wie za co, pewnie grzywnę tylko jakąś i koniec! Wszyscy by żyli, jedyne straty to pobrudzona odzież policyjna, a nie od razu robić z gościa tarczę strzelniczą!

Kidl3r

2021-09-05, 20:48
Pralpunkt napisał/a:

Mam nadzieję że dostaną po parę lat za nadużycie.
Nie dali mu nawet szansy na relacje, zaskoczyli go i odj***li
h*j im w dupe w więziennej celi
Reakcje*



Kredą na chodniku mogli mu wydać polecenie. Już w Polsce żart z zapalniczką byłby słaby. W hameryce z całą pewnością nie lubią takich sucharów.

xXTommyXx

2021-09-05, 21:26
ellsworth napisał/a:

A teraz porównajmy jak by to wyglądało w Polsce: gościu by wymierzył w policjantów "bronią", ci by się pochowali po bokach, po chwili wyszli widząc że gościu nic nie strzela, wpierolili by mu pałkami, aresztowali. Sąd dałby mu wyrok, w sumie ch*j wie za co, pewnie grzywnę tylko jakąś i koniec! Wszyscy by żyli, jedyne straty to pobrudzona odzież policyjna, a nie od razu robić z gościa tarczę strzelniczą!



I tak powinno być też u nas, widziałeś wgl cały filmik gościu?

Książ

2021-09-05, 21:27
Facet ginie na własne życzenie

skoorviel

2021-09-05, 21:43
Najlepsze jest to, że rozstrzelali go jak na strzelnicy i jeszcze łapy wyginają do tyłu aby założyć branzolety aby przypadkiem nie uciekł :D a w sumie może panowie policjanci przeglądają sadola i wiedza, że jak nie spadną buty to pewnie przeżyje, kto wie

daniel1040

2021-09-05, 22:44
skoorviel napisał/a:

Najlepsze jest to, że rozstrzelali go jak na strzelnicy i jeszcze łapy wyginają do tyłu aby założyć branzolety aby przypadkiem nie uciekł a w sumie może panowie policjanci przeglądają sadola i wiedza, że jak nie spadną buty to pewnie przeżyje, kto wie



robią tak bo naćpany typ to i po 10 perforacjach może dać dyla lub zaatakować, dziki kraj to i metody dzikie.