18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zastrzelony z powodu zapalniczki

An...........20 • 2021-09-05, 17:54
Los Angeles, Kalifornia — 15 lipca 2021 r. około 11:20 oficerowie Hollywood Patrol Division LAPD odpowiedzieli na wezwanie radiowe „człowieka z bronią” w rejonie Cherokee Avenue i Hollywood Boulevard. Gdy funkcjonariusze przybyli na teren, zobaczyli mężczyznę pasującego do opisu podejrzanego z rozmowy radiowej, idącego na zachód po południowym chodniku, trzymającego w prawej ręce coś, co uważali za broń palną. Funkcjonariusze wyszli z pojazdu i wydali podejrzanemu polecenia. Podejrzany odwrócił się twarzą do funkcjonariuszy, wciąż trzymając przedmiot, wyciągnął prawe ramię w kierunku funkcjonariuszy, co spowodowało strzelaninę z udziałem funkcjonariuszy.

Podejrzany został trafiony strzałem z broni palnej i upadł na ziemię. Straż pożarna w Los Angeles odpowiedziała i przetransportowała podejrzanego do lokalnego szpitala, gdzie uznano go za zmarłego. Uważano, że przedmiot, który posiadał podejrzany, to broń palna, później ustalono, że była to metalowa zapalniczka butanowa z rękojeścią pistoletową. Dodatkowo na miejscu odnaleziono również składany nóż z ostrzem w pozycji otwartej. Podejrzany został zidentyfikowany przez biuro koronera hrabstwa Los Angeles jako 48-letni Matthew James Sova. Żaden funkcjonariusz nie został ranny podczas incydentu.


MicQ

2021-09-05, 23:21

Angevil

2021-09-06, 00:42
Podziurawili go i zakładają kajdanki? :-|

Zasysacz

2021-09-06, 02:33
Super jednego debila mniej świat staje się lepszym miejscem:) wypada podziękować panom policjantom :)

modoc

2021-09-06, 05:56
xXx5226 napisał/a:

Już nie mogę się doczekać aż któryś patrol na Tobie baranie nie zacznie treningu strzeleckiego .



Nie zacznie jeśli będzie stosować się do poleceń. Proste i logiczne dla normalnego człowieka, jedynie naćpani i gangusy mają z tym problem.

KFCnigget

2021-09-06, 11:24
końcowa scena z Gran Torino netflix adaptation

ZgRyZ

2021-09-07, 01:05
daj wam Boże, jak najszybciej, taką policję.