18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zastopować cham

~Velture • 2018-05-21, 17:07
Znów pola nie pokazała cycków więc znów promujemy konkurencję 8-)

Warto obejrzeć nawet tylko dla 1wszej akcji :wyj***ne:


Cz...........as

2018-05-22, 10:23
Spiderowski napisał/a:


Ktoś serio musi mieć mega małego pindola skoro tak się spina kiedy ktoś mu się wryje przed maske. Ani w domu nie będzie szybciej, ani korona z głowy mu nie spadła, ani nie musiał gwałtownie hamować ale k***a sapie choćby mu matke zbesztano.



Zazwyczaj te jednostki które wiecznie się wpie**alają komuś pod maskę, kiedyś nie zdążą i pół biedy jak tylko samochód pogięty. Trąbić, lać, pluć prosto w ryj może nauczą się jeździć normalnie.

Ktoś serio musi mieć mega małego pindola skoro tak się wpie**ala komuś przed maskę. Ani w domu nie będzie szybciej, ani korony w nagrodę nie dostanie, ale k***a cieszy się jak by komuś matkę zbeształ.

mrkuchar

2018-05-22, 11:41
Co tu dużo pisać, większość polskich kierowców to jeżdżące bydło.. :idzwch*j:

~Angel

2018-05-22, 13:44
Abraxus napisał/a:

Dlaczego ludzie w drogich luksusowych autach uważają, że mogą na drodze więcej i prawo ich nie dotyczy?



Bo ich stać na zapłacenie ewentualnej kary.

contracts

2018-05-22, 15:17
Mogła nie stawiać oporu to by jej ryja nie obili przy okazji :D

edek.bajzel

2018-05-22, 20:24
Abraxus napisał/a:

Dlaczego ludzie w drogich luksusowych autach uważają, że mogą na drodze więcej i prawo ich nie dotyczy?


żadna c**a tego nie zrozumie, ale tak po prostu się dzieje,
gdy jedzie ktoś drogim autem i szybko, wszyscy mu ustępują, nawet psy, choćbyś przeginał z przepisami ruchu drogowego, ale Ty i tak nie doświadczysz podobnych wrażeń

ellsworth

2018-05-22, 21:30
Velture napisał/a:


Uwielbiam ten tok rozumowania.
Ktoś ma pierwszeństwo i jakiś zjeb mu wymusza a potem przychodzi taki typ jak ty i pie**oli, że wina tego co miał pierwszeństwo na zasadzie "bo mógł odpuścić".

k***a cudowne to jest.

Jak ci będą córkę gwałcić to powiesz, że mogła przecież nie stawiać oporu to by jej ryja nie obili przy okazji?


k***a, on przecież był już ZA SYGNALIZATOREM. Miał zadzwonić w miedzyczasie do wróżbity Macieja czy się nie zmieniła faza, czy co?!? A to, ze ten kretyn nagrywający ma zielone nie upoważnia go do wjazdu na skrzyżowanie na pałe, bo zanim wjedzie ma obowiązek poczekać aż zjadą ze skrzyżowania pojazdy z kierunku kierującego, a nie zielone, to zamykamy oczy i gaz do dechy!

paul78

2018-05-22, 21:36
I tak najgorsze są wyścigi tirów na autostradzie. Nic dziwnego, że potem ktoś "dziękuje" blokując ciężarówkę.

piterek098

2018-05-22, 22:23
gość w 4:40 jest jakiś poj***ny. tam jest strzałka w lewo a nie w lewo i nawrót. on w ogólnie nie może takiego manewru wykonać i jeszcze dupe otwiera.

flaszka

2018-05-22, 22:39
piterek098 napisał/a:

gość w 4:40 jest jakiś poj***ny. tam jest strzałka w lewo a nie w lewo i nawrót. on w ogólnie nie może takiego manewru wykonać i jeszcze dupe otwiera.



wez ty moze jeszcze raz pojdz na teorie z ruchu drogowego a potem zacznij sie udzielać. Jeżeli jest pozioma strzałka w lewo a sygnalizacja nie kierunkowa oraz jednocześnie nie ma znaku zabraniającego zawracanie to zawracanie jest dozwolone.

willoo

2018-05-22, 23:26
4:40 rzeczywiście mógł zająć lewy pas... pytanie czy musiał ?

oleyu

2018-05-23, 11:28
Śmieszy mnie taki gość, co przed 6 minutą czepia się gościa, co przepuścił karetkę.
Widać jak szybko przyspieszył po zapaleniu się zielonego, a facet jak wjeżdżał to stał pod sygnalizatorem.
Dla mnie to zwykłe buractwo.

Miacholl

2018-05-23, 15:46
@Flaszka dałem @piterek piwo, gdyż na komórce wydawało się, że ma kierunkową sygnalizację. Potem zdałem sobie sprawę, że znam to skrzyżowanie i jest tam nie kierunkowa sygnalizacja :P Masz rację mógł zawracać, a złotówa jak zwykle wymusiła.

willoo

2018-05-23, 20:34
poj***ło tych poznaniaków w 10 minucie...

Fafik_599

2018-05-24, 14:02
@Abraxus
Ja na miejscu drogówki takim korpo zjebom ładował bym mandaty pod górną poprzeczkę i dodatkowy pakiet pkt. tak profilaktycznie. Aaa i śmiejżelka z gardła prosto w pysk za buractwo.