18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zastopować cham

~Velture • 2018-05-21, 17:07
Znów pola nie pokazała cycków więc znów promujemy konkurencję 8-)

Warto obejrzeć nawet tylko dla 1wszej akcji :wyj***ne:


aaaaaaaaaaaaaa

2018-05-21, 17:24
Czy mogę otrzymać pełną wersję "wiązanki" z ostatniego filmiku. W dobrej jakości...

kokos_123

2018-05-21, 18:14
Jakim cudem można jechać tak jak ten ostatni, przecież oczywistym jest siedzenie przy samym pasie, aby gość widział cię w lusterku + jak coś, ktoś cię nie zmiażdżył na spółkę, jak nie wyhamuje...

Essent

2018-05-21, 18:25
Gdzie jest końcówka filmiku z ostatnich sekund ? :kawa:

~Velture

2018-05-21, 18:30
Hranipex napisał/a:

Czy mogę otrzymać pełną wersję "wiązanki" z ostatniego filmiku. W dobrej jakości...


Chyba tak szło:
Cytat:


k***a ty ch*ju. pie**olony k***a kretynie


kothletino

2018-05-21, 19:21
W większości to zamiast normalnego dźwięku z klaksonu ludzi powinni mieć krotką zapętloną wiadomość puszczaną z megafonu, coś w stylu "dzieee k***a, dzie dzie dzieeee k***a"

Kosmodysk

2018-05-21, 20:56
3:50- O jak ja k***a nienawidzę pedałów co blokują lewy pas, a ten pedał to specjalnie go blokował, by mieć filmik. Ale coś mu nie wyszło bo astrą go prawym wyprzedził i kulturalnie zwolnił przed ograniczeniem.

fixa

2018-05-21, 21:14
Wow, no to jakiś zjazd posiadaczy małych penisów, i to często po obu stronach kamerki o_O

donkapusta

2018-05-21, 21:40
5:40 to zwykłe kurewstwo nagrywającego. Podobnie z resztą jak i 4:40.

~Velture

2018-05-21, 21:57
Cytat:

5:40 to zwykłe kurewstwo nagrywającego. Podobnie z resztą jak i 4:40.


Uwielbiam ten tok rozumowania.
Ktoś ma pierwszeństwo i jakiś zjeb mu wymusza a potem przychodzi taki typ jak ty i pie**oli, że wina tego co miał pierwszeństwo na zasadzie "bo mógł odpuścić".

k***a cudowne to jest.

Jak ci będą córkę gwałcić to powiesz, że mogła przecież nie stawiać oporu to by jej ryja nie obili przy okazji?

PieronJasnySzlag

2018-05-22, 04:10
Ale poruszanie się po drodze to nie gwałt analny :roll:

Problem jest taki że z ludzi w samochodach wychodzi żółć i życiowe frustracje które potem przekładają się na innych kierowców.
Ktoś serio musi mieć mega małego pindola skoro tak się spina kiedy ktoś mu się wryje przed maske. Ani w domu nie będzie szybciej, ani korona z głowy mu nie spadła, ani nie musiał gwałtownie hamować ale k***a sapie choćby mu matke zbesztano.

Tafariel

2018-05-22, 08:11
donkapusta napisał/a:

5:40 to zwykłe kurewstwo nagrywającego. Podobnie z resztą jak i 4:40.



W ogóle mogli sp***alać do rowu, bo jaśnie pan nie mógł poczekać dwóch sekund :homer: taka januszowa logika: przepisy dla wszystkich tylko nie dla mnie :idzwch*j:

~Velture

2018-05-22, 08:39
Spiderowski napisał/a:

Ale poruszanie się po drodze to nie gwałt analny :roll:

Problem jest taki że z ludzi w samochodach wychodzi żółć i życiowe frustracje które potem przekładają się na innych kierowców.
Ktoś serio musi mieć mega małego pindola skoro tak się spina kiedy ktoś mu się wryje przed maske. Ani w domu nie będzie szybciej, ani korona z głowy mu nie spadła, ani nie musiał gwałtownie hamować ale k***a sapie choćby mu matke zbesztano.


Wymuszającemu też by k***a korona nie spadła jakby jechał przepisowo... :roll:

Wiewór

2018-05-22, 09:03
Dlaczego ludzie w drogich luksusowych autach uważają, że mogą na drodze więcej i prawo ich nie dotyczy?