18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zaśnięcie za kierownicą...

Polskie_Drogi • 2018-07-02, 14:55
Walczycie czasem ze zmęczeniem za kierownicą?
W takim razie zobaczcie jak łatwo można przegrać taką "walkę"

St...........on

2018-07-02, 23:31
pokarało go za pedalską muzykę, jak by doj***ł Rammsteina to by nie usął.

Dupaapud

2018-07-02, 23:55
nigdy mi się nie zdarzyło zasnąć na trzeźwo za kierownicą.

Po pijaku i owszem, ale na trzeźwo nigdy...

Jorgen88

2018-07-03, 00:06
alexandrus napisał/a:

pokarało go za pedalską muzykę, jak by doj***ł Rammsteina to by nie usął.


Rammstein...ma parę fajnych kawałków ale przeciwieństwem pedalstwa bym tego nie nazwał

ValvePlsFix

2018-07-03, 03:50
Kilka razy w miesiącu jeżdżę standardową trasą 150 km. Jeden fragment to 35 km ciągłej jazdy prosto z tym samym ograniczeniem prędkości, więc ustawiam tempomat i jadę. Jednego dnia się nie wyspałem (4-5 h snu chyba) i podczas jazdy przysnąłem na 2 sekundy (tak mi się wydaje), nawet nie zauważyłem, że zamykają mi się oczy. Ale cały czas jechałem prosto na szczęście. Ogółem wydaje mi się, że długa jazda bez odpowiedniego wyspania się jest bardziej niebezpieczna niż po jednym piwku (a może nawet dwóch) - ale żeby nie było, oczywiście nigdy nie próbowałem. Wysypiajcie się albo nie jedźcie, weźcie taksówkę itp., bo naprawdę nie warto.

zdun

2018-07-03, 06:49
jak sie jeździ z taka prędkością to nawet wypoczęty zaśnie

Sonal

2018-07-03, 08:42
I na takie coś są np. wyśmiewane przez młodych (głupich) gniewnych asystent pasa ruchu itp. Ciekawe czy w tym przypadku pisk asystenta by go obudził.



~DMT

2018-07-03, 10:29
MadDave napisał/a:

Do ch*ja kto to k***a ustawia?



Pieniądze. Coś tam z tą branżą miałem wspólnego i wiem, że jest taki przepis w ustawie o radiofonii, że ileś tam procent czasu antenowego ma lecieć Polska muzyka. Przez dzień jedzie się z komercją, z tym co dane radio ma w kontrakcie na wypromowanie, a w nocy właśnie wyrabiają narzucony limit, najczęściej właśnie takimi smutami...
:kawa:

zairland

2018-07-03, 11:31
edek.bajzel napisał/a:

dziękuję tym, którzy zapomnieli akurat w tym miejscu posadzić drzewa, lub wykopać dwumetrowe doły na poboczach,
kierowca dał ciała, ale dzięki NIM on przeżył, a was
oby was k***y zielone , szybko ziemia przygarnęła


Ale w Polsce zamiast drzew teraz na poboczach pakują betonowe żółte słupy z napisem "pas drogowy". No proszę mi powiedzieć, po kij betonowe? czy u nas nie można tego zrobić z materiału który się złamie w razie walnięcia, tylko zawsze jakiś Franek który ma zakład produkcyjny i znajomości w urzędach musi przeforsować swój ch*jowy produkt? Dobrze że w przepisach nie zaznaczyli pasa drogowego "zębami smoka" z drutem kolczastym....

Jurandooo

2018-07-03, 19:29
Ze swoich sprawdzonych sposobów polecam żucie gumy i wietrzenie auta. Jak już ktoś powiedział jak jest ciepło to zaraz chcę nam się kimać. Ale oczywiście najlepiej, stanąć na parkingu i iść spać jak człowiek ;)

edek.bajzel

2018-07-03, 21:17
pięćset, tysiąc
nie zamierzam naprawdę się przechwalać, ale mój rekord to 2100 km bez spania i spoko dawałem radę, chociaż powinienem jednak odpuścić bo kumple którzy jechali za mną ryzykowali,
temat dla innych do przemyślenia

jedrzej152

2018-07-03, 23:10
@zairland, akurat przyjabanie w ten słupek pas drogowy osobówką raczej nie zaszkodzi w najgorszym razie uszkodzi zderzak czy drzwi. One są wkopane ledwo na 40cm i ważą w sumie jakieś 30kg więc jednak drzewo gorsze :D

Rado

2018-07-05, 00:11
na farcie

Howie

2018-07-16, 14:12
Miska olejowa chyba poszła