18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zaśnięcie za kierownicą...

Polskie_Drogi • 2018-07-02, 14:55
Walczycie czasem ze zmęczeniem za kierownicą?
W takim razie zobaczcie jak łatwo można przegrać taką "walkę"

~DMT

2018-07-02, 15:03
Hehehe. "Zamknij na chwilę oczy..." To wszystko przez piosenkę :amused:

ddss

2018-07-02, 15:08
Jak już jesteś na kresce zmęczenia i prowadzisz to pamiętaj aby nie słuchać takich nagrań, jak już to hard rock, klasyczna lub elektronika. No i kawa to podstawa.

Maras76

2018-07-02, 15:12
szczęśćie że było łagodnie ukształtowane pobocze a nie rów mariański tuż za szosą.

~Velture

2018-07-02, 15:22
ddss napisał/a:

Jak już jesteś na kresce zmęczenia i prowadzisz to (...)


... to jesteś kompletnym kretynem i potencjalnym mordercą.

Koniec, kropka.

pazuzu

2018-07-02, 15:23
MaszAyahuaskę napisał/a:

Hehehe. "Zamknij na chwilę oczy..." To wszystko przez piosenkę :amused:

reszta tez pasuje

"Zamknij na chwile oczy, nie myśl o tym czy boisz się czy nie " :mrgreen:

Noside

2018-07-02, 16:49
Za bardzo się wsłuchał w piosenkę, j***ny.

janlew

2018-07-02, 17:17
Mam nadzieje że to baba. Trzaby ją znaleźć, z taką podatnością na hipnozę...

EdmundKemper

2018-07-02, 20:19
Najgorsze jest to, że często takie piosenki i inne tego typu smęty lecą w radiu późnym wieczorem/w nocy.

edek.bajzel

2018-07-02, 20:44
dziękuję tym, którzy zapomnieli akurat w tym miejscu posadzić drzewa, lub wykopać dwumetrowe doły na poboczach,
kierowca dał ciała, ale dzięki NIM on przeżył, a was
oby was k***y zielone , szybko ziemia przygarnęła

Mors_Nigra

2018-07-02, 21:56
@edek.bajzel właśnie szkoda, że nie było, kierowca to debil i było by lepiej jak by się sam wyeliminował. W sumie nic by mu się nie stało tylko rozj***ł by samochód i dostał cenną lekcję, więc jeszcze gorzej, że nie było. Drzewa po bokach wszystkich dróg poza miejskich i ch*j mnie obchodzi czy zdechniesz!

aaaaaaaaaaaaaa

2018-07-02, 22:02
Teraz wiadomo po co są rowy. Byś się obudził.
Wiadomo też po co są drzewa. Byś nie przeżył pobudki.

edek.bajzel

2018-07-02, 22:15
Mors_Nigra napisał/a:

@edek.bajzel właśnie szkoda, że nie było, kierowca to debil i było by lepiej jak by się sam wyeliminował. W sumie nic by mu się nie stało tylko rozj***ł by samochód i dostał cenną lekcję, więc jeszcze gorzej, że nie było. Drzewa po bokach wszystkich dróg poza miejskich i ch*j mnie obchodzi czy zdechniesz!


Mało jeździsz i gówno wiesz, może po dwóch milionach kilometrów, zrobionych po bezdrożach / wylklucz autostrady i szybkiego ruchu/ Polski porozmawiamy
nie zawsze potrafisz ocenić zmęczenie prawidłowo, a wierz mi, znam naprawdę dobrych i wytrzymałych kierowców, którzy także dali ciała,
niemniej także p*zdy,,,bo co ja nie dam rady,,a pamiątki od takich debili, mam od lat
nieważne jednak, ale faktem jest, że ,,udogodnienia,, współczesne, na pewno UŚMIERCĄ WIELU

AlexUnder

2018-07-02, 22:53
Kilka razy mi się przysnęło na kilka sekund, jeśli twardo co określony czas nie robi się odpoczynku to można nie wyłapać, że właśnie urywa Ci się film, swoje przypadki pamiętam jako dziwnie długie mrugnięcie oczami po którym np jestem na sąsiednim pasie. I nigdy nie zdarzyło mi się to na krętych drogach, zawsze na długiej prostej. Najgorzej jedzie się przez Niemcy. A że mam więcej szczęścia niż rozumu to nigdy, nic, ale to nic się nie stało.

MadDave

2018-07-02, 23:13
W pewnym okresie życia robiłem trasy takie powyżej 500km na raz, często w godzinach późno wieczornych i muszę powiedzieć że ch*j mnie strzela na wieczorną ramówkę. Któregoś dnia zapomniałem zabrać ze sobą płytek na drogę i całą noc musiałem się męczyć bo na każdym paśmie muzyka do poduszki. Z wk***ienia nie raz darłem mordę sam do siebie albo sobie śpiewałem żeby jakoś oszukać zmęczenie. Do ch*ja kto to k***a ustawia? W nocy powinni napie**alać ostre kawałki żeby kierowcy nie byli usypiani takim smętnym pitoleniem.

@Mors_Nigra - k***a jest tak dużo czynników które mogą cię uśpić za kółkiem że nie masz pojęcia.

Któregoś razu wracałem do domu po dosyć stresującym ale emocjonującym i udanym dniu. Akurat była zima, więc szybko się ściemniło, miałem włączone ogrzewanie i w pewnym momencie ogarnęło mnie takie zmęczenie (emocje puściły i maczek zaczął się trawić) że w pewnej chwili po prostu mnie odcięło. A trasa to właśnie była taka, monotonna ciągła prosta droga.