18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zaślepiony miłością

Pantilion • 2018-10-10, 05:41
W Manaus torturowali i zamordowali gościa oraz wydłubali mu oczy za to, że był homoseksualistą. Według mnie na harda za słabe, ale jeśli się mylę proszę przenieść


~PowerBoBass

2018-10-10, 06:21
Ciekawe czy tego pedała co trupa ze cycek łapał też zaraz zaj***li :D

mygyry

2018-10-10, 07:05
Już nie spojrzy na innych chłopów :amused:

panar3

2018-10-10, 07:28
Manaus to nie Pedałus! Piwko.

Halman

2018-10-10, 07:31
jak w tym starym dowcipie.. teraz homochłopcy będą mieli używanie w oczodoły

loszo

2018-10-10, 09:00
z doświadczenia nabytego oglądając wcześniejsze filmy z krainy DaSilva, podejżewam, że zrobili mu to na żywca

Wiewór

2018-10-10, 09:04
j***ni hipokryci. Przecież kultura latynoska to 150% pedalstwa. Tam każdy jest ciotą i zrobienie lachy koledze to jak podanie ręki. Mają tą cały swój kult macho. Muchasos razem się spotykają, dotykają jak cioty, na przywitanie idą w ślinę...

~Velture

2018-10-10, 09:52
@up
k***a co temat z pedalstwem itp. to pojawiasz sie jak grzyby po deszczu ze swoją ekspertyzą o ssaniu ku*asów...

Przypadek? Nie sądzę.

janlew

2018-10-10, 11:03
Mogli mu zamienić miejscami te oczy z jajami. W sumie mogła by to być oficjalna kara dla tych facetów, co im jajami oczy zarosły. Choć rozpalony pręt w dupie, też był kiedyś słusznym podejściem.

100Burned

2018-10-10, 11:05
Pedał nie pedał ale no brutalne zabójstwo to przegięcie.

Przypuszczam że sprawcy sami miewali mokre sny z udziałem ku*asów, stąd aż taka agresja. Brazole to dzikusy więc może faktycznie wierzyli że jak kogoś ku*asolubnego rytualnie zapie**olą to to ich wyleczy z gejozy.



janlew napisał/a:

Mogli mu zamienić miejscami te oczy z jajami. W sumie mogła by to być oficjalna kara dla tych facetów, co im jajami oczy zarosły. Choć rozpalony pręt w dupie, też był kiedyś słusznym podejściem.



O i kolejny co by gościa z wyra nie wyrzucił pod warunkiem że nikt by się nie dowiedział :kawa:

A jaki wk***iony na toooo, sikiera, prynt w dupe i w ogóle z bazuki.

freaky

2018-10-10, 11:42
Niestety ta zaraza się rozprzestrzenia i w Polsce coraz śmielej ujawnia swoje chore preferencje. Należałoby dla przykładu potraktować jednego w podobny sposób, co by wybić niektórym z głowy ich zboczone fantazje homo-państwa.

DoubleBorger

2018-10-10, 11:49
Można by powiedzieć, że ma nowe spojrzenie na świat.

100Burned

2018-10-10, 11:53
Czytam sobie opowieści sk***ysyna, którego hobby jest oparte na r*chaniu komuś żon. Część wyłowionych zostało pod wpływem alkoholu, kryzysu itd kiedy szanse były nierówne. Taki człowiek jest społecznie szkodliwy, bo każda może mieć chwile słabości. Takiemu gościowi rozsądnie byłoby wydłubać oczy i uciąć jaja. Pozostając w temacie, czytając lub słysząc o przypadkach brutalnych zdrad człowiek sam z siebie zaczyna się wk***iać. Mimo, że sprawa go bezpośrednio nie dotyczy to jednak mowa tutaj o nielojalności i krzywdzie w związku hetero, a że się już jest w związku hetero to nieraz historie innych ludzi mogą wywołać chwilowe poczucie niepewności. W końcu nikt dotknięty tym problemem się tego nie spodziewał. Dalej- dużo się mówi o pedofilii, nie trzeba chyba się rozwodzić nad szkodliwością praktyk takich zboczeńców. Im też należą się najgorsze tortury. Informacje o tak potwornych przestępstwach też powodują złe samopoczucie, tym bardziej jak się ma lub planuje dziecko.

Teraz kwestia pedziów. Kiedyś natknąłem się na statystyki, że ileś tam procent społeczeństwa ma ,,ciepłe" skłonności. Nie pamiętam dokładnie o jaki procent chodziło ale pamiętam że pojawiła się myśl ,,skoro tylu ich jest to gdzie oni k***a są?". W życiu widziałem na ulicy dwóch pedałów takich że nie było wątpliwości że ch*ja z bliska oglądają. Jednego w Warszawie drugiego chyba w Gdańsku, są to spore miasta. W mniejszych miastach i na wsiach nie występują? Pozostaje zatem hipoteza że znaczna część takich ludzi się dobrze ukrywa i robi co robi tak że no nich*ja nie ma jak się o tym dowiedzieć a tym bardziej odczuć z tego powodu jakichś dolegliwości. Możliwe że znam przynajmniej kilku gejzerów a o tym nawet nie wiem. Możliwe że wy też znacie. Przy założeniu że nie opuszczam spodni, nie rysuję sobie strzałki na dupie i nie piję do nieprzytomności tak żeby urwał mi się film, w jaki sposób miałbym czuć się zagrożony? Że jakiś pedryl porazi mnie laserem z dupy i to mnie odmieni? Że żonę mi przeleci? No co zrobi?

Żartować, wyśmiewać lubię bo takie mam poczucie humoru ale jak mnie raz na jakiś czas naszło na naskrobanie realnego punktu widzenia to chciałbym zasugerować że normalny facet hetero, nie mający co do swojej orientacji żadnych wątpliwości raczej nie powinien jako punkt honoru obierać zaj***nie wszystkich ciepłych czy zamknięcie ich w obozie. Po co to komu, na co.

freaky napisał/a:

Niestety ta zaraza się rozprzestrzenia i w Polsce coraz śmielej ujawnia swoje chore preferencje. Należałoby dla przykładu potraktować jednego w podobny sposób, co by wybić niektórym z głowy ich zboczone fantazje homo-państwa.



Kolejny :cumshot:

freaky

2018-10-10, 12:08
100Burned napisał/a:


Kolejny :cumshot:


Nie będę twoim kolejnym do fellatio, świrze!