18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zaślepiony miłością

Pantilion • 2018-10-10, 05:41
W Manaus torturowali i zamordowali gościa oraz wydłubali mu oczy za to, że był homoseksualistą. Według mnie na harda za słabe, ale jeśli się mylę proszę przenieść


100Burned

2018-10-10, 12:28
freaky napisał/a:


Nie będę twoim kolejnym do fellatio, świrze!



Patrzcie jaki niedostępny :amused:

Sonal

2018-10-10, 15:11
Czy administracja mogłaby 100Burned dać nick w kolorze różowym? Tak się piekli, że aż mu szminka z torebki wypadła.

TB303

2018-10-10, 15:13
janlew napisał/a:

Mogli mu zamienić miejscami te oczy z jajami. W sumie mogła by to być oficjalna kara dla tych facetów, co im jajami oczy zarosły. Choć rozpalony pręt w dupie, też był kiedyś słusznym podejściem.


No no, ładnie miałeś na swojej parafii, ze swoim księdzem

100Burned

2018-10-10, 15:42
Sonal napisał/a:

Tak się piekli, że aż mu szminka z torebki wypadła.



To schyl się i podnieś, freaki albo janlew pomogą ci się wyprostować jak cie w krzyżu jebnie :krejzi:

AN...........or

2018-10-10, 17:26
wyjątkowo okrutna kara, mogli go po prostu wyr*chać....

PieronJasnySzlag

2018-10-10, 18:24
100Burned napisał/a:


Teraz kwestia pedziów. Kiedyś natknąłem się na statystyki, że ileś tam procent społeczeństwa ma ,,ciepłe" skłonności. Nie pamiętam dokładnie o jaki procent chodziło ale pamiętam że pojawiła się myśl ,,skoro tylu ich jest to gdzie oni k***a są?". W życiu widziałem na ulicy dwóch pedałów takich że nie było wątpliwości że ch*ja z bliska oglądają. Jednego w Warszawie drugiego chyba w Gdańsku, są to spore miasta. W mniejszych miastach i na wsiach nie występują? Pozostaje zatem hipoteza że znaczna część takich ludzi się dobrze ukrywa i robi co robi tak że no nich*ja nie ma jak się o tym dowiedzieć a tym bardziej odczuć z tego powodu jakichś dolegliwości. Możliwe że znam przynajmniej kilku gejzerów a o tym nawet nie wiem. Możliwe że wy też znacie. Przy założeniu że nie opuszczam spodni, nie rysuję sobie strzałki na dupie i nie piję do nieprzytomności tak żeby urwał mi się film, w jaki sposób miałbym czuć się zagrożony? Że jakiś pedryl porazi mnie laserem z dupy i to mnie odmieni? Że żonę mi przeleci? No co zrobi?

Żartować, wyśmiewać lubię bo takie mam poczucie humoru ale jak mnie raz na jakiś czas naszło na naskrobanie realnego punktu widzenia to chciałbym zasugerować że normalny facet hetero, nie mający co do swojej orientacji żadnych wątpliwości raczej nie powinien jako punkt honoru obierać zaj***nie wszystkich ciepłych czy zamknięcie ich w obozie. Po co to komu, na co.



Jeśli na ten "problem" spojrzymy z perspektywy jednostki (przeciętnego ferdynanda kiepskiego) to generalnie masz racje.
Ciekawiej to wygląda jeśli przyjrzymy się z szerszej perspektywy (czasowej i oóglnie) tej całej tolerancji.
Głównym pytaniem każdego samodzielnie myślącego człowieka powinno być: dlaczego nagle kładzie się ogromny nacisk żeby miażdżąca większość musiała akceptować i szanować promil odmiennego społeczeństwa?? Tolerancja dla lgbt czy homo to kwestia 50 lat a sam homoseksualizm jest znany już od kiedy człowiek zaczął pisać. Samo wpisanie homoseksualizmu jako trzeciej orientacji to już jest kpina z nauki (polecam poczytać).
...
Dobra, może skróce bo o tym można pisać felietony.
Głównym celem neomarksizmu jest podział ludzi na głupi, skłócony plebs i władców. Główną przeszkodą jest wspólnota narodowa, wspólnota wiary i podstawowa komórka społeczna dzięki której człowiek się rozwija, kumuluje majątek, buduje - czyli rodzina.

Zważywszy na to że homoseksualizm może być nabyty chodzi o to żeby przyszłe pokolenia nie były zdolne do zakładania trwałych rodzin z potomstwem.
Doskonale to widać po córce Angeliny Jolie. Kochana mama, zidiociała lewaczka od najmłodszych lat mówiła córce że nie jest ani dziewczynką ani chłopczykiem tylko człowiekiem i sama musi zdecydować kim się czuje. Więc w wieku bodajże 11 lat córka zmieniła płeć na chłopczyka. W ogóle wtf kupić piwo można od 21 roku życia a zadecydowac o zmianie płci od 10? No ale to już mega lewicowe sk***ienie intelektualne.
Tak czy siak za 2 pokolenia w takiej kanadzie to odsetek pedałów będzie liczony w procentach - 20%, może więcej.


PS. Polecam zaznajomić się z terminem Tolerancja Represywna.
Bo całe te prawa człowieka, tolerancje, mowy nienawiści to nie jest troska rządów żebyśmy się niepozabijali i szanowali tylko to jest sprytnie, konsekwentnie wprowadzany plan, napisany wiele lat temu przez komunistów.

dender

2018-10-10, 19:23
W końcu się za to biorą...

emceZjemCie

2018-10-10, 20:49
j***ne kryptogeje. Ja tam lubię pedałów. Nie dość że nie zabierają nam dziewczyn to jeszcze ciągną ze sobą chłopców.

Kortens

2018-10-10, 23:38
Zgadzam się z 100Burned, większość gości którzy tak bardzo pieklą się z uwagi na to że ktoś jest gejem, mają z pewnością skłonności albo fantazje, a wychowany w komunie tatuś kazał gejów nienawidzić, więc nienawidzą pokazując to tak bardzo żeby bardziej przekonać siebie że nie chcą ku*asa w mordzie niż innych. Prawda jest taka, że nikt nie czuje satysfakcji oglądając takie coś, z takim kontekstem. Zwyczajnie szkoda młodego chłopaka, i jestem pewien, że większość z was czuła by dużo większą satysfakcję z filmiku pokazującego zemstę na jego oprawcach, bo to miałoby uzasadnienie. Uzasadnienie w postaci wyplenienia głupoty i zwierząt z cywilizowanego społeczeństwa. Prawda jest taka że geje nie zagrażają nam w żaden sposób, tak jak napisał ktoś wyżej, nawet pomagają. Nie ma tutaj też uwarunkowania instynktu, bo nie musimy się bać o wpie**alanie w naszą pulę genową, bo zwyczajnie ciężko im się rozmnażać. Więc z uwarunkować naturalnych są sobie zwykłymi bytami z którymi możemy żyć w spokoju nie zwracając na siebie uwagi. Jednak pseudo macho, tatisynkowie, wychowani na religii i niemyślący samodzielnie głąby będą darły japę że dobrze tak zabijać niewinnego człowieka w sposób kompletnie niehumanitarny, żeby przypadkiem nie zdać sobie sprawy, że mi to nie przeszkadza i tatuś nie byłby dumny, albo co gorsza sam w sumie mógłbym possać ku*asa. Tak czy siak, to jest sadistic, materiał dobry, mi ukazujący zezwierzęcenie drugiego świata a innym podbudowujący heteroego. Słabo ludzie.

kujawa92

2018-10-11, 13:58
Choroba go zabiła o0

miskolargol

2018-10-11, 15:32
j***ne zwierzeta.Za grosz nie lepsze niz kozojebcy.

PieronJasnySzlag

2018-10-11, 18:53
Kortens napisał/a:

Zgadzam się z 100Burned, większość gości którzy tak bardzo pieklą się z uwagi na to że ktoś jest gejem, mają z pewnością skłonności albo fantazje, a wychowany w komunie tatuś kazał gejów nienawidzić, więc nienawidzą pokazując to tak bardzo żeby bardziej przekonać siebie że nie chcą ku*asa w mordzie niż innych.


Retoryka typowa dla pedała- Jak ktoś nielubi homo to na pewno sam ma skłonności homo. A jeśli nie to zawsze można nazwać faszystą. Faszyzmu nigdy za wiele.


Kortens napisał/a:


Prawda jest taka że geje nie zagrażają nam w żaden sposób, tak jak napisał ktoś wyżej, nawet pomagają. Nie ma tutaj też uwarunkowania instynktu, bo nie musimy się bać o wpie**alanie w naszą pulę genową, bo zwyczajnie ciężko im się rozmnażać. Więc z uwarunkować naturalnych są sobie zwykłymi bytami z którymi możemy żyć w spokoju nie zwracając na siebie uwagi..


Homoseksualistów dzielimy na gejów i j***nych pedałów.
Masz racje, geje nie zagrażają nikomu bo co mnie obchodzi kto w co ładuje ku*asa wieczorami. Przykładem geja jest Piasek - normalny piosenkarz, obywatel, normalnie się ubiera i nie pie**oli głupot. Natomiast pie**olnym pedałem jest taki piróg, biedoń i inne lewicowe ścierwo. Zachowują się jak rozhisteryzowane dzieci i wszędzie pie**olą że im się należą prawa, że im się należy szacunek a każdy kto się niezgadza to faszysta.
Geje nam niezagrażają. Lewicowa ideologia zagraża i to bardzo!

dender

2018-10-11, 20:00
kortes jesteś pedałem pisząc tak :)

Kolufornia

2018-10-11, 20:23
Kaczy też pedalisko stare , pasożyt !!