18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zaskroniec

marmurowychuj • 2021-12-17, 18:21
zero sadyzmu ale i tak się podziele :-D
dzisiaj takiego fajnego skurczybyka znalazłem w robocie.
Własne :mrgreen:


andrzejrobert75

2021-12-17, 22:03
Takie pytanie,czy nie powinien gdzieś głęboko spac, bo dosyć zimno,czy ma szansę przeżycia?

shoe5maker

2021-12-17, 23:18
Stare zaskrońce śmierdzą zaskrońcem.

Kaczor_Donald

2021-12-18, 01:14
Masz u mnie plusa za symbiozę ze zwierzętami.
Jak Cię coś pie**olnie na drodze to będę pamiętał. ;-)

Tuco

2021-12-18, 03:11
Jest takie powiedzenie, że chłop ze wsi wylezie, ale wieś z chłopa już niekoniecznie. Miastowe za to mają ten sam syndrom, tylko w odwrotnym kierunku. Niedługo widok krowy dla smartfoniarzy będzie bliskim kontaktem czwartego stopnia z jakąś dziwną, obcą formą istnienia.

Dzięki za ten materiał. Wniósł na sadola kolejną bezużytecznie spędzaną chwilę.

KamykHC

2021-12-18, 05:20
Tuco napisał/a:

Jest takie powiedzenie, że chłop ze wsi wylezie, ale wieś z chłopa już niekoniecznie. Miastowe za to mają ten sam syndrom, tylko w odwrotnym kierunku. Niedługo widok krowy dla smartfoniarzy będzie bliskim kontaktem czwartego stopnia z jakąś dziwną, obcą formą istnienia.
Dzięki za ten materiał. Wniósł na sadola kolejną bezużytecznie spędzaną chwilę.



Szacunek dla pożytecznych zwierząt jest dla Ciebie jakimś syndromem ukierunkowanym w stronę miejsca pochodzenia/zamieszkania? O ch*j Ci chodzi? Facet znalazł łagodnego zaskrońca, chciał się podzielić materiałem i jest spoko. Jak Ci wielki sadolu nie pasowało mogłeś scrollować w dół, a nie wylewać żale.

baronturbina

2021-12-18, 09:01
marmurowych*j napisał/a:

nie! jestem z okolic Częstochowy, te domki są robione na export głównie na skandynawię


Ok dzięki za info.

Babababazpl

2021-12-18, 10:34
Tuco napisał/a:

J
Dzięki za ten materiał. Wniósł na sadola kolejną bezużytecznie spędzaną chwilę.



Nawet nie muszę sprawdzać i z góry zakładam, że ty nie wniosłeś na "Sadola" nic, poza swoimi zarzutami z rzyci wziętymi. Zerotematowcy, którzy permanentnie kontestują czyjeś zaangażowanie to najgorszy rak tego portalu. Za długo tu jestem, by nie wyczuć, że jesteś jednym z nich. Chcesz ludzi krytykować za ich wrzutki, to sam pokaż, co winno się tu znaleźć, świeć przykładem użytkownika, który wrzuca "sadolowy" kontent, a jeśli tego nie robisz, to z łaski swojej - zamknij mordę i się chędoż. :roll: Rzekłem.

spoon17

2021-12-19, 15:41
parekselans napisał/a:

To k***y zboczone, już nawet za zwierzątka leśne sie bioro.



paaanie , leśne ssaki najlepsze

rok4

2021-12-22, 20:42
marcino_zly napisał/a:

Szkoda że Cię nie uj***ł, by fajnie spuchło
Piwko za to żeś go nie zaj***ł kamieniem.



Ciekawe czym miałby go uj***ć?

:roll: