18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zasadzka na kryminalistę w parkingu hotelu hyatt

Vinyl • 2021-04-28, 06:50

Wszystko świetnie wyjaśnione na filmie, zasadzka z użyciem nieumundurowanych policjantów i psa
Murzyn ginie na skutek niezastosowania się do polecenia porzucenia broni.
Fremont, Kalifornia

Może "na parkingu" lepiej brzmi kawy jeszcze nie piłem jak admin to czyta nie zmieni

Te...........at

2021-04-29, 11:04
plastic napisał/a:

takie "martwienie się" o psa pod publiczkę, które uwielbiacie tutaj uprawiać, to kolejny obraz tego jak komuna przeżera wasze łby. od 10 lat fala zakompleksionych 30+ latek z pie**olcem na pomaganie schroniskom, stawianie psa ponad jakimś murzynem, eko-frajerzenie - to wszystko wygląda fajnie, ale na dłuższą metę służy tylko jednemu: rozj***niu więzi społecznych tak, aby doprowadzić każdy aspekt życia ludzkiego do odpowiedniej instytucji (którą można kontrolować łatwiej niż pojedyńcze aspekty czyjegoś życia), żebyś wolał w wieku 40 lat zamontować swojej 40-letniej rozklapionej partnerce PSA zamiast dziecka i abyście mogli uroczo bawić się z nim w parku tak, jak w normalnym życiu bawilibyście się ze swoim dzieckiem, którego nie macie i nie będziecie mieć, bo macie j***ne emerytury, to po ch*j wam.
rozczuliłem się, bo jestem wrażliwy ale mam w piździe po równo pieski i murzynów.



nic dodac nic ujac. PIWO.

Bandzior020

2021-04-29, 11:17
To "drop the gun" to oni chyba od razu krzyczą... Takiej wołanie do kumpli"napie**alamy" :lol:

wrocek

2021-04-29, 12:02
Gmoch by to lepiej rozrysował!

Herhard

2021-04-30, 09:27
Ten pies to był na odj***nie wystawiony?

jeden4sty

2021-04-30, 10:39
plastic napisał/a:

takie "martwienie się" o psa pod publiczkę, które uwielbiacie tutaj uprawiać, to kolejny obraz tego jak komuna przeżera wasze łby. od 10 lat fala zakompleksionych 30+ latek z pie**olcem na pomaganie schroniskom, stawianie psa ponad jakimś murzynem, eko-frajerzenie - to wszystko wygląda fajnie, ale na dłuższą metę służy tylko jednemu: rozj***niu więzi społecznych tak, aby doprowadzić każdy aspekt życia ludzkiego do odpowiedniej instytucji (którą można kontrolować łatwiej niż pojedyńcze aspekty czyjegoś życia), żebyś wolał w wieku 40 lat zamontować swojej 40-letniej rozklapionej partnerce PSA zamiast dziecka i abyście mogli uroczo bawić się z nim w parku tak, jak w normalnym życiu bawilibyście się ze swoim dzieckiem, którego nie macie i nie będziecie mieć, bo macie j***ne emerytury, to po ch*j wam.
rozczuliłem się, bo jestem wrażliwy ale mam w piździe po równo pieski i murzynów.



Jesteś j***nym debilem.