18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zasadzka na kryminalistę w parkingu hotelu hyatt

Vinyl • 2021-04-28, 06:50

Wszystko świetnie wyjaśnione na filmie, zasadzka z użyciem nieumundurowanych policjantów i psa
Murzyn ginie na skutek niezastosowania się do polecenia porzucenia broni.
Fremont, Kalifornia

Może "na parkingu" lepiej brzmi kawy jeszcze nie piłem jak admin to czyta nie zmieni

trebor2709

2021-04-28, 12:47
Murzyn jak zwykle zasłużył na to co go spotkało, ale pies nie wyszkolony, nie reagował na polecenia.

LB...........BZ

2021-04-28, 13:05
Bardzo fajny film tylko kurde nie mogę stwierdzić czy podejrzany był biały czy czarny. Może mulat? :lol:

rzeznianumer5

2021-04-28, 13:37
Co za ciule. Mogli coś psu zrobić.

Zenonn

2021-04-28, 14:26
Pies gościa na żywca opie**ala a oni dra mordę i myślą że te komendy do niego docierają. Albo pies albo strzelanie. Kazdy z morderców w mundurach powinien zostać odpalony jednym ze sposobów znanych z Manaus i okolic.

Superfunfel

2021-04-28, 15:26
Pies ze stalowymi zębami was wpie**ala to byście też się nie ruszali? Trochę go po prosty rozstrzelali. Mógł też nie uciekać i od początku się słuchać to też by tak nie było. No ch*j z nim już

dadar123

2021-04-28, 16:50
Rzecz w tym, że gość nie mógł rzucić broni, bo jej nie miał, po prostu chcieli go zaj***ć

San.Escobar

2021-04-28, 17:12
Generalnie spoko, zawsze fajnie mi się ogląda te filmiki, ale gdzie ten jego gun?

Vinyl

2021-04-28, 18:19
The team was surveilling a well-known suspect with several outstanding felony warrants who was believed to be in possession of a firearm. At approximately 6:25 p.m., officers located Moseley, they attempted to make contact and take him into custody. When he refused to comply, a Fremont Police K9 was deployed. After the deployment of the K9, Moseley presented a firearm. During the confrontation two Fremont Police Detectives fired their service weapons at Moseley. Field trauma care was provided to Moseley. Moseley was pronounced deceased at the scene by paramedics at 6:35 p.m

Frytas12

2021-04-28, 19:39
Szacun, że nikt nie postrzelił psa!

plastic

2021-04-28, 19:49
takie "martwienie się" o psa pod publiczkę, które uwielbiacie tutaj uprawiać, to kolejny obraz tego jak komuna przeżera wasze łby. od 10 lat fala zakompleksionych 30+ latek z pie**olcem na pomaganie schroniskom, stawianie psa ponad jakimś murzynem, eko-frajerzenie - to wszystko wygląda fajnie, ale na dłuższą metę służy tylko jednemu: rozj***niu więzi społecznych tak, aby doprowadzić każdy aspekt życia ludzkiego do odpowiedniej instytucji (którą można kontrolować łatwiej niż pojedyńcze aspekty czyjegoś życia), żebyś wolał w wieku 40 lat zamontować swojej 40-letniej rozklapionej partnerce PSA zamiast dziecka i abyście mogli uroczo bawić się z nim w parku tak, jak w normalnym życiu bawilibyście się ze swoim dzieckiem, którego nie macie i nie będziecie mieć, bo macie j***ne emerytury, to po ch*j wam.

rozczuliłem się, bo jestem wrażliwy ale mam w piździe po równo pieski i murzynów.

DarioLee

2021-04-28, 20:54
k***a debile , prawie by psa postrzelili.

gieroj111

2021-04-28, 22:00
ja tam nie widzę broni

mazga50

2021-04-28, 22:16
Nie chciał rzucić Broni? Może ją kochał?

darayavahus

2021-04-29, 07:40
Ta locha w dresie była undercover? BUahaha. Więcej donatsów

Cz...........as

2021-04-29, 10:20
plastic napisał/a:

takie "martwienie się" o psa pod publiczkę, które uwielbiacie tutaj uprawiać, to kolejny obraz tego jak komuna przeżera wasze łby. od 10 lat fala zakompleksionych 30+ latek z pie**olcem na pomaganie schroniskom, stawianie psa ponad jakimś murzynem, eko-frajerzenie - to wszystko wygląda fajnie, ale na dłuższą metę służy tylko jednemu: rozj***niu więzi społecznych tak, aby doprowadzić każdy aspekt życia ludzkiego do odpowiedniej instytucji (którą można kontrolować łatwiej niż pojedyńcze aspekty czyjegoś życia), żebyś wolał w wieku 40 lat zamontować swojej 40-letniej rozklapionej partnerce PSA zamiast dziecka i abyście mogli uroczo bawić się z nim w parku tak, jak w normalnym życiu bawilibyście się ze swoim dzieckiem, którego nie macie i nie będziecie mieć, bo macie j***ne emerytury, to po ch*j wam.
rozczuliłem się, bo jestem wrażliwy ale mam w piździe po równo pieski i murzynów.



że co k***a? :lol: