18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zapytaj SciFuna; "antygrawitacja"

karolcba • 2013-02-02, 05:36
Pytanie do Was o nowy cykl "Zapytaj SciFuna"
+ złudzenie optyczne



Podejrzewam, że stół razem z kamerką są przechylone pod jakimśtam kątem. Zauważcie, że długopisy nie spadają pionowo tylko prawie prostopadle do płaszczyzny zeszytu (0:48); lewe ramię ma wyżej - czyżby grawitacja przeszkadzała?

k1...........1c

2013-02-04, 15:17
koles ma pasje lubi to co robi i robi to w ciekawy sposób... do tego dzieli sie tym i "przy okazji" zarabia na dalsze experymenty... tak jak jestem za tym by portal sadistic byl spowrotem portalem tematycznym a nie "na kazdy temat" tak tego kolesia hejtowac nie mam serca (podobnie jak ab-usera) piwo dla tych 2 panow :)

Isengrim24

2013-02-04, 17:13
Qui Pro Quo napisał/a:

Zj***ne polskie społeczeństwo. Tryskacie zazdrością i spermą przed komputerami. k***a morda w dupe j***ne hejtery, nie lubisz go to go k***a nie oglądaj jprdl...

Nie lubię JUSTINA BIEBERA, nie znoszę dzieciaka. Ale nie wbijam pod jego zj***ne piosenki i nie zostawiam hejterowskich komentarzy. Jeb się na asfalt i hamuj cycami potencjalny hejterze. Buźka.


Baza gimbusów została zaktualizowana.
P.S. Za mało wulgaryzmów.

kamil-c

2013-02-04, 20:06
Up@ "Klnem bo umjem a tate mi ch*ja zrobi i HWDP"

@k181c z całym szacunkiem jeśli dla ciebie stawianie stołu na kartonach jest pasją, to szacun dla ciebie :ks_homer: