18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zaplecze ekstraklasy

Bambucza007 • 2013-07-31, 19:42
Regionalny Puchar Polski. :idzwch*j:


twardydb

2013-08-01, 14:45
ja bede jezdzil teraz na takie wyjazdy bo ŁKS Łódź zaczyna od 4 ligi :D

Shanne

2013-08-01, 15:21
@up Dacie rade , Pozdro z Sosnowca :P JEBAĆ ŻYDZEW

Jaszczomb

2013-08-01, 15:44
Największa ch*jówka to sędziowie.
W takiej B i C klasie, jeździ na mecze sam, a w protokole musi wpisać, że z każdej drużyny wyznaczono kogoś do sędziowania i wygląda to jak wygląda. Sedzia biega a "boczni" to właśnie takie Staśki z ławeczki koło sklepu.

kosowski91

2013-08-01, 16:16
liniowi z ekstraklasy :D

tranzystor

2013-08-01, 16:44
Shanne napisał/a:

@up Dacie rade , Pozdro z Sosnowca :P JEBAĆ ŻYDZEW




Vilibert

2013-08-01, 17:28
Z Barcą i tak by zremisowali :)

Goalkeeper

2013-08-01, 18:09
Kurde jak się na to patrzy to płakać się chce, sam gram w B klasie ale w grupie IV bydgoszcz. Mam 19 lat i traktuje to jako hobby, poza tym jest to dość miłe uczucie bo w takich małych społecznościach jak moja ludzie mówią mi po imieniu a nie mam pojęcia kim są. Na meczu zawsze jest z 50 osób z okolicznych miejscowości.

Wierzcie mi lub nie ale boisko mamy przednie, zawsze przed sezonem i w czasie rundy wałowane kilka razy zero jakiegoś zielska itp sama czysta trawa. U nas w lidze jest takich boisk kilka, naprawdę aż chce się grać, wiadomo trafi się zawsze jakieś które "zniechęca" ale nie taka łąka jak to.

A wiecie co jest najśmieszniejsze? Jak 2 lata temu wywalczyliśmy awans, to przyjechał gość z KPZPN i powiedział że nas nie dopuszczą. Dlaczego? A no dlatego że mamy za małe szatnie. (w każdej z nich przebiera się przed meczem pełny skład 15-18 osób).

Jednak najbardziej mnie irytuje to że taka LZS Chrząstawa (szacunek dla chłopaków bo chce im się grać) jest dopuszczona do pucharu Polski a my możemy sobie o takim czymś pomarzyć chociaż gramy na tym samym poziomie rozgrywkowym i założę się że jakby każdy zebrał ekipę z podwórka to też ich by rozpykał. I jak może być dobrze w polskiej piłce? :)

wiadro

2013-08-02, 09:46
Goalkeeper napisał/a:

Kurde jak się na to patrzy to płakać się chce, sam gram w B klasie ale w grupie IV bydgoszcz. Mam 19 lat i traktuje to jako hobby, poza tym jest to dość miłe uczucie bo w takich małych społecznościach jak moja ludzie mówią mi po imieniu a nie mam pojęcia kim są. Na meczu zawsze jest z 50 osób z okolicznych miejscowości.

Wierzcie mi lub nie ale boisko mamy przednie, zawsze przed sezonem i w czasie rundy wałowane kilka razy zero jakiegoś zielska itp sama czysta trawa. U nas w lidze jest takich boisk kilka, naprawdę aż chce się grać, wiadomo trafi się zawsze jakieś które "zniechęca" ale nie taka łąka jak to.

A wiecie co jest najśmieszniejsze? Jak 2 lata temu wywalczyliśmy awans, to przyjechał gość z KPZPN i powiedział że nas nie dopuszczą. Dlaczego? A no dlatego że mamy za małe szatnie. (w każdej z nich przebiera się przed meczem pełny skład 15-18 osób).

Jednak najbardziej mnie irytuje to że taka LZS Chrząstawa (szacunek dla chłopaków bo chce im się grać) jest dopuszczona do pucharu Polski a my możemy sobie o takim czymś pomarzyć chociaż gramy na tym samym poziomie rozgrywkowym i założę się że jakby każdy zebrał ekipę z podwórka to też ich by rozpykał. I jak może być dobrze w polskiej piłce? :)



Od chrząstawy to Ty się odpieprz, bo to jest coś więcej niż klub. Chrząstawa żyje własnym życiem i rządzi się własnymi prawami tak było jest i będzie i nic tego nie zmieni:), a Prezes tego zespołu to perełka pośród ludzi:) tak pozytywnego gościa w tym wieku jeszcze nie spotkałem, sam miałem przyjemność strzelić klika bramek dla LZS i jestem z tego dumny:)

Ojciec_Stiffmeistera

2013-08-02, 12:12
Postawcie na takim boisku Real czy Barcę przeciw Widłom Grabowa czy J=Huraganowi Kocikowa i z pewnością nasze polskie zespoły zaprawione w boju dadzą radę :D