18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zaplecze ekstraklasy

Bambucza007 • 2013-07-31, 19:42
Regionalny Puchar Polski. :idzwch*j:


lasyk

2013-08-01, 13:26
Oranżadę sponsorował przydrożny delikates :krejzi:

ankaniemacyckow

2013-08-01, 13:29
Ah ta B klasa. Uwielbiam chodzić na mecze tej ligi.

DuckDodgers

2013-08-01, 13:30
Biało-czerwoni jak zwykle chcą wejść z piłka do bramki i nie trafiają z 5 metrów. Przypadek? :amused:

Al-Yazir_Ima_Fhatti

2013-08-01, 13:31
co to za bosiko? to juz lepsze za łebka się miało jak sie elegancko wyrwównało i skosiło.. do tego ten sędzia liniowy w berecie i koszuli flanelowej, przeciez jakim prawem nie ma normlanego liniowego tylko mietek z pod sklepu i jeszcze ten pies co biega bo tej łące..

Nihilista

2013-08-01, 13:32
Też uważam, że dobry mecz - większość pomyłek to wina użycia do gry kartofliska zamiast boiska. Wiadomo, tam trafiają się gorsi kopacze - to nie ekstraklasa - ale po zmontowaniu faili to i z Barcelony w ostatnim meczu z Lechią można się nieźle pośmiać :)

ankaniemacyckow

2013-08-01, 13:33
@slayer123123
Okręgówki? Nie przesadzaj. Nie wiem jak w Twoim regionie, ale u nas okręgówka to już prawie jak Ekstraklasa. Trybuny, szatnie, czasem nawet stadionowy spiker. No i przede wszystkim zawsze jest trzech sędziów związkowych, a nie tylko główny.

ahmatw

2013-08-01, 13:46
k***a, mistrzostwo świata ;D
liniowi rozj***li, PZPN pełną gębą

dogmit

2013-08-01, 13:49
co o tym myślę:

Bapbapbap

2013-08-01, 14:01
SaintMaster napisał/a:

4:38 - dobrze k***a widzę? to takie małe po lewej pije browara? :)



No gdzie tam ...

Pewnie to jest jakaś oranżada regionalna, jak np to


pomidorro

2013-08-01, 14:05
U nas w B klasie jest rzeka za "stadionem" , piłek juz w chuuj odpłyneło

sauciu

2013-08-01, 14:06
Aj tam brawo liniowego. Jak on linię spalonego pilnuje, hehe. Ten kowboj w gaciach też dobry wariat :D

Artis23

2013-08-01, 14:09
Jak sie naucza grac na takim boisku to wszedzie beda wymiatac;D

buszta2

2013-08-01, 14:11
SaintMaster napisał/a:

4:38 - dobrze k***a widzę? to takie małe po lewej pije browara? :)



To oranżada "Bystra"

Nikczemny_Płód

2013-08-01, 14:12
Śmiechy hihy ale dać tym ludziom 1/5 pensji jaką dostają podstawowi zawodnicy legły warszawy - wczorajszy mecz pokazał doskonale ich poziom.

Po roku grali by na takim samym poziomie, różnica jest w taktycznych aspektach gry, do nadrobienia szybko przez przeciętnie inteligentną osobę - piłkarze to idioci, potrzebują na naukę znacznie więcej czasu niż przeciętny człowiek, wyjątki typu barci Żewłakow to.. Wyjątki :)

Kolejna różnica to przygotowanie techniczne, nie wielkie braki względem polskiej ekstraklasy mają, to nie żart tylko smutna prawda.

Następnie przygotowanie fizyczne, z tym by zeszło najdłużej ale polscy piłkarze pod tym względem są słabi, przypomina się pamietny okres Dana Petrescu w Wiśle - pamietam bo chodziłem na otwarte treningi oglądać "idoli", Petrescu co chwile łapał się za głowę, bo kolejni zawodnicy padali a niektórzy nawet WYMIOTOWALI z wysiłku. Przykładowy Wawrzyniak, "pro" z nadwagą... Litości k***a.

Wczoraj oglądałem mecz Legii i co się rzucało w oczy? Rozbudowane mięśnie u zawodników Molde czy jak to się tam pisze. Świetnie zbudowana klatka, odsłonięte mięśnie brzucha, widać, że do tego wygimnastykowani, wyrzeźbione barki - to pokazuje, że oni poważnie podchodzą do swojej pracy, bo sory ale takiej budowy nie da się zrobić w rok, do tego nie dbając o jedzenie. Zwróciłem na to uwage w zasadzie przypadkiem, jak któryś z zawodników Legii podniósł koszulke i okazała się... O k***a - opona.


Wchodził pod koniec meczu żyto, chłop 21 lat, a szczypior bez masy totalny, ale skąd masa jak robią przysiad http://legia.net/images/news/new/zyro_michal_1281169008.jpg ... na 40kg.

Fakt jest taki, że mase mięśniowa trzeba mieć, siła z dupy się nie bierze, a jak sie mase zdobędzie to trzeba pracować nad zwrotnością, na tym profesjonalna piłka polega. A u nas c**y jak kosecki, ciekawy przypadek, c**a z charakteru totalna, przewraca się jak małe dziecko (oglądałem kobiece MŚ w piłce - kobitki grały o wiele twardziej od mężczyzn...).

Tak długo jak fizycznie będą w dupie tak długo nic nie zdobędą. Piłka to sport kontaktowy opierający się na sile.