18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zanim zaczniesz mnie oskarżać,spójrz w lustro...

~olivier • 2019-08-30, 21:51
Złożenie zeznań na własnych rodziców...


Mamciewdupie

2019-08-31, 08:53
Tilg_die_Schmach napisał/a:

@up
Idź do lekarza, bo chyba coś ci zaszkodziło...



Czytaj więcej książek i wyhoduj sobie zmysł wychwytujący ironię biedaczłowieku. :D

mateusos

2019-08-31, 09:35
Budrys2000 napisał/a:

Wyżywanie się na dziecku to największe sk***ysyństwo.
Nic więcej do dodania.



Dziecku, ludziach, psie, kocie, zwierzetach.

Gilera1231

2019-08-31, 11:23
Widać odrazu że to jakaś rodzina z Filipin czy innego gownianego kraju. Był już filmik jak psychol paralizatorem dzieciaka napie**alał. j***ć te gowniane kraje nic nie znaczące dla świata.

Aldous

2019-08-31, 13:51
Oglądając takie filmiki odkrywam jakim jestem wewnętrznie socjopatą, widzę tego dzieciaka jego siniaki, podbite oczy, nabrzmiałą od ciosów buzię, ten żal, smutek w oczach i myślę jak katowałbym jego starych którzy mu to zrobili, jaką satysfakcję dawałoby sprawianie niewyobrażalnego cierpienia tym potworom aż do stanu w którym szczerze przepraszaliby za to że się urodzili. Jak bardzo odczłowieczeni byliby w moich oczach, bo dla mnie to nie są ludzie tylko ludzka padlina, ktoś kto znęca się nad wielokrotnie słabszym dzieckiem, które nie może się nawet obronić nie zasługuje na to żeby być traktowany jak człowiek, ani nawet jak zwierzę. Ludzkie śmieci nie zasługują na litość.

barszczzuszkami

2019-08-31, 15:08
@up
Socjopatą to byś był jak byś nic nie czuł. Jak nazwiesz kogoś kto to ogląda i nie czuje nic, ani współczucia dla skatowanego dziecka, ani nienawiści do osób/osoby która to zrobiła?
Czy zobojętnienie wynika z braku własnych dzieci, czy z oglądania takich obrazków od lat?

PaVV

2019-08-31, 16:20
Nowoczesne bezstresowe metody wychowania to można sobie wsadzić gdzieś, wokoło pełno nowoczesnych rodzin które próbują przemówić dziecku "nie rób, nie wolno" co daje odwrotny skutek. Dlatego klaps - bodziec jest czasem dobrym rozwiązaniem. Ale żeby tak napie**olić, nie mam słów, BAN na rodzicielstwo.
No i w ogóle '90 rulez :)

Nikczemny_Płód

2019-08-31, 19:00
sensualna napisał/a:

chętnie sama obiłabym tym k***om ryj




Co ci to dziecko zrobiło. Już dostało za swoje.

~PowerBoBass

2019-09-01, 03:38
silwerbalk napisał/a:

Jako gliniaż bym się nie nadawał na takiej interwencji to bym z,, rodziców,, zrobił piniate w pobliskim lesie.... j***ne zwierzenta



Właśnie byś się nadawał chłopie! Ortografia Ci tam niepotrzebna, a przynajmniej obiłbyś sk***iałe mordy.

Fuelled_by_hate

2019-09-01, 15:47
Bajkowa postać na koszulce dziecka i jego obita twarz...
Kontrast jak sk***esyn, życie to nie bajka.

to...........10

2022-05-23, 17:53
Mamciewdupie napisał/a:

Ty prawicowa świnio! Jak śmiesz ty faszysto dyktować rodzicom co wolno, a co nie wolno! Jak śmiesz się wtrącać w wychowanie bombelka! Sam byś dzieciaka zrobił, a nie ostrzył zęby na ich 500+! No i wreszcie nie masz prawa ty prawicowy gnojku hejtować ubogacenia kulturowego - taka jest ich kultura i jest 100 razy lepsza od naszej, polskiej katofaszystowskiej. A teraz na kolana i modlić się do św. Palikota o przebaczenie.



Tego typu tłuczenie to akurat najczęściej ma miejsce w prawilnych rodzinkach.
Poza tym, to prawactwo na ogół się drze, że rodzina to świętość i nie można się do niej wtrącać.
Próbujesz trolować, ale słabo ci wychodzi.