18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zanim włączysz się do ruchu - Pomyśl

SirLareth • 2016-06-21, 00:25
Akcja z 20 czerwca br. Wracając sobie spokojnie na kwadrat jakiś ewenement próbował trafić do nas na harda. Niestety za szybko zareagowałem. :oops:



Pierwszy temat, materiał własny, możecie po mnie jechać jak po psie.

wonszo

2016-06-21, 09:15
Gówniarz zahamował na piasku tym swoim chińskim rometem i miał farta, że się złożył, bo tak by się w Ciebie wbił jak ksiądz w nowego ministranta...

Verbatim369

2016-06-21, 09:33
Zasadniczo się nie czepiam, ale znaczenie słowa ewenement, to ja bym na miejscu kolegi sprawdził.

nieubezpieczony

2016-06-21, 10:08
Nie bronię motocyklisty, ale sam bezpiecznie nie jeździsz. Tę 40 ustawiono nie po to by was we wsi kłuła w oczy. Moi teściowie mieszkają w podobnej okolicy i strach na drogę wyjść.

jachu190

2016-06-21, 10:55
Droga dojazdowa na moją ziemię jest w lepszym stanie.
Normalnie jak w Czeczenii:)

002cn

2016-06-21, 11:33
jeszcze jakis staruch kwiotecka wsadzil przy pomniku zeby jeszcze bardziej zaslonic wyjazd

KrwawyEric

2016-06-21, 11:34
Również nie bronię motocyklisty, ale widać, że gość prowadzący auto nie zwalnia tylko zapieprza jak nienormalny przez teren zabudowany na którym jest ograniczenie do 40... Są duże szanse, że gość na motorze by zobaczył to auto gdyby jechało przepisowo. Trzeba być skończonym idiotą, żeby tak jeździć.

-Vanilla-

2016-06-21, 11:39
Bardzo fajna muzyka w tle.

Wiewór

2016-06-21, 11:42
Ewenement - wyjątkowe, nietypowe zdarzenie, które wyróżnia się na tle codzienności

Erudyta pie**olony się znalazł.
Jak się nie zna znaczenia danego słowa to się go nie używa, żeby się nie kompromitować głupotą

jubbaday

2016-06-21, 11:47
Nie czepiajcie się kierowcy. Wcale nie jechał szybko. A typek na motocyklu musi się jeszcze nauczyć gdzie w tym pedałowozie są hamulce. 40 km tam (jak wszędzie) jest postawione tylko po to żeby straż miejska, lub policja reperowała sobie budżet stawiając pułapki na normalnych ludzi.

SoulQ

2016-06-21, 12:21
Co to za nuta tam w tle?

xbandzior

2016-06-21, 12:23
jakie 50 kłamco j***ny, na 100% było około 80

PhantomMask

2016-06-21, 12:31
ch*jowa droga, wioska, ograniczenie prędkości a ty zapie**alasz na oko ponad 70...brawo.

nerusss

2016-06-21, 12:47
Potwierdzam jako kierowca co najmniej x2 te 40.

789dt

2016-06-21, 13:13
Jak by jechał wolniej, jedź wolniej, a jak by jechał 140 km/h to zdążył by przejechać zanim ta ciota na motorze mu wyjechała. Widać myślenie takiego jednośladowca jedzie (zawsze środkiem) i już, zamiast stanąć bo ma bardzo ograniczoną widoczność na drogę, na która wyjeżdża, to ten jedzie. Następnie zamiast obić bardziej w prawo jak zobaczył auto to się kładzie (pogratulować umiejętności i myślenia takiemu tylko).

Cała sztuka polega na tym żeby, każdy użytkownik myślał i uważał, wtedy żadne ograniczenia prędkości nie są potrzebne.

I te głupie tłuczone w tv hasło "prędkość zabija", prędkość nie zabija, zabija przyśpieszenie czyli zmiana prędkość w czasie.

waloos

2016-06-21, 13:20
Panowie was z tymi prędkościami chyba posrało? Przecież kamera zakrzywia postrzeganie prędkości, tym bardziej że to nie jest super jakość.
Po odległości w jakiej zahamował i wykonał manewr można przypuszczać, że było tam koło 50 na budziku.

Problemem jest ten ktoś na jednośladzie. Zobaczcie jak facet jest ubrany. k***a w koszulce i pewnie zwykłych spodniach (jestem ciekaw ile kosztował kask?). Jeździ na 125 więc na 100% nie ma prawka na moto, tylko jeździ na kat B.
To nie jest motocyklista i na pewno nie myśli jak motocyklista, tylko jak kierowca samochodu. Czyli nie ważne jakie podłoże zahamujesz zawsze! Przecież widać, że on liczył na to że tam nic nie będzie jechać i się normalnie włączy - tzn nie zachował odpowiedniej ostrożności przy dojeździe do skrzyżowania - jego wina i koniec kropka.