18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki w Sosnowcu

writen • 2015-03-17, 22:36
Z przed chwili.



Cytat:


Zamieszki w Sosnowcu. Demonstranci zaatakowali policjantów

Zamieszki przed komendą policji w Sosnowcu. Przed godziną 20 kilkadziesiąt osób zebrało się tam na demonstrację, zorganizowaną w związku ze śmiercią 23-latka - mężczyzna zmarł kilka dni temu po interwencji policji. Organizatorzy protestu najpierw zapalili znicze, potem zaczęli wznosić okrzyki i w końcu zaatakowali policjantów. Jak donosił obecny na miejscu reporter RMF FM Marcin Buczek, w ruch poszły kamienie i petardy. Przed godziną 22 sytuacja została opanowana.

Około godziny 21 kilkudziesięciu policjantów ruszyło do akcji. Dwie grupy szturmowe przepchnęły grupę kilkudziesięciu osób na drugą stronę ulicy. Przed budynek komendy przyjechało co najmniej kilkanaście policyjnych samochodów.

Zadymy na początku nic nie zapowiadało - przez pół godziny demonstranci blokowali drogę i tory, potem przeszli przed główne wejście komendy. Nagle w stronę drzwi budynku poleciały kamienie, zaczęły wybuchać petardy - wtedy policjanci przystąpili do akcji. Przed godziną 22 sytuacja została opanowana - wiadomo, że policja zatrzymała kilka osób.

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-zamieszki-w-sosnowcu-demonstranci-zaatakowali-policjantow,nId,1700125#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox



Nic wielkiego się nie działo. Wrzucam, żeby podtrzymać piękną opinię Sosnowca. Podobno były strzały, więc jeśli ktoś posiada jakiś lepszy film to śmiało wrzucać.


I jeszcze pytanie. Jaki mają cel takie demonstracje? Przecież to nic nie daje, a jedynie ludzie mogą narobić sobie kłopotów. Rozumiem ustawienie zniczy, a cała reszta po co? To już jest chyba sport.

lawek

2015-03-20, 09:57
josearkadio napisał/a:

Jaki cel? Jak wyr*chali nas na emerytury nikt nie wyszedł. Jak dzieci muszą iść wcześniej do szkół nikt nie wyszedł. Jak nas wiecznie dymają na kasę nikt nie wychodzi.... Jeszcze niedawno się szło siedzieć za grama teraz jakiś strażnik teksasu miażdży chłopakowi krtań... Ludzie młodzi powinni wyjść na ulicę i pokazać co myślą o tym wszystkim. Nic się nie zmieni dopóki u władzy będą pozostałości starego ustroju.



a wiesz, że k***a była sekcja zwłok i okazało się, że miał obrzęk mózgu i to było powodem śmierci? W dodatku był pod wpływem dopalaczy. Więc nie pie**ol głupot bo tacy k***a ludzie jak ty zatruwają społeczeństwo, pisząc o czymś o czym się nie ma pojęcia...

writen

2015-03-20, 10:43
CoJaTamk***aWiem napisał/a:


j***ny anal-fabeta...



Dź..dzięki Krulu.

The_Generat

2015-03-20, 10:56
trzeba zmienić prawo na takie jak jest w cywilizowanych krajach, policjant wzywa do określonego zachowania, gość się nie stosuje ... kula w łeb i po krzyku........... kwestia tylko, że za przekroczenie uprawnień, nadużycie również kula w łeb

Siberian_Meat_Grinder

2015-03-20, 13:30
josearkadio napisał/a:

Jeszcze niedawno się szło siedzieć za grama teraz jakiś strażnik teksasu miażdży chłopakowi krtań...



no no - ponoć są filmy (ale tylko kumaci je mają), że walcem mu ją najechał i biedny niewinny ćpunek umarł. Mam nadzieję, że niedługo wszyscy spod znaku PDW nie będziecie musieli już pozdrawiać zza krat, tylko będziecie się ku*asami dotykać pod celą. j***na patologia.

bowmanek

2015-03-20, 14:00
Przypominam, że już niedługo wybory. Zamiast robić burdy i zachowywać się jak idioci, może warto poprzeć Ruch Narodowy, KORWIN, KNP, Partię Libertariańską, Demokrację Bezpośrednią lub Kukiza?


HardkorBukkake

2015-03-21, 00:25
josearkadio napisał/a:

Jaki cel? Jak wyr*chali nas na emerytury nikt nie wyszedł. Jak dzieci muszą iść wcześniej do szkół nikt nie wyszedł. Jak nas wiecznie dymają na kasę nikt nie wychodzi.... Jeszcze niedawno się szło siedzieć za grama teraz jakiś strażnik teksasu miażdży chłopakowi krtań... Ludzie młodzi powinni wyjść na ulicę i pokazać co myślą o tym wszystkim. Nic się nie zmieni dopóki u władzy będą pozostałości starego ustroju.



Wielkie piwo dla Ciebie Ziomek! Pamiętam jak za kadencji PiS-u dostałem wyrok pół roku na trzy lata, kuratora, i zabrano mi 260zł na poczet grzywny której nie dostałem, miałem wtedy 18 lat. To i tak był fart, gdyż ludzie zjeżdżali wtedy na sankcje za posiadanie lufki w kieszeni. U mnie policjant znalazł najpierw jakiś zabłąkany pakiet w kieszeni, później trzy łodyżki które łącznie zsumowały się na 0,18 grama... Teraz już nie dają takich wyroków i nie zamykają z taką łatwością. Niestety, postawa policji stała się jeszcze gorsza. Nie będe o nich pisał gdyż normalni ludzie wiedzą jak jest. Natomiast dziwi mnie postawa ludzi którzy piszą komentarze pod artykułami na temat działań policji na przestrzeni ostatnich lat. Czy Wy którzy tak popieracie policję, gdy zabija ludzi, pracujecie w tej instytucji i dbacie o dobry PR, czy jesteście zwykłymi ludźmi którzy naprawdę tak myślą? Chcielibyście aby ktoś was zabił za to co macie w kieszeni? Myślę że jakby policja zabiła kogoś z waszej rodziny nie pisalibyście tak pochlebnych komentarzy. Mieszkam na tzw. Ścianie Wschodniej, Polsce B i nikt kogo znam nie aprobuje działań policji, ponieważ jest to pierwszy przedstawiciel znienawidzonej władzy, którego chroni prawo, którego utrzymujecie na wcześniejszej emeryturze, na której jeździ sobie taksówką i śmieje się motłochowi w twarz. To co się u nas dzieje jest nie do pomyślenia w normalnym, europejskim kraju ( a zwiedziłem troszkę Europy). Jeśli to co piszecie na temat działań Polskiej policji jest prawdziwym przekrojem myśli społeczeństwa, to nie ma po co walczyć o ten kraj. Mam nadzieję że kiedyś psiarnia was zajebie np. za przejście na czerwonym bez żadnych konsekwencji prawnych. Jeśli tak jest i jesteście jakąś zj***ną większością to apeluję do reszty ocalałych normalnych Polaków - wyjedźcie,zanim policja was zabije za poglądy odbiegające od tych narzuconych i stworzymy jakieś jednostki na emigracji które spróbują naprostować Polskie umysły. Ludność Polski trzeba zreformować, zacząć od podstaw... Zniszczyć całą tą zawiść, brak dojścia do konsensusu i plucia na siebie nawzajem. Czy wam drogie lemingi zawsze musi wszystko przeszkadzać? Może czas odejść od komputerów i telewizorów, wyjść na zewnątrz, popatrzeć na przyrodę ( właśnie Wiosna przyszła) pogadać z ludźmi i jakoś otworzyć się na świat? Przez polityków mamy tu wystarczająco przej***ne, a wy dodatkowo dobijacie ludzi tymi zj***nymi poglądami. Jeśli w tym kraju zostali prawie tacy sami ludzie to nie potrzebujecie muslimów ani Putina. Sami się wybijecie... Pozdrowienia dla tych w miarę normalnych :-|