18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki w Sosnowcu

writen • 2015-03-17, 22:36
Z przed chwili.



Cytat:


Zamieszki w Sosnowcu. Demonstranci zaatakowali policjantów

Zamieszki przed komendą policji w Sosnowcu. Przed godziną 20 kilkadziesiąt osób zebrało się tam na demonstrację, zorganizowaną w związku ze śmiercią 23-latka - mężczyzna zmarł kilka dni temu po interwencji policji. Organizatorzy protestu najpierw zapalili znicze, potem zaczęli wznosić okrzyki i w końcu zaatakowali policjantów. Jak donosił obecny na miejscu reporter RMF FM Marcin Buczek, w ruch poszły kamienie i petardy. Przed godziną 22 sytuacja została opanowana.

Około godziny 21 kilkudziesięciu policjantów ruszyło do akcji. Dwie grupy szturmowe przepchnęły grupę kilkudziesięciu osób na drugą stronę ulicy. Przed budynek komendy przyjechało co najmniej kilkanaście policyjnych samochodów.

Zadymy na początku nic nie zapowiadało - przez pół godziny demonstranci blokowali drogę i tory, potem przeszli przed główne wejście komendy. Nagle w stronę drzwi budynku poleciały kamienie, zaczęły wybuchać petardy - wtedy policjanci przystąpili do akcji. Przed godziną 22 sytuacja została opanowana - wiadomo, że policja zatrzymała kilka osób.

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-zamieszki-w-sosnowcu-demonstranci-zaatakowali-policjantow,nId,1700125#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox



Nic wielkiego się nie działo. Wrzucam, żeby podtrzymać piękną opinię Sosnowca. Podobno były strzały, więc jeśli ktoś posiada jakiś lepszy film to śmiało wrzucać.


I jeszcze pytanie. Jaki mają cel takie demonstracje? Przecież to nic nie daje, a jedynie ludzie mogą narobić sobie kłopotów. Rozumiem ustawienie zniczy, a cała reszta po co? To już jest chyba sport.

PatrolZG

2015-03-18, 08:40
Policja zaczyna zabijać, górnicy, rolnicy, pielęgniarki strajkują, rząd jest największym wrogiem obywateli, telewizja karmi wszystkich propagandą i jest narzędziem w rękach władzy, zwykły obywatel ma ledwo na jedzenie, brak możliwości własnego mieszkania dla zwykłego obywatela.
Coraz więcej podobieństw do lat 80-tych. Rewolucja jest już o krok. I oby tak się stało.

19888891

2015-03-18, 09:36
PatrolZG napisał/a:

Policja zaczyna zabijać, górnicy, rolnicy, pielęgniarki strajkują, rząd jest największym wrogiem obywateli, telewizja karmi wszystkich propagandą i jest narzędziem w rękach władzy, zwykły obywatel ma ledwo na jedzenie, brak możliwości własnego mieszkania dla zwykłego obywatela.
Coraz więcej podobieństw do lat 80-tych. Rewolucja jest już o krok. I oby tak się stało.



"...demonstrację, zorganizowaną w związku ze śmiercią 23-latka..."

Albo jesteś debilem, który nie umie czytać ze zrozumieniem albo trollem.

Porównujesz obecną sytuację do sytuacji mieszkańców totalitarnego kraju? weź Ty się pie**olnij w głowę. Na siłę robisz z siebie męczennika i próbujesz sobie dobudować jakąś ch*jową ideologię do swojego marnego życia. Nie będzie rewolucji, bo większość ludzi na dobre warunki do życia, tylko takie sp***oliny jak Ty szukają na siłę sensacji. Mam nadzieję, że jednak wyjdziesz na ulicę, i mam nadzieje, że zaczną do Was napie**alać z ostrej amunicji, może wtedy w kraju zrobi się trochę normalniej...

brattonegohalika

2015-03-18, 09:47
Przepraszam ale o co kaman? o to że jakiś ćpun się zaćpał i wykitował to wina policji? w przypadku w Legionowie to rozumiem a tutaj sprawa wygląda inaczej z tego co mi wiadomo

jaboll154

2015-03-18, 12:18
Może przynajmniej jak pozgarniają tych debili, będzie mniej darcia mordy o 3 w nocy.

PatrolZG

2015-03-18, 13:36
19888891 napisał/a:



"...demonstrację, zorganizowaną w związku ze śmiercią 23-latka..."

Albo jesteś debilem, który nie umie czytać ze zrozumieniem albo trollem.

Porównujesz obecną sytuację do sytuacji mieszkańców totalitarnego kraju? weź Ty się pie**olnij w głowę. Na siłę robisz z siebie męczennika i próbujesz sobie dobudować jakąś ch*jową ideologię do swojego marnego życia. Nie będzie rewolucji, bo większość ludzi na dobre warunki do życia, tylko takie sp***oliny jak Ty szukają na siłę sensacji. Mam nadzieję, że jednak wyjdziesz na ulicę, i mam nadzieje, że zaczną do Was napie**alać z ostrej amunicji, może wtedy w kraju zrobi się trochę normalniej...



Ja mam bardzo dobra sytuację jak na polskie warunki, oczywiście z pensji zagranicznej. Tych twoich "sp***olin" jest kilkanaście milionów, nie wszyscy mieli rodzinę w "starym" ( wciąż aktualnym ) systemie. Widzę że z jakiegoś powodu boisz się zmian, ciekawe dlaczego ? Budżetóweczka ?

Re...........ms

2015-03-18, 19:00
zamieszki w sosnowcu.. masło maślane.

QuaPL

2015-03-18, 20:31
Vuko napisał/a:

Wywiesić to możesz pranie za mamę. Jak już to "wywieźć".



Po ośmiu godzinach ciężkiej pracy napisałem ś zamiast ź a ty się mnie k***a niedojebie czepiasz.

baztien90

2015-03-18, 21:05
Miałem brać w tym udział, ale po filmach z Legionowa dałem sobie spokój. Za dużo idzie tam osób (czyt. kiboli i takim co się nudzi) które nie mają żadnego interesu w sprawie poza napie**alaniem się z policją. Chciałem iść dziś normalnie do pracy, a nie tłumaczyć się szefowi dlaczego siedzę na dołku. "HWPD" wszystkim co szukają okazji.

ps. ktoś pisał wcześniej, że ludzie nie wychodzili na ulice z innych powódek.
Od siebie powiem tak - lepiej późno niż wcale i lepiej z takich niż z żadnych.

CoJaTamKurwaWiem

2015-03-20, 07:15
writen napisał/a:

Z przed chwili.

...[/youtube]




j***ny anal-fabeta...

oska_69

2015-03-20, 07:46
sosnowiec walczy o Polskę to tak jak polska walczy o Ukrainę.

Astarian132

2015-03-20, 07:56
Etymologicznie poprawne jest z pod i taka pisownia obowiązywała do roku 1936.Nick to sobie dobrałeś idealnie.

androgenius

2015-03-20, 08:02
to znaczy, że jak ludzie tam wylądują to kogo zastaną u władzy?

Soxic

2015-03-20, 08:33
Najlepsze w tym wszystkim jest to że tego kolesia zawineli blok dalej od mojego, w centrum też byłem na tym, nie udzielałem się, a wczoraj okradli kolejny bank w Sosnowcu.
Czuje że mieszkam w mieście patologii. :v

androgenius

2015-03-20, 08:38
^ wszystkie trzy miasta na Sosnowcu to patologia.

Mariano Mexicano

2015-03-20, 09:02
Ale jesteście tępi, ale to tak tępi że to normalny człowiek nie jest w stanie ogarnąć. Wasza tępota przekracza granice ludzkiego rozumienia, piszecie komentarze a nie macie pojęcia tak naprawdę co się stało, czytam te komentarze że policjanci na interwencji pobili, pomyśl pustaku jaki policjant uderzy kogokolwiek, jak każdy może wyciągnąć telefon i to nagrać, za mniejsze pierdoły zwalniając z policji. A po za tym dla wszystkich upośledzonych niedorozwojów, oczywiście żeby nie było był to wspaniały obywatel który cechował się wzorowością i postawą obywatelską, gości zmarł po go pogotowie nie chciało zabrać bo był agresywny, nie mogli go uspokoić i kazali go na izbę wywieść, a na izbie się okazało że ma tak zaćpany mózg że wymaga hospitalizacji ale już było za późno, błąd policjantów polegał tylko i wyłącznie na tym, ze siłą go nie wrzucili do tej karetki.