18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki

Je...........ik • 2020-10-17, 17:58
Omon i Białorusini walka trwa nadal


justincase999

2020-10-17, 23:11
Żadni Białorusini tylko aktywiści.

andysofuckingbrandy napisał/a:

To w Polsce się dzieje ? Bo Bajden mówił że w Polsce i Białorusi takie rzeczy się dzieją. Podobno wyczytał w NY times.



Czego się spodziewać po lewackim jełopie.

Wiewór

2020-10-18, 00:55
Umiem_modować napisał/a:

Białoruś jest bardziej wolna niż Polska, więc skończcie pie**olić znafcy życia i wolnosci k***a. "Każdy człowiek zasługuje do dostępu do dóbr wszelakich" no k***a pewnie! Czy chodzi o nowe najki, płytę Eminema, kawę ze sturbacku? Co to sa te dobra których odmawia biedniutkim białorusinom Łukaszenka?
Znawcy polityki k***a! Korea Płn. zła, bo ludzie uciekają do południowej, ale Polska juz nie taka zła jak polacy uciekają do UK. Białoruś zła, bo białorusini protestują, ale Polsk ajuż nie taka zła, kiedy protestuja kodziarze. No k***a zamknijcie jjuż te zmanipulowane przez telewizję głupie ryje, bo tylko powtarzać jak papuga potraficie.



Jako stwierdzono u ciebie stopień uposledsenia? Wg starej skali stawiam między debilem a kretynem.
Korea Pn i Białoruś wolna. Ja pie**ole.

Dukenstein

2020-10-18, 13:00
Na Białorusi cyrki odpie**alają zj***ne bandu typu koderastów w PL. Opłacane zjeby więc ch*j im w dupę cwe*om. Scenariusz jest dokładnie ten sam tylko poszli i krok dalej i udało im się sprowokować działania służb bezpieczeństwa.

Super_los

2020-10-18, 17:32
Dukenstein napisał/a:

Na Białorusi cyrki odpie**alają zj***ne bandu typu koderastów w PL. Opłacane zjeby więc ch*j im w dupę cwe*om. Scenariusz jest dokładnie ten sam tylko poszli i krok dalej i udało im się sprowokować działania służb bezpieczeństwa.



Nastepny ktory Bialorus widzial jedynie w TV


atocha8

2020-10-18, 18:46
Teraz się ciszą a potem będą płakać jak im w prowadzą 'wolność i demokracje' !!!!!!! Taką jak u nas od 30 lat!!!

f1n

2020-10-18, 21:22
Umiem_modować napisał/a:

Białoruś jest bardziej wolna niż Polska, więc skończcie pie**olić znafcy życia i wolnosci k***a. "Każdy człowiek zasługuje do dostępu do dóbr wszelakich" no k***a pewnie! Czy chodzi o nowe najki, płytę Eminema, kawę ze sturbacku? Co to sa te dobra których odmawia biedniutkim białorusinom Łukaszenka?
Znawcy polityki k***a! Korea Płn. zła, bo ludzie uciekają do południowej, ale Polska juz nie taka zła jak polacy uciekają do UK. Białoruś zła, bo białorusini protestują, ale Polsk ajuż nie taka zła, kiedy protestuja kodziarze. No k***a zamknijcie jjuż te zmanipulowane przez telewizję głupie ryje, bo tylko powtarzać jak papuga potraficie.



Skąd Ty sie chłopie urwałeś?

Bantol

2020-10-19, 10:36
aradd napisał/a:

Koleżko, po pierwsze to chamstwo won, miej trochę ogłady i naucz się kultury wypowiedzi. Plujesz jadem na prawo i lewo. Wiadomo, Białoruś to nie Korea Płn. ale co do wolności całkowitej to im jednak trochę brakuje - chociażby pisząc tu o wolności słowa i wypowiedzi. Polski przypadek, jaki wspomniałeś - kodziarze - to zgraja idiotów pod przywództwem (tym oficjalnym) innych idiotów i tu szkoda w ogóle wchodzić w dyskusję. Odnośnie dóbr - statystyczny (tak wiem, statystyki to ściema) Białorusin zarabia ok 400-420$ miesięcznie także nie pisz mi że mają tak cudownie. Co do dóbr - nie piszę tu o jakichś starbucksach czy innym dziadostwie tylko ogólnie. Spójrz jak mieszka większość ludzi spoza miast (nie mówię tu o mieszczanach mieszkających w Mińsku, Grodnie czy Brześciu. Spójrz jak mieszkają ludzie na wsi, w bardzo wielu przypadkach są to bardzo ubodzy ludzie, żyjący poniżej jakichkolwiek norm/średnich. Kończąc, nie piszę to jako człowiek tak jak to nazwałeś zmanipulowany przez telewizję - tej nie oglądam od ponad roku - gdyż po prostu nie ma wg mnie tam nic ciekawego. Patrzę jako realista.





mygyry napisał/a:

O k***a, stawiasz tezę, że w Korei Północnej jest super? Mocne!
Wiecie po czym poznać, czy jesteście w Korei Północnej lub południowej? Po mchu, jak ludzie go jedzą to jesteś w północnej



kiedyś odpadałem dokument jak koleś uciekł z Korei z jakiegoś obozu i za to zabili jego całą rodzinę ,na koniec dokumentu stwierdził że tam żyło mu się lepiej bo gdy miał już jedzenie z pracy na roli to nie musiał pracować na około żeby utrzymać dom i mieć na rachunki .pozdro