topic

Zamieszki

Jerzy_Owsik • 2020-10-17, 17:58
Omon i Białorusini walka trwa nadal


aradd

2020-10-17, 18:02
Szkoda Białorusinów, każdy człowiek zasługuje na życie w wolnym kraju z dostępem do wszelakich dóbr. Niestety Ich wolność wyglądać będzie jak wolność Ukraińców po pomarańczowej rewolucji. Sponsorowana przez zachód, aby obalić dyktatora tłamszącego kraj i rodaków. Wiadomo, że będzie lepiej im się żyło nie będąc pod butem Łukaszenki lecz ten kraj nie dojdzie do niczego dobrego, zapanuje kolesiostwo i korupcja (tylko koleżkowie nie będą pochodzić spod ręki Łukaszenki, tylko tego kogo wykreuje zachód i poprą masy w nadziei na zmianę na lepsze).

borelli

2020-10-17, 18:14
A potem się Białorusini dziwią, że ich wojsko i policja gania.

Smartghetto

2020-10-17, 18:21
borelli napisał/a:

A potem się Białorusini dziwią, że ich wojsko i policja gania.Chyba pomyliłeś kolejność w swej wypowiedzi ograniczony bezbeku.

Umiem_modować

2020-10-17, 18:25
aradd napisał/a:

Szkoda Białorusinów, każdy człowiek zasługuje na życie w wolnym kraju z dostępem do wszelakich dóbr. Niestety Ich wolność wyglądać będzie jak wolność Ukraińców po pomarańczowej rewolucji. Sponsorowana przez zachód, aby obalić dyktatora tłamszącego kraj i rodaków. Wiadomo, że będzie lepiej im się żyło nie będąc pod butem Łukaszenki lecz ten kraj nie dojdzie do niczego dobrego, zapanuje kolesiostwo i korupcja (tylko koleżkowie nie będą pochodzić spod ręki Łukaszenki, tylko tego kogo wykreuje zachód i poprą masy w nadziei na zmianę na lepsze).Białoruś jest bardziej wolna niż Polska, więc skończcie pie**olić znafcy życia i wolnosci k***a. "Każdy człowiek zasługuje do dostępu do dóbr wszelakich" no k***a pewnie! Czy chodzi o nowe najki, płytę Eminema, kawę ze sturbacku? Co to sa te dobra których odmawia biedniutkim białorusinom Łukaszenka?

Znawcy polityki k***a! Korea Płn. zła, bo ludzie uciekają do południowej, ale Polska juz nie taka zła jak polacy uciekają do UK. Białoruś zła, bo białorusini protestują, ale Polsk ajuż nie taka zła, kiedy protestuja kodziarze. No k***a zamknijcie jjuż te zmanipulowane przez telewizję głupie ryje, bo tylko powtarzać jak papuga potraficie.

harkoon

2020-10-17, 18:26
Jechać z k***ami!!!
Rola się odwróciła, niech psy nie czują się zbyt pewnie.
Poza tym to jestem MUREM ZA ŁUKASZENKĄ!!!

mygyry

2020-10-17, 18:29
Umiem_modować napisał/a:

Białoruś jest bardziej wolna niż Polska, więc skończcie pie**olić znafcy życia i wolnosci k***a. "Każdy człowiek zasługuje do dostępu do dóbr wszelakich" no k***a pewnie! Czy chodzi o nowe najki, płytę Eminema, kawę ze sturbacku? Co to sa te dobra których odmawia biedniutkim białorusinom Łukaszenka?
Znawcy polityki k***a! Korea Płn. zła, bo ludzie uciekają do południowej, ale Polska juz nie taka zła jak polacy uciekają do UK. Białoruś zła, bo białorusini protestują, ale Polsk ajuż nie taka zła, kiedy protestuja kodziarze. No k***a zamknijcie jjuż te zmanipulowane przez telewizję głupie ryje, bo tylko powtarzać jak papuga potraficie.O k***a, stawiasz tezę, że w Korei Północnej jest super? Mocne!

Wiecie po czym poznać, czy jesteście w Korei Północnej lub południowej? Po mchu, jak ludzie go jedzą to jesteś w północnej

:evil:

aradd

2020-10-17, 18:37
Umiem_modować napisał/a:

Białoruś jest bardziej wolna niż Polska, więc skończcie pie**olić znafcy życia i wolnosci k***a. "Każdy człowiek zasługuje do dostępu do dóbr wszelakich" no k***a pewnie! Czy chodzi o nowe najki, płytę Eminema, kawę ze sturbacku? Co to sa te dobra których odmawia biedniutkim białorusinom Łukaszenka?
Znawcy polityki k***a! Korea Płn. zła, bo ludzie uciekają do południowej, ale Polska juz nie taka zła jak polacy uciekają do UK. Białoruś zła, bo białorusini protestują, ale Polsk ajuż nie taka zła, kiedy protestuja kodziarze. No k***a zamknijcie jjuż te zmanipulowane przez telewizję głupie ryje, bo tylko powtarzać jak papuga potraficie.Koleżko, po pierwsze to chamstwo won, miej trochę ogłady i naucz się kultury wypowiedzi. Plujesz jadem na prawo i lewo. Wiadomo, Białoruś to nie Korea Płn. ale co do wolności całkowitej to im jednak trochę brakuje - chociażby pisząc tu o wolności słowa i wypowiedzi. Polski przypadek, jaki wspomniałeś - kodziarze - to zgraja idiotów pod przywództwem (tym oficjalnym) innych idiotów i tu szkoda w ogóle wchodzić w dyskusję. Odnośnie dóbr - statystyczny (tak wiem, statystyki to ściema) Białorusin zarabia ok 400-420$ miesięcznie także nie pisz mi że mają tak cudownie. Co do dóbr - nie piszę tu o jakichś starbucksach czy innym dziadostwie tylko ogólnie. Spójrz jak mieszka większość ludzi spoza miast (nie mówię tu o mieszczanach mieszkających w Mińsku, Grodnie czy Brześciu. Spójrz jak mieszkają ludzie na wsi, w bardzo wielu przypadkach są to bardzo ubodzy ludzie, żyjący poniżej jakichkolwiek norm/średnich. Kończąc, nie piszę to jako człowiek tak jak to nazwałeś zmanipulowany przez telewizję - tej nie oglądam od ponad roku - gdyż po prostu nie ma wg mnie tam nic ciekawego. Patrzę jako realista.

sard

2020-10-17, 20:31
Tylko jak już wypie**olą w kosmos Łukaszenkę niech nie dają się wyr*chać w dupsko przez obsadzenie kolejnego kaczana na stołu, oraz co ważne by pamiętali wyj***ć z roboty jak leci wszystkich sk***li z policji i sądownictwa. U nas tego czerwonego gówna nie wywalono, a efekty mamy po dziś dzień.

mygyry

2020-10-17, 20:55
sard napisał/a:

Tylko jak już wypie**olą w kosmos Łukaszenkę niech nie dają się wyr*chać w dupsko przez obsadzenie kolejnego kaczana na stołu, oraz co ważne by pamiętali wyj***ć z roboty jak leci wszystkich sk***li z policji i sądownictwa. U nas tego czerwonego gówna nie wywalono, a efekty mamy po dziś dzień.Mamy wolne sądy

:lol:

blokern

2020-10-17, 21:18
Uczcie się, bo już niedługo będzie to u nas.

mam_racje

2020-10-17, 21:23
Był:
sadistic.pl
jest:
jerzy_owsik.ru

htp

2020-10-17, 21:57
mygyry napisał/a:

Mamy wolne sądyRacja, z roku na ro coraz wolniej działają.

lm65

2020-10-17, 22:08
Paszołłł na ch*jjj heheheh

andysofuckingbrandy

2020-10-17, 22:35
To w Polsce się dzieje ? Bo Bajden mówił że w Polsce i Białorusi takie rzeczy się dzieją. Podobno wyczytał w NY times.