18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki

dzarul • 2013-04-28, 15:04
Kraj multikulti :samoboj:

Tassadar

2013-04-29, 13:20
Wszyscy mają rację, ja jednak użyłbym transportera opancerzonego albo najlepiej śmigłowca z minigunem. 15 min i każdy spokojnie idzie do domu. A po resztę przyjeżdża koparkoładowarka

zielak300

2013-04-29, 13:40
Wydaje mi się, że to Dania. Tam to już niedługo białych będą palić :P Swoją drogą ciekawe dlaczego w mediach nie słychać o tych zadymach.

sauerps

2013-04-29, 14:34
Zguba napisał/a:

Heh, a wystarczyłoby kilka salw ostrej amunicji z jednej broni + dobijanie rannych...

jak kiedyś może będziesz o coś walczył to zmienisz zdanie

korinogaro

2013-04-29, 14:49
@saupers, a o co oni walczyli? O meczet? O wyższe zasiłki? O darmowe telewizory? Może im zimno było i dlatego podpalali samochody?

Zguba

2013-04-29, 15:13
Cytat:

jak kiedyś może będziesz o coś walczył to zmienisz zdanie



Otóż właśnie Panie, oni O NIC nie walczyli, w tym zrywie nie było IDEI. Wykorzystano śmierć człowieka do burd antypolicyjnych i z tworzeniem okazji do podpalania oraz rabowaniem domów (i sklepów) tych, którym się lepiej powodzi dzięki temu, że harują od rana do wieczora. Wystarczy poszperać w sieci wypowiedzi, różnych "Wojowników", w tym dziewczyn/kobiet, które to robiły dla zabawy "bo innym jest lepiej".

Banda śmierdzących nierobów i councilów, czasem bez ważnych papierów na pobyt wzięła sobie za punkt honoru rozp***ziel miasta.

Pod mur i przemielić na nawóz.

cannabis7777

2013-04-29, 15:29
Zguba napisał/a:

Heh, a wystarczyłoby kilka salw ostrej amunicji z jednej broni + dobijanie rannych...



No i właśnie przez takich jak Ty wyrabiasz opinie o ludziach biorących udział w zamieszkach.

Więc kiedy Polacy będą chcieli wyj***ć tusków i reszte darmozjadów to już ta Twoja amunicja będzie już gotowa i wycelowana w Ciebie.

EdmundKemper

2013-04-29, 17:27
Zguba napisał/a:

Heh, a wystarczyłoby kilka salw ostrej amunicji z jednej broni + dobijanie rannych...



Wystarczyło, że weszli do dzielnicy kibiców, jednego z londyńskich klubów, którzy powstrzymali tą dzicz.