18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki

dzarul • 2013-04-28, 15:04
Kraj multikulti :samoboj:

MasterMefisto

2013-04-29, 01:52
Konia z rzędem dla tego kto mi powie jak zapisać się do tego bractwa rycerskiego z okrągłymi tarczami

Klapu

2013-04-29, 02:10
http://praca.policja.pl/ czekam na wierzchowca z rzędem.

A policji w Londynie powinni dać toporki do rąk - zdecydowanie dałoby to lepszy efekt od tych pałek.

Tw...........ir

2013-04-29, 03:00
dobrze tak ch*jom! badz wyrozumialy dla smierdziela a odwdzieczy ci sie...

Riffer

2013-04-29, 08:10
trolzxcvbnm napisał/a:

Matoły, nasza policja lepiej sobie radzi z kibolami niż oni z ciapatymi.



sluszna uwaga, ta ich policja nie ogarnia, nasza by ich wylapala i zpalowala k***a w 5minut, ci Policaje tego nie ogarniaja.

fifif

2013-04-29, 08:15
Sekunda.. Wszędzie mówicie, jak to w Polsce policja nadużywa władzy i okłada niewinnych, a teraz chcecie, żeby tam też tak było, bo było by lepiej? Zdecydujcie się.

RUFCIO

2013-04-29, 08:28
No... chyba wracamy do czasów średniowiecza...

bigosamigos77

2013-04-29, 08:40
słaba policja, tarcze mają jak kołpaki biegają jak poparzeni jeszcze zamienić im strój na krótkie spodenki :P

bombeleknaleweczka

2013-04-29, 09:04
Jeden dobry oddział ZOMO przegalopował by po nich jak Sobieski pod wiedniem.Dzicz azjatycka,nic więcej.

korinogaro

2013-04-29, 09:41
@fifif, co ma fakt nadużywania władzy do faktu, że nasza policja znacznie lepiej potrafi, jak chce, zrealizować "zarządzanie tłumem"? Może w Twoim świecie świat jest czarno-biały ale dla większości szarawy co oznacza że jedna wada nie przekreśla w całości zjawiska/działania/człowieka.

Jar0sz

2013-04-29, 09:49
Angielscy policjanci to cipensjusze na maxa, stoją wystraszeni, boją się przywalić pałką i uciekają. Niektórzy narzekają na brutalność polskiej Policji ale nasza prewencja by tym ciapatym agresorom dała szkołę życia. Zapraszamy ciapatych do siebie, ani kibole ani policja im na takie coś nie pozwolą

kniga84

2013-04-29, 10:02
Pierwsze 30 sekund wyrażnie pokazuje niezdolność policji do akcji nawet nie wiedzą jak pałką uderzać, podbiegają i nie wiedzą po co. Kabaret, dlatego walczyli z nimi chyba ze 3 dni

dth

2013-04-29, 10:03
w czasie takich "protestów" polegających na rozk***ianiu i rozkradaniu wszystkiego co się da, nie mając nawet żadnych postulatów, policja powinna mieć ostrą amunicję i strzelać bez rozkazu. Na takie akcje i tak przychodzi sam margines społeczny, bo nikt normalny się tak nie zachowuje.

Kacpes

2013-04-29, 10:30
@fifif
Ludziom nigdy nie dogodzisz bo większość nie wie czego chce, czemu? Napiszę na końcu.

Ogólnie to ciapaci nie stanowili by problemu, żeby dostosowali się do społeczeństwa, w którym się znajdują.
A odnośnie filmiku, zobaczcie pierwszą scenę, ile ich tam było 10-15? Jeden trzymał patyk, a reszta gołe pięści. Za to policji w ch*j, i do tego z pełnym uzbrojeniem. Teraz tylko czekać aż będzie dyktatura gdzieś w europie, i zobaczymy kto będzie chciał takiej policji.

Ps. Wiem, że nikt mnie nie zrozumie. Wiem, od ch*ja błędów interpunkcyjnych. Ale nie mam problemu powiedzieć, że mnie to ch*ja obchodzi jak piszę do ludzi którzy w blisko 70% to idioci.

EvilPablo

2013-04-29, 11:04
te wszystkie ciapate , szmatogłowe ku*wy, jak i murzynów, którzy takie rzeczy odpie**alaja do utylizacji i nagle wszyscy by sie czuli bezpieczniej, wiecej miejsc pracy wiecej pieniedzy w budzecie. Te prymitywy robia z nas prymitywów bo wykorzystają słabe prawo, jak nic z tym nic nie zrobimy to nasza rasa zginie i zawładnie islam i takie sytuacje to bedzie porzadek dzienny! tyle z mojej strony

piotrek_WRO

2013-04-29, 11:32
Margaret Thatcher się w grobie przewraca.