18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamiast uczyć, uprawiała z nimi seks!

DarkBolo • 2013-08-17, 10:42
Summer Michelle Hansen, pedagog szkolny, została oskarżona o utrzymywanie intymnych stosunków z piątką uczniów - donosi serwis Huffingtonpost. Kobiecie grozi 13 lat więzienia.



Ofiarami nauczycielki byli nieletni chłopcy, uczniowie kalifornijskiej szkoły, gdzie Hansen uczyła. Policja zarzuca jej aż 16 przestępstw. Miała odbyć stosunek seksualny z nieletnim, dopuścić się tzw. innej czynności seksualnej (Summer preferowała seks oralny), oraz wysyłać nieprzyzwoite treści i zdjęcia swoim podopiecznym.


Obsceniczne zachowanie nauczycielki trwało od maja 2012 do maja tego roku. Pedagog robiła to z uczniami w sali lekcyjnej, w pomieszczeniu gospodarczym w szkole, w jej samochodzie stojącym na parkingu w okolicach miejsca zamieszkania jednej z ofiar oraz w domu jednego z uczniów.

Jeden z chłopaków zeznał na policji, że kobieta wysyłała mu nieprzyzwoite sms-y sugerujące chęć nawiązania kontaktu seksualnego. Innemu oferowała seks jako nagrodę za dobrą grę w baseball. Adwokat nauczycielki utrzymuje, że jest ona niewinna, a jej telefon został zhakowany.

Śledztwo rozpoczęło się w czerwcu, po tym jak na policję zgłosił się nastolatek, który przyznał się do stosunków seksualnych z nauczycielką. Mając 18 lat i zaraz po ukończeniu szkoły Hansen wysłała mu seks-wiadomość oraz swoje zdjęcia w samej bieliźnie, zachęcając do intymnego spotkania. Wyznał też, że dwóch innych uczniów miało podobne doświadczenia. Jeśli to okaże się prawdą, kobieta może trafić do więzienia na 13 lat.

Taa, "Ofiary" na 100% ucierpiały na tym zdarzeniu :mrgreen:

miszcz310

2013-08-17, 10:47
Pytanie tylko jak ona faktycznie wyglądała, bo mogła narobić im traumy na całe życie, albo zapewnić najlepsze wspomnienienia ze szkoły... :D

mare30ks

2013-08-17, 10:59
no wlasnie, szkodaze nie ma fotek
chyba w kazdej szkole jest jakas nauczycielka ktora w myslach kazdy uczniak obracal do utraty tchu, tutaj moze sie ziscilo ich mazenie. niektorzy pewnie mogli specjalnie nie zdawac zeby dluzej zostac w szkole :)

bo...........cz

2013-08-17, 11:28
A ja k***a na tacę dawałem, paciorek codziennie odmawiałem prosząc żeby mi się takie coś przytrafiło i ni ch*ja. Mają farta j***ni...

Mlody955

2013-08-17, 11:43
W dupie się im poprzewracało...MILF chce się j***ć a oni na policje idą...Ameryka to kraj idiotów...blondyneczke z takim biustem to bym brał ile wlezie, pewnie bym jeszcz elepsze oceny miał. POj***nI LUDZIE

Ibiki

2013-08-17, 11:43
@up

Nie trzeba było dawać na tace tylko na zachrystii ;P

JH...........DS

2013-08-17, 11:48
czemu ja nie miałem takich napalonych nauczycielek :szloch:

le_Roi_des_fous

2013-08-17, 13:04
Cytat:

Innemu oferowała seks jako nagrodę za dobrą grę w baseball

To się dopiero nazywa motywowanie uczniów.

adsl

2013-08-17, 13:47
Pewnie jakiś pedał podpie**olił z zazdrości, że go nauczyciel nie chce wydymać.

MrSzczuru

2013-08-17, 14:00
jak patrze na te zdjęcia to myślę że worek na głowę i za ojczyznę :) swoją drogą to każdego
chłopaka sex z nauczycielką to marzenie :)

tabaraba

2013-08-17, 14:02
że też za moich czasów takich nie było ;(

~Velture

2013-08-17, 14:04
k***a jakby wszystkie nauczycielki tak motywowały to w całym kraju nie byłoby ucznia ,który nie zdał. Dodatkowo zmniejszyłoby to ilość pedalstwa jakby dobrze gałe opie**oliła to by woleli dziewczyny.