18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamiast uczyć, uprawiała z nimi seks!

DarkBolo • 2013-08-17, 10:42
Summer Michelle Hansen, pedagog szkolny, została oskarżona o utrzymywanie intymnych stosunków z piątką uczniów - donosi serwis Huffingtonpost. Kobiecie grozi 13 lat więzienia.



Ofiarami nauczycielki byli nieletni chłopcy, uczniowie kalifornijskiej szkoły, gdzie Hansen uczyła. Policja zarzuca jej aż 16 przestępstw. Miała odbyć stosunek seksualny z nieletnim, dopuścić się tzw. innej czynności seksualnej (Summer preferowała seks oralny), oraz wysyłać nieprzyzwoite treści i zdjęcia swoim podopiecznym.


Obsceniczne zachowanie nauczycielki trwało od maja 2012 do maja tego roku. Pedagog robiła to z uczniami w sali lekcyjnej, w pomieszczeniu gospodarczym w szkole, w jej samochodzie stojącym na parkingu w okolicach miejsca zamieszkania jednej z ofiar oraz w domu jednego z uczniów.

Jeden z chłopaków zeznał na policji, że kobieta wysyłała mu nieprzyzwoite sms-y sugerujące chęć nawiązania kontaktu seksualnego. Innemu oferowała seks jako nagrodę za dobrą grę w baseball. Adwokat nauczycielki utrzymuje, że jest ona niewinna, a jej telefon został zhakowany.

Śledztwo rozpoczęło się w czerwcu, po tym jak na policję zgłosił się nastolatek, który przyznał się do stosunków seksualnych z nauczycielką. Mając 18 lat i zaraz po ukończeniu szkoły Hansen wysłała mu seks-wiadomość oraz swoje zdjęcia w samej bieliźnie, zachęcając do intymnego spotkania. Wyznał też, że dwóch innych uczniów miało podobne doświadczenia. Jeśli to okaże się prawdą, kobieta może trafić do więzienia na 13 lat.

Taa, "Ofiary" na 100% ucierpiały na tym zdarzeniu :mrgreen:

Peter-Norivotset

2013-08-17, 17:58
W wieku 13lat to j***łbym ją swoim małym ch*jem jak dzik

go...........11

2013-08-17, 18:25
Mnie zastanawia, który pedał zawsze musi wykablować. Co za debil, darmowe r*chanie, a ten jeszcze płacze.

nanab

2013-08-17, 18:38
DarkBolo napisał/a:


Śledztwo rozpoczęło się w czerwcu, po tym jak na policję zgłosił się nastolatek, który przyznał się do stosunków seksualnych z nauczycielką. Mając 18 lat i zaraz po ukończeniu szkoły Hansen wysłała mu seks-wiadomość oraz swoje zdjęcia w samej bieliźnie, zachęcając do intymnego spotkania. Wyznał też, że dwóch innych uczniów miało podobne doświadczenia.


Miała pecha-trafiła na pedała.

MrZet

2013-08-17, 18:59
Na pierwszego sex teachera akurat :D
Czasem spotykam moją wychowawczynię z 1-3. Kiedy wzięła moją klasę pod opiekę była świeżo po studiach. Była bardzo fajna. Dziś nadal jest fajną, drobną kobietą, o ciele 20 latki. Ma też ładną córkę, trochę młodszą ode mnie. Jak ten czas płynie....
A wracając do meritum dźgnąłbym ją zarówno wczoraj jak i dziś.

Bobbson32

2013-08-17, 20:35
hmm na te 13 lat mogła by do mnie trafić nie narzekałaby na r*chanko:)

Puszale

2013-08-17, 21:27
Chciałem napisać, że pewnie jakiś potwór, patrząc po zdjęciach stwierdzam W DUPACH SIĘ POPRZEWRACAŁO TYM HAMBURGEROM

AncientMariner

2013-08-18, 00:08
No jak k***a można było zgłosic coś takiego na policje?!!! Pedal w dupe j***ny musiał to zrobic. Każdy normalny by ją przer*chał a tymczasem ta idzie do wiezienia przez to, że ktoś naskarżył. No ja pie**ole. Aż się wk***iłem.

pawelwmd

2013-08-18, 02:05
Jak można takie coś zakablować.. JA pie**olE. Hamerykańce to na prawdę popie**oleni są. Babka sama zaprasza Cię na sex a Ty idziesz kablować na pały XD No w dupie się nie mieści, a tym gnojom ku*asa obciąć bo im nie potrzebny.

pawu95

2013-08-18, 04:24
Pewnie z 95% tego typu akcji nie wychodzi na jaw.