18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamaskowany KAMA3...

Halman • 2020-08-16, 09:27

każdego by zaskoczył.. :amused:

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-16, 10:01
No tak... bo jadę główną, to klapki na oczach, bo mam pierwszeństwo. Gdyby myślał podczas jazdy to spokojnie by wyhamował...

viwaldo

2020-08-16, 10:50
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

No tak... bo jadę główną, to klapki na oczach, bo mam pierwszeństwo. Gdyby myślał podczas jazdy to spokojnie by wyhamował...



Czyli według Twojej chorej wykładni kierowca kamaza mógł nie widzieć a osobówka musi widzieć.

dennissliwa

2020-08-16, 10:51
Tym Kamazem nawet sie nie zatrzymał tylko sp***olił, kawał ch*ja :D

Pralpunkt

2020-08-16, 10:55
Dorwał by kierowcę tego kamaza j zapałcił za remont samochodu, chłop by spłacał całe życie jak by mi się coś stało
ku*asiarz j***ny

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-16, 11:04
viwaldo napisał/a:

Czyli według Twojej chorej wykładni kierowca kamaza mógł nie widzieć a osobówka musi widzieć.



Nie, wg mojej chorej wykładni, nieważne, że mam pierwszeństwo, ważne, bym uniknął wypadku.
Gdybym kierował się Twoją zdrową wykładnią i uważał, że "ten drugi" ma ustąp i mogę jechać na pewniaka, to dziś bym był po poważnym wypadku, lub nie żył. No ale ja się nie znam...

kapelan_szturmowy

2020-08-16, 11:49
Stenogram nagrania kamerki z Kamaza na filmiku: "....z prawej leci Łada, z lewej też wolna..."


Pamiętajcie: Kamaz ma w dupie twoje 5 gwiazdek NCAP

Halman

2020-08-16, 12:00
fiattt napisał/a:

"....z prawej leci Łada, z lewej też wolna..."



uśmiechnąłem się...

xv89

2020-08-16, 13:30
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

No tak... bo jadę główną, to klapki na oczach, bo mam pierwszeństwo. Gdyby myślał podczas jazdy to spokojnie by wyhamował...



Wyczuwam jednego z tych asów, co sądzą, że jak kierunkowskaz włączą, to daje im to z automatu prawo do zajeżdżania innym drogi.
Już 2 takich policja w moim imieniu wyjaśniała. Wielce zdziwieni byli, że nie tak to działa. Takim osłom prawo jazdy z automatu powinno się zabierać i wysyłać na ponowny egzamin z przepisów ruchu drogowego, skoro nie znają podstaw w dodatku jawnie się do tego przyznając.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-16, 13:45
xv89 napisał/a:

Wyczuwam jednego z tych asów....



Czy możesz uściślić w kim wyczuwasz tego asa? We mnie???

ritu4l

2020-08-16, 14:53
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

(...) to dziś bym był po poważnym wypadku, lub nie żył. No ale ja się nie znam...



Jakbyś nie żył to nikt by takich głupot przynajmniej nie pisał 8-)

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-16, 15:01
Karmazon napisał/a:

Jakbyś nie żył to nikt by takich głupot przynajmniej nie pisał



Z takim podejściem jest szansa, że niedługo ty przestaniesz głupoty pisać.

solltys

2020-08-16, 15:09
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

No tak... bo jadę główną, to klapki na oczach, bo mam pierwszeństwo. Gdyby myślał podczas jazdy to spokojnie by wyhamował...



Z tego co pie**olisz wynika że jesteś jedną z tych p*zd jadących 60 na godzinę tam gdzie jest ograniczenie do 100 i hamującą podczas zbliżania się do każdej drogi podporządkowanej. Tacy jak Ty dla dobra ogółu nie powinni poruszać się niczym więcej jak autobusem w roli pasażera.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-16, 15:16
UP
pie**olnij się człowieku w łeb, jak takie poj***ne wnioski wyciągasz.
Nie nie zwalniam dojeżdżając do podporządkowanej, tylko biorę pod uwagę, że jak tą drogą jedzie inny uczestnik to może mi nie ustąpić i jestem przygotowany do hamowania. I dzięki temu uniknąłem kilku wypadków, w tym jednego prawdopodobnie poważnego w skutkach. I ten kierowca, gdyby miał moje podejście, to zamiast uciekać do rowu spokojnie by wyhamował...
Na szczęście widać, że wielu jest debili uznających, że nie ma potrzeby zachowania ostrożności i jest nadzieja, że kilku z nich trafi na harda. Idealnie, gdybyś był pierwszy...

ziu

2020-08-16, 15:26
@up
Zgadzam się z tym co piszesz, bo podobnie zachowuję się na drodze.
Problem polega na tym, że w swoim pierwszym poście rzucasz sie do kierowcy jadącego główną drogą zgodnie z przepisami etc, a nie zwracasz uwagi na goscia z kamaza, który ewiedntnie byłby sprawcą wypadku.
To, że ludzie popełniają błędy to rozumiem, ale często ciężarówkami się pchają i wymuszają, bo przecież osobówką się nie wbijesz...