18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamaskowany KAMA3...

Halman • 2020-08-16, 09:27

każdego by zaskoczył.. :amused:

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-16, 15:32
ziu napisał/a:

...nie zwracasz uwagi na goscia z kamaza, który ewiedntnie byłby sprawcą wypadku.
.....



No właśnie, wina kierowcy KAMAZA jest ewidentna, wiec szkoda na ten temat się wypowiadać. Ja po prostu zwróciłem uwagę, że pomijając ewidentną winę gościa z Kamaza, gdyby kierownik osobówki miał wyobraźnię to nie musiałby sp***alać do rowu, tylko spokojnie by wyhamował...

solltys

2020-08-16, 16:07
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

UP
pie**olnij się człowieku w łeb, jak takie poj***ne wnioski wyciągasz.
Nie nie zwalniam dojeżdżając do podporządkowanej, tylko biorę pod uwagę, że jak tą drogą jedzie inny uczestnik to może mi nie ustąpić i jestem przygotowany do hamowania. I dzięki temu uniknąłem kilku wypadków, w tym jednego prawdopodobnie poważnego w skutkach. I ten kierowca, gdyby miał moje podejście, to zamiast uciekać do rowu spokojnie by wyhamował...
Na szczęście widać, że wielu jest debili uznających, że nie ma potrzeby zachowania ostrożności i jest nadzieja, że kilku z nich trafi na harda. Idealnie, gdybyś był pierwszy...



Problem w tym że sam miałem nie jedną tego typu sytuacje na drodze i co do akcji z filmiku albo kierujący by zwolnił zapobiegawczo na długo przed drogą podporządkowaną albo by musiał uciekać jak na nagraniu. Samo przygotowanie do hamowania nic by nie dało ponieważ kamaz wymusił gdy kierujący był już zbyt blisko więc co Ty pie**olisz?

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-16, 16:21
solltys napisał/a:

... kamaz wymusił gdy kierujący był już zbyt blisko więc co Ty pie**olisz?



Mam odmienną opinię.
Wystarczająca odległość do wyhamowania, tym bardziej, że gdyby kamaz miał się w tym miejscu zatrzymać, manewr hamowania byłby widoczny... po prostu byłoby widać, że ciężarówka zwalnia. Na filmie wyraźnie widać wcześniej, że prawdopodobnie dojdzie do wymuszenia.


jakość h*jowa, nie mogę zrobić zrzutu ekranu więc fotka.

AlbertoNihilo

2020-08-16, 23:40
Tytuł filmu równie porąbany jak i sam film. Dno.