18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamach w bostonie

zjemcichlep • 2013-04-16, 14:30
Wrzucam link do wywiadu na Rzepitej. Węglarczyk gada takie pierdoły że doczekła się genialnej reakcji... mistrz 2 planu od 35sesk

http://www.tv.rp.pl/artykul/873524,1000549-Kto-stoi-za-zamachem-w-Bostonie-.html

Jak ktoś potrafi wrzucić filmik na sadolowy serwer to mój post to wyjebki

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2013-04-16, 15:38 ]
wsamookno napisał/a:



na przyszłość: wtyczka do FF sie nazywa DownloadHelper i fajnie sciaga co ma sciagac :)


danis008

2013-04-17, 18:08
@Episkopat piwko zimne fajnie się czyta :D

POW667

2013-04-17, 18:21
@Episkopat

Akurat pierwszy akapit to pie**olenie, bo jakby nie patrzeć, ogarnianie wypadków masowych przez nasze służby wygląda nieźle.

szponiasty

2013-04-17, 20:15

ErwiN

2013-04-18, 12:52
Bardzo dobrze niech giną amerykańskie k***iszony.. Nie wiem jak wy ale każdy 'zamach' mnie cieszy jak dziecko bo bynajmniej się coś sadystycznego dzieje a zwłaszcza że cierpią amerykanie :amused:
Wpie**alają się między wódkę a zakąskę i się dziwią że są 'ataki terrorystyczne' a poza tym nie chce mi się wierzyć że to były ataki terrorystyczne tylko kolejny pretekst żeby gdzieś wysłać wojsko i walczyć o 'pokój' bo przecież mają wojsko na które wydają miliardy dolarów więc nie mogło by się to zmarnować a surowców im brakuje coraz bardziej :) Czemu w Europie nie ma jakiś ataków terrorystycznych a przecież jest dookoła tylu ciapatych?
Swoją drogą czemu tego nie pokażą w telewizji tylko jakieś inne pierdoły gdzie ginie 2ka ludzi a nie pokażą jak giną w Afganistanie czy Iraq tysiące niewinnych ludzi, dzieci, kobiet?