18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamach na koncercie Ariany Grande

LeonZawodowiec90 • 2017-05-23, 01:43
Zamach na koncercie ariany grande w manchesterze , podobno kilka ofiar śmiertelnych,znalazłem taką fotke


na twiterze tego pana JoeAaronGregory mozna znalezc filmik z kamerki samochodowej (po lewej stronie widać blysk)

Ba...........yk

2017-05-25, 17:39
Słów kilka o zamachu w Manchester od naszego rodaka mieszkającego na wyspach Euroislamabadu.


saves

2017-05-25, 17:54
No i mamy porównanie, jak zachowują się te zachodnie p*zdy w odpowiedzi na zamach i jaka była reakcja Polaków na zadźganie chłopaka w Ełku.

kamil-c

2017-05-25, 18:05
Piwo dla Autora... Co można powiedzieć AMEN!!!

Novik

2017-05-25, 18:10
Polacy rysowali też żółwie na ścianach no co :3

Loki's

2017-05-25, 18:11
Xenomorphy im tam nawrzucać i po problemie będzie

donkapusta

2017-05-25, 18:12
Podobno kurs akcji firm produkujących kredę i kredki poszybował w górę.

Spidzio199

2017-05-25, 18:15
Jak on wróci do Polski to będę na niego głosować w wyborach

elfis

2017-05-25, 18:19
i tego oczekuję w telewizji a nie pie**oliny jakieś w tvn, cnn, wybiórczej i innych c**omediach

WIELKI SZACUN dla komentatora

Suchmistrz

2017-05-25, 18:33
Zachód nigdy się nie obudzi. A Polska powinna jak najszybciej zrobić "Polout" z Unii, póki jeszcze mamy rząd przeciwny uchodźcom.

SzklanaSzklanka07

2017-05-25, 18:47
Dorastałem w Londynie jako młody imigrant więc jestem tutaj już sporo lat. Zamachy zdarzają się bo zdarzają fakt, ludzie giną, dzieci itp. Chciałbym przypomnieć, że o wiele więcej ludzi ginie na drogach każdego dnia i nikt się tym nie interesuje. Zamachy są częścią czegoś większego tak mi się wydaje, media zawsze o tym będą mówić i siać nienawiść. A Brazylii mają kłopoty z gangami, w Stanach mają wojnę białych i czarnych między sobą w Europie mamy wojnę religii. Wydaje mi się, że jest to zaplanowana z góry akcja mająca na celu zastraszanie, no panowie nikt normalny nie ściągał by tylu muzułmanów i do tego z krajów sunnickich. Znam wielu muzułmanów i na prawdę nie mogę złego słowa o nich powiedzieć, dali by Ci ostatnią kromkę chleba gdybyś był głodny, wielu z nich pochodzi z Syrii i na prawdę nie mam do nich zastrzeżeń. Jeśli dojdzie do wojny w Europie to będzie to najokrutniejsza wojna z wszystkich a tylko dlatego, że wróg będziemy pomiędzy nami a na pewno do tego dojdzie z powodu dzielenia nas właśnie takimi sytuacjami. Na prawdę, uwierzcie mi, wielu z nich jest złymi ludźmi ale również wielu potrzebuje pomocy. Nie jestem za ich przyjmowaniem do Europy ale nie możemy siać paniki bo media właśnie tego pragną.

spidi123

2017-05-25, 18:47
Nie kazdy wyznawca Islamu jest Terrotysta alle kazdy Terrorysta wyznawal Islam

igg

2017-05-25, 18:48
Jedna sprawa - ilu bylo hebanowego wyznania posrod rannych w tym zamachu osob? Brak informacji gdziekolwiek, a to bardzo zastanawiajace.