18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamach na koncercie Ariany Grande

LeonZawodowiec90 • 2017-05-23, 01:43
Zamach na koncercie ariany grande w manchesterze , podobno kilka ofiar śmiertelnych,znalazłem taką fotke


na twiterze tego pana JoeAaronGregory mozna znalezc filmik z kamerki samochodowej (po lewej stronie widać blysk)

Zygmundo

2017-05-23, 12:42
Skończyły się k***a żarty!
Kreda w ruch!

Cytat:


"zginęły co najmniej 22 osoby, a 59 zostało rannych, głównie dzieci"

Jeden z dżihadystów opublikował zdjęcie dzieci poszkodowanych w wyniku zamachu, dopisując:
"Wygląda na to, że bomby brytyjskich sił powietrznych dla dzieci z Mosulu i Ar-Rakki właśnie wróciły do Manchesteru".


janlew

2017-05-23, 12:54
Tak sobie czytam któż to mógł wysadzić się w tym Manchesterze, co to ta Ariana Grande, i dla czego na jej koncercie...
...no i opis na Wiki tak mnie rozśmieszył, że postanowiłem się nim podzielić.

Grande dorastała w wierze rzymskokatolickiej, którą jednak porzuciła po tym, jak jej brat zadeklarował się jako gej. Swoją decyzję tłumaczyła krytyką homoseksualizmu przez Kościół katolicki. Następnie prezentowała się jako wyznawczyni Kabały.

Od 2013 ...została weganką. Ma uczulenie na koty, ryby i banany. Opiekuje się kilkoma adoptowanymi psami


Mamy więc wszystko. Katolików, wegan, koty, psy, gejów i żydowskie czary.


Goldi85

2017-05-23, 14:19
jak po promocji w biedronce :psycho:

karakal

2017-05-23, 14:58
Jak następnym razem j***nie na koncercie Hansa Zimmera to spalcie mnie na stosie.

qwerty1234567890

2017-05-23, 16:25
Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi w tym całym terroryzmie? Ktoś robi zamach, dobra udało mu się i zabił ileś tam ludzi, więc po co się przyznają? tak to nasze ugrupowanie to zrobiło, aby się ich bać czy coś? Kiedyś po zamachu media się zbulwersowały, bo nikt się nie przyznał, ch*j z zabitymi; nikt się nie przyznał, o k***a jak się można nie przyznać... tak mnie to właśnie ciekawi, bo w sumie w świecie pejsbuka, to organizacje takie jak isis powinny tworzyć wydarzenia na pejsie, że za tydzień dokonają zamachu. 30.000 osób to lubi, a 10.000 weźmie udział....

farah398

2017-05-23, 16:59
A na WP i TVN24 do południa "Incydent w Manchesterze". Szczęśliwie później pojawiła się informacja o śmierci Rogera Moora więc szybko zmienili czołówki i gdzieś tam gdzieś tam na dole dali info, że to jednak zamach. To jest nieprawdopodobny wręcz poziom manipulacji...

jbone

2017-05-23, 19:16
a królowa pije herbatkę ,robi miękką sraczunię do pampersa i służący wymienia jej pieluchę.

sumka

2017-05-23, 19:42
qwerty1234567890 napisał/a:

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi w tym całym terroryzmie? Ktoś robi zamach, dobra udało mu się i zabił ileś tam ludzi, więc po co się przyznają?



Przyznają się bo macie uwierzyć że to ISIS w ramach zemsty a nie Putin by wybory wygrała Theresa May i przez przypadek nie odwidziało się Brytyjczykom wychodzenie z UE.

Najśmieszniejsze że to niby taka wielka tragedie 22 osoby o k***a, ale rozgłos jest, trolle już się pałują jaka to Europa zła, nienawiść rośnie a Sondaż Theresy May pewnie poszybował w kosmos.

Paradoksem jest że im bardziej się pałujecie zamachami tym większy jest potencjał ich przeprowadzania. Zawsze znajdą się wariaci którzy będą robić coś takiego, w tym momencie islamiści są najbardziej podatni i najłatwiej ich wykorzystać ale jak ktoś obserwuje to w miarę obiektywnie to widzi że rozdmuch*je się takie zdarzenia tylko kiedy są wygodne politycznie.

Na przykład:
-Pilot airbusa Germanwing który popełnił samobójstwo zabijając pasażerów 422 osoby zabite
i dlaczego jakoś tak super zamachu terrorystycznego nikt nie wykorzystał ?

Smutne jest że wszyscy którzy się pałują tymi tak zwanymi "zamachami terrorystycznymi" to tak naprawdę nieświadomi pożyteczni idioci którzy pozwalają ludziom jak Putin zbijać kapitał polityczny na z inwigilowanymi debilami którzy odbierają sobie życie.

farah398 napisał/a:

A na WP i TVN24 do południa "Incydent w Manchesterze".



Dokładnie to o czym napisałem wyżej, twoje domaganie się nazywania rzeczy po imieniu daje odwrotny skutek niż byś chciał bo piękny medialny tytuł zamach terrorystyczny daje zamierzony efekt terrorysty czyli sieje strach a faktów nie zmienia całkowicie.

Zastanów się czy byli by chętni na zamach terrorystyczny gdyby nikt nie robił z tego sensacji a ludzie zamiast się bać wyrażali by tylko współczucie i determinacje ?

fermented.offal.discharge

2017-05-23, 20:00
Dragonov napisał/a:

Oczywiście, to nie miało nic wspólnego z islamem, a zamachowcami są Brytyjczycy (o pochodzeniu niewiadomym) :D


Zamachowcem był Salman Ramadan Abedi - mieszkaniec Manchesteru libijskiego pochodzenia.

Superfunfel

2017-05-23, 20:09
Ta grafika chyba bardziej odzwierciedla dzisiejszą europe

AN...........or

2017-05-23, 21:57
Kurczę ale o co im chodzi, poszli się rozerwać na koncert, to się rozerwali ??

Elementem multi kulti są zamachy bombowe, więc anglicy powinni dziś świętować, ponieważ jest to powód do celebrowania, w końcu zamach bombowy jest ukoronowaniem tak przez nich uwielbianej kultury multi kulti, i każdorazowo powinien być powodem wielkiej radości, niczym na wiecach kim dżong una.

Każdy kto myśli inaczej, jest faszystą i rasistą, i gdybym był prezydentem, to bym wszystkich takich wysłał do gazu.

mecenaz

2017-05-23, 22:55
Najbardziej k***a szkoda tego że to młodzi ludzie , w większości dziewczyny , w radiu słyszałem że najmłodsza która zginęła miała 8 lat !

Noside

2017-05-23, 23:13
qwerty1234567890 napisał/a:

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi w tym całym terroryzmie?


Kiedyś, jak pie**olnąłeś samolotem w okno, to cię szukali do skutku, żeby cię zaj***ć żywcem w twojej kryjówce.
Dzisiaj jak coś odpie**olisz, to miliony ludzi będą kredą wypisywać twoje imię na chodnikach i na tym się skończy.
Dostaniesz socjal i będziesz z siebie dumny.
Po prostu merkel zachęca terrorystów do rozpie**alania normalnych ludzi.

krystiankr9

2017-05-23, 23:54



Czego się spodziewali ? Przecież to zła i niebezpieczna kobieta jest :terror: