18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakupów nie będzie

Barnellini • 2020-07-05, 15:14
Piętnastu murzynów wchodzi do sklepu aby kupić legalnie broń ale te grupowe zakupy wzbudzają podejrzenie, że broń nie będzie wykorzystana do obrony. Zbrojenie BLM? Na szczęście właścicielka sklepu każe im wypie**alać. Na szczęście są ludzie, którzy patrzą na coś więcej niż własny biznes :)
Nie ma strzelaniny niestety, ale niezadowolenie na ryjach czarnych bezcenne.


garota

2020-07-05, 15:19
Niech ta wojna światowa się w końcu zacznie do ch*ja! Za dobrze nam było, więc teraz trzeba znów wszystko rozpie**olić.

mianas

2020-07-05, 15:20
jest czarny.... ciężko go lubić. Kocham tego gościa

jasypan

2020-07-05, 15:32
Tak wygląda rozmowa z nimi, ona nic nie musi i wszystko jest rasistowskie. Oni są jakimś niesmacznym żartem.

zurawix94

2020-07-05, 15:33
Jakby mi przyszlo do sklepu 15stu murzynów też bym im nie sprzedał broni. Jak przychodzi 15stu pijanych to barman ich nie obsłóży bo wie że to bardzo zły pomysł i pomyślał bardzo intuicyjnie. Zyski go nie obchodzą wtedy żadne, a starty mogą być ogromne :D

zakapior

2020-07-05, 15:37
W samym środku CZARNEGO „protestu” (w rzeczywistości rozrób, destabilizacji kraju, festiwalu kradzieży i pobić - jak zwał, tak zwał) grupa 15 ciemnoskórych osób doszła do wniosku, że potrzebuje broni „do obrony przed takimi jak my”. Rozumiecie ironię? Czarni manifestują, czarni wszczynają rozruchy i okradają co się da, i potrzebują broni do obrony przed „takimi jak my”, czyli stawiającymi opór w celu obrony własnej własności. I teraz iloraz inteligencji tych osobników i złudne przekonanie o słuszności swojej racji, nie pozwala im przetrawić tego, że ktoś nie chce im sprzedać im broni, której na pewno nie wykorzystają do obrony...

Upalony

2020-07-05, 16:01
garota napisał/a:

Niech ta wojna światowa się w końcu zacznie do ch*ja! Za dobrze nam było, więc teraz trzeba znów wszystko rozpie**olić.



Dokładnie i hierarchia wróci do normy.

Zi...........in

2020-07-05, 16:14
Właśnie tymi protestami cofnęli się o kilkadziesiąt lat w równouprawnieniu. Cała ich społeczność straciła zaufanie, wk*** Azjatów/Białych sięgnął zenitu i może się okazać że to nie oni zrobią porządek, tylko porządek zrobią z nimi,a protestami osiągnęli tyle:



darex99

2020-07-05, 17:15
Ja pie**olę, czarni będą dzwonić po policję, przeciwko której niby "protestują", bo nie mogą kupić broni....hipokryzja to mało powiedziane. I wszędzie te głośne darcie ryja i brak umiejętności jakiegoś sensownego argumentu i tylko rasizm rasizm i rasizm, tyle umieją wybełkotać. A prawda jest taka, że to czarnoskórzy są większymi rasistami w stosunku np. do białych. Po drugie statystyki nie kłamią. Mam już dosyć tej chorej szopki i zbiera mnie na wymioty jak widzę to całe umysłowe sp***olenie tylu populacji.

roman970227

2020-07-05, 17:15
Jeśli my biali normalni ludzie nie zaczniemy ich eleminować z tego świata to wejdą nam już całkiem na łeb i będzie przej***ne. A jeśli nie dojdzie do tego to szybko nastąpi III WŚ, bo tak czy siak i tak nie dlugo będzie gora 50-100lat

gieroj111

2020-07-05, 17:32
to nie aż takie poświecenie dla tego sprzedawcy . tam bron jest porostu tania

offline

2020-07-05, 18:14
Szkoda mi tylko tych naszych Białych Braci (właścicieli) bo znając życie, to po tym filmiku będą mieli zdemolowany i okradziony sklep, a prokurator postawi im zarzuty o rasizm i szufladkowanie czarnych k***ów. Może słyszeliście co się stało z parą białego małżeństwa, która wyszła z bronią przed swój dom, gdy te zwierzęta wtargnęły na ich posesje? Czarna prokurator chce postawić im zarzuty o celowanie z broni do pokojowo nastawionych protestantów. Albo dojdzie do wojny jakiej świat nie widział, albo świat się konczy.

werther

2020-07-05, 19:33
Przez przypadek nagrywająca powiedziała prawdę. Trafiła w sedno, nie rozumiejąc co mówi. Powiedziała, że kobieta w sklepie ich wyprosiła "because of who we are, because of what we represent".

dnanamic

2020-07-05, 20:38
DObrze ,że to czarne GÓWNO nie mogło zakupić tej broni. niech sobie z kamienia zrobi nóż i może wyjsc na ulice. TFUUUUUU

Wiewór

2020-07-05, 20:58
garota napisał/a:

Niech ta wojna światowa się w końcu zacznie do ch*ja! Za dobrze nam było, więc teraz trzeba znów wszystko rozpie**olić.



Tak na pewno wojna światowa zacznie się przez murzynow.
Juz widzę jak światowe potęgi zbroja się żeby ruszyc i "uwolnić" czarnych.