18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakupów nie będzie

Barnellini • 2020-07-05, 15:14
Piętnastu murzynów wchodzi do sklepu aby kupić legalnie broń ale te grupowe zakupy wzbudzają podejrzenie, że broń nie będzie wykorzystana do obrony. Zbrojenie BLM? Na szczęście właścicielka sklepu każe im wypie**alać. Na szczęście są ludzie, którzy patrzą na coś więcej niż własny biznes :)
Nie ma strzelaniny niestety, ale niezadowolenie na ryjach czarnych bezcenne.


ProVVe

2020-07-05, 22:43
Bedzie tak wojna domowa w USA zginie pełno bambusów, a to spowoduje szalenstwo cz4rnuchy w UE

daihat

2020-07-06, 10:55
Mają ID ale ciekawe ilu z nich jest niekaralnych :P . Na dostęp do broni powinien być mini test i limit IQ powiedzmy 85. Każdy biały nieupośledzony by się załapał. Średnie IQ w Polsce to 99. A z niektórymi czarnymi to gorzej niż u małp, porównywanie ich do szympansów do obraza dla małp, oni gorzej zachowują się niż stado zdziczałych psów.

"Statistic Brain Institute pozwolił sobie na opublikowanie rankingu państw, gdzie średnie wskaźniki inteligencji są najniższe. W tym segmencie tabeli króluje Afryka. Pierwsze miejsce tej dziesiątki zajmuje Gwinea Równikowa (IQ 59), drugie – Etiopia (63), trzecie - Sierra Leone (64), a czwarte – Demokratyczna Republika Konga (65).
Zimbabwe i Gwinea mają po 66 punktów, punkt wyżej jest Nigeria, potem Ghana z 71 punktami oraz Tanzania i Sudan (72). "

Dawanie broni komuś z IQ poniżej 70 to jest samobójstwo, ja nie wiem czy umożliwia ono rozróżnienie kwadratu od koła :shock:

niefartt

2020-07-06, 14:10
zapie**olił bym wszystkich murzynów na świecie jebac czarne ścierwa

trzeba zacząć polowania na murzynów

Mar0

2020-07-07, 07:27
Trochę zj***ł, wyszedł by ze strzelbą przeładował i nie musiał by tyle gadać. A w Afryce nie ma sklepów, z dzidami? :idzwch*j: