18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakopany piesek

phrontch • 2020-01-14, 13:22
W Brazylii ktoś zakopał żywcem psa




Parker

2020-01-14, 17:46
Uwielbiam czytac komentarze, szczegolnie w takich tematach. Popcorn Herbatka nic wincy nie trza.

DrMike

2020-01-14, 17:46
poligon6 napisał/a:

Ale że co mam ci napisać? Że to debile i nie powinni zakopywać psa żywcem...zanim mu nie przetrąca miednicy? Pies z przetrącona miednica nie wygrzebałby sie z takiego dołu i nawet być o tym nie wiedział.



Takie jednostki tylko do utylizacji. Pisz swoje wypociny w internecie panie brutalny inteligent. Pewnie zazdrosny jesteś o tego jamnika co ci ojca na schodach wyprzedził :)

kinkiet

2020-01-14, 17:53
Ten serwis zj***ł się na całego. Naj***ło się wrażliwych idiotów komentujących każdy niepasujący im filmik wysrywami o zj***niu ludzkości itd. Sram na was wszystkich bando debili. Ten serwis po to jest żeby delektować się filmikami takimi jak ten, sama nazwa strony o tym przypomina. Wypie**alajcie na kwejka gdzie wasze miejsce. Gardze Wami bardziej matką użytkownika ponar3

poligon6

2020-01-14, 17:54
DrMike napisał/a:

Takie jednostki tylko do utylizacji. Pisz swoje wypociny w internecie panie brutalny inteligent. Pewnie zazdrosny jesteś o tego jamnika co ci ojca na schodach wyprzedził



No jeszcze poskoml troche jak ten zakopany pchlarz.

kulawiec

2020-01-14, 17:55
Po pierwsze, nie wiadomo o co biega. Widzę psa, przysypanego jakimś gruzem. Nie jak ktoś go przysypuje. Mogło się coś np. zawalić.
Po drugie, jakby mi taki pies np. zagryzł dziecko, to bym sam go k***ę przysypał. A razem z nim właściciela.

Zatem jedyne co można powiedzieć o tym filmie sensownego, to to, że warto by było przetłumaczyć, co mówią te typy.

Sv...........ge

2020-01-14, 18:31
Po co gadacie z wielokrotnie wyj***nym na poligonie? Jemu już nic nie pomoże

Xs...........33

2020-01-14, 19:00
I jak zwykle Poligon6 pisze "zue" rzeczy o psach, a ludzie w komentarzach mają ból zadka. Banda idiotów, których łatwo sprowokować.

Starger

2020-01-14, 19:15
k***a cwe* pie**olony j***ny.. nic mnie tak nie zasmuciło, ja pierrdole. jeden z najgorszych filmow tutaj

tarcer123

2020-01-14, 19:34
Wpierw byl wysyp oburzonych a teraz pisza twardziele co to ich nic nie rusza i delektuja sie krzywda innej istoty. :amused:

A ja napisze tylko tyle ze nikt NORMALNY tak psa nie potraktuje. Tak samo jak nikt NORMALNY nie bedzie pochwalal takiego zachowania.

poligon6

2020-01-14, 19:40
tarcer123 napisał/a:

A ja napisze tylko tyle ze nikt NORMALNY tak psa nie potraktuje. Tak samo jak nikt NORMALNY nie bedzie pochwalal takiego zachowania.



ch*j mnie sobaka ochodzi tak jak dasilvy ciachające się maczetami. Ale sadolowe p*zdeczki współczuja pchlarzowi a jak mordują czlowieka to głupkowato się usmiechaja. Tyle w temacie współczucia dla pchlarzy, bawi mnie to tak samo jak ubijany kijami bambus!

Przestańcie być śmierdzącymi hipokrytami!

W1ru2

2020-01-14, 20:49
poligon6 napisał/a:

Prawie dobrze ale podejrzewam ze pominieto jeden istotny element.


Matka cie nie zdusiła nogami przy narodzinach, tego elementu zabrakło.


PapierowyUmysł

2020-01-14, 20:53
Poligon pochwal się tu wszystkim jaka z Ciebie c**a :mrgreen: pochwal się, że się bawiłeś ku*asem właśnie matki :mrgreen: ludzie ten cwe* to typowy wieśniak z piwnicy :mrgreen: pajac nie ma na tyle jaj, żeby się ujawnić czy spptkac :mrgreen: obsral zbroje i nie pojawił się w miejscu, które sam zaproponował, tfuuuu karaluch do rozdeptana, nie przydatny w żaden sposób społeczeństwu. Zwykle dno do utylizacji jak pies z filmu, w sumie gdybym tylko miał namiar na to zero, wrzuciłbym tu filmik, żeby pokazać ta nędzna p*zde i jaki z niego naczelny bohater :mrgreen:

Xs...........33

2020-01-14, 21:07
PapierowyUmysł napisał/a:

Poligon pochwal się tu wszystkim jaka z Ciebie c**a pochwal się, że się bawiłeś ku*asem właśnie matki ludzie ten cwe* to typowy wieśniak z piwnicy pajac nie ma na tyle jaj, żeby się ujawnić czy spptkac obsral zbroje i nie pojawił się w miejscu, które sam zaproponował, tfuuuu karaluch do rozdeptana, nie przydatny w żaden sposób społeczeństwu. Zwykle dno do utylizacji jak pies z filmu, w sumie gdybym tylko miał namiar na to zero, wrzuciłbym tu filmik, żeby pokazać ta nędzna p*zde i jaki z niego naczelny bohater



Masz na to jakieś dowody czy coś, z chęcią zobaczę waszą konwersacje, zrób temat z tego, a jak nie chcesz to wyślij mi screenshoty z rozmów waszych to ja założę.

SupremeLeader

2020-01-14, 22:13
Xson33333 napisał/a:

Masz na to jakieś dowody czy coś, z chęcią zobaczę waszą konwersacje, zrób temat z tego, a jak nie chcesz to wyślij mi screenshoty z rozmów waszych to ja założę.



A ty k***a co? SB?

warsa

2020-01-14, 22:36
Marek_0485_pol napisał/a:

Zaj***l bym sk***ysyna. Ludzie to k***y...



Ziomek, ale ten piesek nic Ci nie zrobił..