18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakopany piesek

phrontch • 2020-01-14, 13:22
W Brazylii ktoś zakopał żywcem psa




mo...........ac

2020-01-14, 13:24
Zapomniał o głowie.

poligon6

2020-01-14, 13:51
Prawie dobrze ale podejrzewam ze pominieto jeden istotny element.

Pies zakopany, nawet przykryty kamieniami, co się chwali, wzornictwo zawsze ważne.

Ale przed zakopaniem trzeba psa porzadnie obic kołkiem. Nie po to by ulzyc jego cierpieniu, ale by obity ledwo żywy nie wylazł z dziury tylko spokojnie sie udusił.

Ho...........er

2020-01-14, 13:58
Obesrane odbyty psiarzy w komentarzach za 3...2...1 :D

Mateusz9102

2020-01-14, 14:13
No co za ch*j z typa tez bym go tak zakopal i jeszcze nasral na leb :-D :->

Lyttald

2020-01-14, 14:41
Marek_0485_pol napisał/a:

Zaj***l bym sk***ysyna. Ludzie to k***y...



Faktycznie ludzie to k***y. Nie podali linka do fanpejdża zespołu Fasolki dla takich delikatnisiów jak ty.

grudzin7

2020-01-14, 14:57
Marek_0485_pol napisał/a:

Zaj***l bym sk***ysyna. Ludzie to k***y...



Mateusz9102 napisał/a:

No co za ch*j z typa tez bym go tak zakopal i jeszcze nasral na leb



Przecież to Brazylia - sp***olony mentalnie kraj pełen pojebów i gangusów. Czyli w skrócie - ch*ja byście zrobili :idzwch*j:


panar3

2020-01-14, 15:30
poligon6 napisał/a:

Prawie dobrze ale podejrzewam ze pominieto jeden istotny element.
Pies zakopany, nawet przykryty kamieniami, co się chwali, wzornictwo zawsze ważne.
Ale przed zakopaniem trzeba psa porzadnie obic kołkiem. Nie po to by ulzyc jego cierpieniu, ale by obity ledwo żywy nie wylazł z dziury tylko spokojnie sie udusił.



poligon6, mam do ciebie pytanie: czyj ty jesteś potomek? Cygana i osła, czy ki ch*j?! Ciebie, idioto, to kołkiem trzeba obić i zakopać po ten durny łeb w gruzowisku po elektrowni czernobylskiej, k***a!. Rozumiem że to sadistic, ale mam to w dupie. Pies nie rozumie że zdaniem poj***nego człowieka zrobił coś źle, a karanie psa za to że np. kurę ubił to przejaw kompletnego zidiocenia - każdy ch*j który tak czyni - do odstrzału. Lecz się... :-/

Je...........ik

2020-01-14, 15:35
panar3 napisał/a:

poligon6, mam do ciebie pytanie: czyj ty jesteś potomek? Cygana i osła, czy ki ch*j?! Ciebie, idioto, to kołkiem trzeba obić i zakopać po ten durny łeb w gruzowisku po elektrowni czernobylskiej, k***a!. Rozumiem że to sadistic, ale mam to w dupie. Pies nie rozumie że zdaniem poj***nego człowieka zrobił coś źle, a karanie psa za to że np. kurę ubił to przejaw kompletnego zidiocenia - każdy ch*j który tak czyni - do odstrzału. Lecz się...



Oj tam poligon6 mial trudne dzieciństwo w inkubatorze z czerwonym logiem które zakupiłem za siano jakichś ludzi.

Ca...........on

2020-01-14, 16:39
A to nie jest ta słynna akcja, kiedy pies zagryzł niemowlę i został za to zakopany po szyję, po czym ukamienowany - tylko nie do końca skutecznie?

dżonyłojlker

2020-01-14, 17:01
Caramon napisał/a:

A to nie jest ta słynna akcja, kiedy pies zagryzł niemowlę i został za to zakopany po szyję, po czym ukamienowany - tylko nie do końca skutecznie?



Nawet mnie nie wk***iaj.
Gdyby tak było to pies miałby u mnie dożywotnią rentę, no i postarałbym się też o jakieś odznaczenie dla niego, order uśmiechu chyba byłby OK. Toż to bohater k***a mać. Zdziczały kraj.

Lizodup

2020-01-14, 17:12
Fajnie piszczy mogę słuchać pisków godzinami. :mrgreen:

poligon6

2020-01-14, 17:21
panar3 napisał/a:

poligon6, mam do ciebie pytanie: czyj ty jesteś potomek? Cygana i osła, czy ki ch*j?! Ciebie, idioto, to kołkiem trzeba obić i zakopać po ten durny łeb w gruzowisku po elektrowni czernobylskiej, k***a!. Rozumiem że to sadistic, ale mam to w dupie. Pies nie rozumie że zdaniem poj***nego człowieka zrobił coś źle, a karanie psa za to że np. kurę ubił to przejaw kompletnego zidiocenia - każdy ch*j który tak czyni - do odstrzału. Lecz się...



Ale że co mam ci napisać? Że to debile i nie powinni zakopywać psa żywcem...zanim mu nie przetrąca miednicy? Pies z przetrącona miednica nie wygrzebałby sie z takiego dołu i nawet być o tym nie wiedział.

tarcer123

2020-01-14, 17:24
Ten poligon to chyba jakis niedokolysany. Ewentualnie ojciec go karmił...