18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakopał psa żywcem

zakolakk • 2021-11-22, 20:03
Akcja miała miejsce w Mogilnie


Mzimu

2021-11-22, 23:05
Dwóch patoli rozprawia, jeden miał serce, ot i cała historia. Możemy tego nie wiedzieć, ale jak ktoś dopuszcza się czynów, takich jak zakopanie żywej istoty, musiał wcześniej przeżyć niezłą traumę. Oczywiście psiaka trzeba pod opiekę, a starego z łopatą pod sąd, bo znów kogoś zakopie, a może już zakopał. Kiedyś ludzie wyrywali kotom ogony wraz z kręgosłupem, bo to była "najlzejsza" śmierć, a dziś to zwyrodnialstwo.

Justynka99

2021-11-22, 23:10
Mam nadzieję, że nagranie na policję trafiło. To nagranie własne, czy znalezione w internecie?

nono12

2021-11-22, 23:17
Oh, wielcy obrońców piesków. Czemu nie bronicie tak świnek, które dostają siekierą w łeb? A później wpie**alacie ich mięso. j***ni pieskowi hipokryci, normalny facet przeszedłby obojętnie, ale że loszka płacze nad biednym wszarzem to nagle bohater się uruchomił. j***ć was wszarzy.

Musashi_Miyamoto

2021-11-22, 23:22
Wiewór napisał/a:

Polska kultura. W domu na ścianie jp2, co niedziela do kościoła a pod domem pies na łańcuchu. A jak przeszkadza to się go zakopuje.



To nie Polska Kultura ojkofobie h*ju j***ny. To poziom wykształcenia i zacofania wynikającego z głębokiej prowincji i biedoty a takie zjawiska znajdują się w różnych rejonach na Świecie również w Hiszpani, Francji czy USA więc Ty sobie k***O // Polską gęby nie wycieraj.

Jerzy_Owsik

2021-11-22, 23:28
omgwtflol napisał/a:

ja pie**ole on uwierzył w policje xD
sram twojej starej do p*zdy



wiem o tym jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza chyba że @suborg będzie miał coś przeciwko bo też na nią sra są filmy na hardzie zapraszam

dertaz

2021-11-22, 23:28
Przecież dziś pisali że koleś już siedzi. Mam nadzieje że dostanie z 5 lat.

Wilson

2021-11-22, 23:30
Ten zwyrol został złapany. Sąsiedzi, którzy to widzieli nagrali zdarzenie, jako dowód, następnie sąsiadka nakazała odkopać psa, co ten dziad uczynił i zabrała psine do weterynarza. Powiadomiona w międzyczasie policja pojawiła się na miejscu i zajęła się s***synem.

dżonyłojlker

2021-11-22, 23:45
Co za pie**olona menda, zaraz mnie ch*j jasny strzeli. Że też można być takim bydlakiem i nagrywać ludzi bez pozwolenia.

baronturbina

2021-11-23, 00:20
k***a akcent bohatera filmu brzmiał jak z polski „C”, głębokie Podlasie. A tu jakież zaskoczenie. Wschód się wdziera do polski.

omgwtflol

2021-11-23, 00:56
Musashi_Miyamoto napisał/a:

To nie Polska Kultura ojkofobie h*ju j***ny. To poziom wykształcenia i zacofania wynikającego z głębokiej prowincji i biedoty a takie zjawiska znajdują się w różnych rejonach na Świecie również w Hiszpani, Francji czy USA więc Ty sobie k***O // Polską gęby nie wycieraj.



Mocne słowa jak na komucha, który nie potrafi nawet poprawnie pisać po Polsku.

ernim1

2021-11-23, 01:14
Ale on zdechł przecież, jak dla mnie to było klasyczne zmartwychwstanie.

ntrk

2021-11-23, 02:28
- Pan jest nienormalny!
- Czemu?

no k***a japie**ole...

Justynka99

2021-11-23, 03:17
omgwtflol napisał/a:

Mocne słowa jak na komucha, który nie potrafi nawet poprawnie pisać po Polsku.



Ty też nie.

Kirek255

2021-11-23, 03:29
jak to twoj filmik to ch*j ci w dupe ze mu cepa na leb nie zaj***les

Insaner

2021-11-23, 07:55
omgwtflol napisał/a:

Mocne słowa jak na komucha, który nie potrafi nawet poprawnie pisać po Polsku.



Jak już to "po polsku", a nie "Polsku". Na przyszłość uważaj na lekcjach i nie wagaruj ;-)