18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakopał psa żywcem

zakolakk • 2021-11-22, 20:03
Akcja miała miejsce w Mogilnie


~Angel

2021-11-22, 20:56
Od razu zakopał. Może tylko chciał zasadzić psa aby na wiosnę mieć mlode.

ruddie

2021-11-22, 21:04
większa radość niż z zakopywania martwych psów

riddick19902721

2021-11-22, 21:10
E tam u mnie świętej pamięci sąsiad to psa za łapy do drzwi z stodoły przywiązał i z 10 metrów młotkiem rzucał a później siekierką xD a dopiero potem pchlarza zakopał :)

Jerzy_Owsik

2021-11-22, 21:18
Jesse.Pinkman napisał/a:

Owsik znowu się naćpał i grasuje na sadolu, ja pie**olę idę piwko strzelić



nie używam takich specyfików ,tylko alkohol się u mnie liczy a najlepiej domowe destylaty. Piwo jest dobre ale wódka jest pyszna

Gantorian1994

2021-11-22, 21:23
Ukasz995 napisał/a:

Chciał bym tam być!! Ta k***a by miała z mordy smalec!!



proszę cię... pierw schudnij i odejdź od PC

San.Escobar94

2021-11-22, 21:23
Jerzy_Owsik napisał/a:

i k***a tfu na tego ch*ja co nagrywał za porównanie psa do człowieka , ja pie**ole j***ne lewactwo
hahahahahahahahaha k***a ale się uśmiałem hahaha
hahahahahaha



uh uh ależ jesteś edgy i dorosły tak z 12+ i ale wszystkich trigerrujeeeeeessz... nie no.. to już nie działa p*zdeczko.

Kurisu

2021-11-22, 21:24
I piwko jest.

omgwtflol

2021-11-22, 21:25
Jerzy_Owsik napisał/a:

i k***a tfu na tego ch*ja co nagrywał za porównanie psa do człowieka , ja pie**ole j***ne lewactwo
hahahahahahahahaha k***a ale się uśmiałem hahaha
hahahahahaha

sadistic jest dla pełnoletnich komuchu

Wiewór

2021-11-22, 21:25
Polska kultura. W domu na ścianie jp2, co niedziela do kościoła a pod domem pies na łańcuchu. A jak przeszkadza to się go zakopuje.

omgwtflol

2021-11-22, 21:27
Jerzy_Owsik napisał/a:

nie używam takich specyfików ,tylko alkohol się u mnie liczy a najlepiej domowe destylaty. Piwo jest dobre ale wódka jest pyszna



piwo jest dla pedauw k***a pewnie nawet metanolu sie boisz tkac hahahahahahhahaha jaki frajer komuch strigerowany

julencio

2021-11-22, 21:27
zakolakk, Byłeś z tym na policji ? Co z psem jest jakaś zbiórka na niego ? Daj znać będę wdzięczny .

Insaner

2021-11-22, 21:33
Oczywiście w tle jak zwykle wyje jakaś baba zamiast natychmiast zadzwonić natychmiast na policję. "Pan tego psa zakopuje? O jezu!! Naprawdę pan to zrobi?" - k***a, szkoda że jeszcze tak godzinę nie stała i nie pytała się czy przypadkiem pies już się udusił. O ile to nie było jakieś 12 letnie dziecko to naprawdę ręce opadają.
Wydaje mi się, że w takiej sytuacji wtargnięcie na czyjąś posesję nie wiązałoby się z żadnymi konsekwencjami.


Nagranie na dowód mają. Może takiego śmiecia przynajmniej kara finansowa zaboli, bo niestety na zamknięcie czy nawet jakąś refleksję kogoś z IQ w okolicach 40 bym nie liczył. Niestety ale na polskich wsiach do dziś topienie młodych w worku na śmieci, przywiązywanie psa do drzewa w lesie i zostawianie na śmierć z głodu jest bardzo powszechne. Mentalność wyniesiona z PRLu.

Wepss

2021-11-22, 21:49
zielonydarian napisał/a:

ten pajac porównuje psa z człowiekiem? to ok ja od jutra sram po blokiem ,szczam na klatce i drę ryja cały dzień i noc , pies może i tym bardziej ja też mogę, przecież to to samo .



A Ty zdajesz sobie sprawę, że jak pies ma normalnego właściciela, a nie debila, to nie szcza po klatkach?

Jerzy_Owsik

2021-11-22, 22:12
San.Escobar94 napisał/a:

uh uh ależ jesteś edgy i dorosły tak z 12+ i ale wszystkich trigerrujeeeeeessz... nie no.. to już nie działa p*zdeczko.





omgwtflol napisał/a:

sadistic jest dla pełnoletnich komuchu



a właśnie to że napisałeś komentarz oznacza że mój post który jest wspaniały działa na dzbanuszki

:-)

omgwtflol

2021-11-22, 22:35
Insaner napisał/a:

Oczywiście w tle jak zwykle wyje jakaś baba zamiast natychmiast zadzwonić natychmiast na policję. "Pan tego psa zakopuje? O jezu!! Naprawdę pan to zrobi?" - k***a, szkoda że jeszcze tak godzinę nie stała i nie pytała się czy przypadkiem pies już się udusił. O ile to nie było jakieś 12 letnie dziecko to naprawdę ręce opadają.
Wydaje mi się, że w takiej sytuacji wtargnięcie na czyjąś posesję nie wiązałoby się z żadnymi konsekwencjami.
Nagranie na dowód mają. Może takiego śmiecia przynajmniej kara finansowa zaboli, bo niestety na zamknięcie czy nawet jakąś refleksję kogoś z IQ w okolicach 40 bym nie liczył. Niestety ale na polskich wsiach do dziś topienie młodych w worku na śmieci, przywiązywanie psa do drzewa w lesie i zostawianie na śmierć z głodu jest bardzo powszechne. Mentalność wyniesiona z PRLu.



ja pie**ole on uwierzył w policje xD

Jerzy_Owsik napisał/a:

a właśnie to że napisałeś komentarz oznacza że mój post który jest wspaniały działa na dzbanuszki



sram twojej starej do p*zdy :shock: