18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zaklaskała cyckami ...

~McSadol • 2022-08-19, 21:44
do ruskiego mam talent się nadaje ... :cycuszki:


d-_-bE.Prigozhin61

2022-08-19, 22:05
Taki sam widok był na marszu tych tępych dzid od czerwonych błyskawic

sothis

2022-08-19, 22:22
BarmanInternetu napisał/a:

Taki sam widok był na marszu tych tępych dzid od czerwonych błyskawic



Nie wiem czy Eksponat A, którego pozwoliłem sobie zacytować jest tak podatny na kiepskiej jakości propagandę, czy to troll.
Kiedyś myślałem, że prymitywną propagandę łykają tylko debile, ale o dziwo inteligentnym też to się zdarza.
Co prawda po stylu wypowiedzi nie oceniłbym eksponatu jako istoty inteligentnej, raczej jako rodzaj kartofla... Drożdża? Nie wiem, czegoś co się namnaża przez pączkowanie, pędy, z pominięciem okresu kształcenia, dorastania etc. Dróżdż dzieli się na pół, i mamy od razu wersję 'dorosłą'. Tak samo z idiotami. Mam też podejrzenie, gdzie takie pączkowanie zachodzi, bo często poza debilizmem cech*je ich bycie prymitywnymi ch*jami...

d-_-bE.Prigozhin61

2022-08-19, 22:36
sothis napisał/a:

Nie wiem czy Eksponat A, którego pozwoliłem sobie zacytować jest tak podatny na kiepskiej jakości propagandę, czy to troll.
Kiedyś myślałem, że prymitywną propagandę łykają tylko debile, ale o dziwo inteligentnym też to się zdarza.
Co prawda po stylu wypowiedzi nie oceniłbym eksponatu jako istoty inteligentnej, raczej jako rodzaj kartofla... Drożdża? Nie wiem, czegoś co się namnaża przez pączkowanie, pędy, z pominięciem okresu kształcenia, dorastania etc. Dróżdż dzieli się na pół, i mamy od razu wersję 'dorosłą'. Tak samo z idiotami. Mam też podejrzenie, gdzie takie pączkowanie zachodzi, bo często poza debilizmem cech*je ich bycie prymitywnymi ch*jami...



Kolejny który żałuje że go nie wyskrobali

to...........10

2022-08-19, 22:44
BarmanInternetu napisał/a:

Taki sam widok był na marszu tych tępych dzid od czerwonych błyskawic



Skończ pie**olić. Powinny się zgodzić na gnojenie przez PiS i umierać od gnijących płodów, bo tak sobie fanatycy wymyślili, co nie?

d-_-bE.Prigozhin61

2022-08-19, 22:48
mwaski napisał/a:

Skończ pie**olić. Powinny się zgodzić na gnojenie przez PiS i umierać od gnijących płodów, bo tak sobie fanatycy wymyślili, co nie?



I kolejny

:lol:

motorcycleman

2022-08-19, 22:53
sothis napisał/a:

Nie wiem czy Eksponat A, którego pozwoliłem sobie zacytować jest tak podatny na kiepskiej jakości propagandę, czy to trol



Nie wiem czy zwierzę B jest podatny na propagandę, czy to troll.

Jeśli ktoś A to eksponat, to jesteś podczłowiekiem - małym faszystą.

krolikosus

2022-08-19, 23:06
Zaluje ze ogladalem.. bez piwa tym razem

Szambem ugasili. . Jest okey

sothis

2022-08-19, 23:29
Czyli troll. I jeden klakier z marna ripostą.

Aga2010

2022-08-20, 00:19
BarmanInternetu napisał/a:

I kolejny



Debil rudego

Demirion

2022-08-20, 01:04
sothis napisał/a:

Nie wiem czy Eksponat A, którego pozwoliłem sobie zacytować jest tak podatny na kiepskiej jakości propagandę, czy to troll.
Kiedyś myślałem, że prymitywną propagandę łykają tylko debile, ale o dziwo inteligentnym też to się zdarza.
Co prawda po stylu wypowiedzi nie oceniłbym eksponatu jako istoty inteligentnej, raczej jako rodzaj kartofla... Drożdża? Nie wiem, czegoś co się namnaża przez pączkowanie, pędy, z pominięciem okresu kształcenia, dorastania etc. Dróżdż dzieli się na pół, i mamy od razu wersję 'dorosłą'. Tak samo z idiotami. Mam też podejrzenie, gdzie takie pączkowanie zachodzi, bo często poza debilizmem cech*je ich bycie prymitywnymi ch*jami...


Po twojej wypowiedzi wnioskuję że nie jesteś zbyt inteligentny tylko kreujesz się na takiego. Odezwał się jeden z niewielu który potrafi rozpoznać prawdę i wie która droga jest słuszna. To jest dokładnie to o czym mówisz. Jesteś podatny na propagandę tylko z drugiej strony ;)

Sayoko

2022-08-20, 01:18
Od tych sankcji ruskie dostają małpiego rozumu....

LaChupacabra

2022-08-20, 01:25
Zachowuje się jakby dopiero co Bilbo zaj***ł jej pierścień.

BaraBum

2022-08-20, 07:18
trochę mi smigola z WP przypomina

enerpeka

2022-08-20, 07:23
cytując klasyka:
"pozdro Tatiana, pewnie już zeszłaś.
żrąc krokodylla z moskiewkiego metra".