18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zaklaskała cyckami ...

~McSadol • 2022-08-19, 21:44
do ruskiego mam talent się nadaje ... :cycuszki:


Autor

2022-08-20, 07:32
sothis to jeden z tych oświeconych, który idzie na opłacany protest i skanduje: WOLNE MEDIA, WOLNE MEDIA, WOLNE... Walczy o wolne media, zapominając, że to oksymoron.
Takich naiwniaczków u nas niestety są całe rzesze. Pseudo oświecona inteligencja, która sądzi, że swoim sprzeciwem; przeciwstawia się zamordyzmowi.
Nie! To są sprawy obyczajowe, które są rychtowane przez określone środowiska do rozhuśtania nastrojów społecznych.
W myśl starej zasady "Dziel i rządź".

sothis

2022-08-20, 08:26
Autor napisał/a:

sothis to jeden z tych oświeconych, który idzie na opłacany protest i skanduje: WOLNE MEDIA, WOLNE MEDIA, WOLNE... Walczy o wolne media, zapominając, że to oksymoron.
Takich naiwniaczków u nas niestety są całe rzesze. Pseudo oświecona inteligencja, która sądzi, że swoim sprzeciwem; przeciwstawia się zamordyzmowi.
Nie! To są sprawy obyczajowe, które są rychtowane przez określone środowiska do rozhuśtania nastrojów społecznych.
W myśl starej zasady "Dziel i rządź".




Pewnie było to ustawiane odgórnie celem dzielenia społeczeństwa. Czy Twoim zdaniem sprawia to, że komentarz debila, do którego się odniosłem jest bardziej sensowny?
Co do pseudo oświeconej inteligencji.... A dziękuję, wolę być pseudo oświeconą ale jednak inteligencją, niz na pewno nie oświeconym i z dużym prawdopodobieństwem prostakiem, jak przeważająca cześć autorów bardzo zdecydowanych, bardzo oklepanych komentarzy wyglądających jaj pisane przez kiepskiego bota. Nie mówię o Tobie, ch*j Ci w dupe, ale jednak też mieścisz się w przedziale pseudointeligencji xD

pipi71

2022-08-20, 09:54
nawet tu wdziera się awantura i podziały polityczne....ech źle się dzieje w państwie duńskim

-magneto-

2022-08-20, 13:18
UPAINCE odj***lo :) (ATB - siec sklepow na ukrainie)

Wyjcio

2022-08-20, 13:50
Są cycki, jest piwo.

michal257

2022-08-20, 19:49
BarmanInternetu napisał/a:

Taki sam widok był na marszu tych tępych dzid od czerwonych błyskawic



Jak to w 99% zwykłe patologiczne dupodajki za 100zł. Normala wartościowa kobieta nie ma z tym problemu.

ruddie

2022-08-20, 19:54
sothis napisał/a:

Nie wiem czy Eksponat A, którego pozwoliłem sobie zacytować jest tak podatny na kiepskiej jakości propagandę, czy to troll.
Kiedyś myślałem, że prymitywną propagandę łykają tylko debile, ale o dziwo inteligentnym też to się zdarza.
Co prawda po stylu wypowiedzi nie oceniłbym eksponatu jako istoty inteligentnej, raczej jako rodzaj kartofla... Drożdża? Nie wiem, czegoś co się namnaża przez pączkowanie, pędy, z pominięciem okresu kształcenia, dorastania etc. Dróżdż dzieli się na pół, i mamy od razu wersję 'dorosłą'. Tak samo z idiotami. Mam też podejrzenie, gdzie takie pączkowanie zachodzi, bo często poza debilizmem cech*je ich bycie prymitywnymi ch*jami...



nie zesraj się

sadol001

2022-08-20, 20:09
BarmanInternetu napisał/a:

Kolejny który żałuje że go nie wyskrobali



ciebie nie wyskrobali i teraz musisz cierpieć uciskiwanie przez żydów, masonów, szczepionkowców, gejów, lewaków.... pomyśl jaki miałbyś spokój gdybyś nie istniał

kulawiec

2022-08-21, 01:25
mwaski napisał/a:

Skończ pie**olić. Powinny się zgodzić na gnojenie przez PiS i umierać od gnijących płodów, bo tak sobie fanatycy wymyślili, co nie?



Skąd, powinno się zalegalizować utylizacje dzieci. Tak powiedzmy do 18 roku życia. W końcu 15 latek też może zaszkodzić matce.

A najlepiej w tym celu łatać po ulicy, drzeć ryja i blokować drogi, a potem wrócić do domu, zabrać 500+ i przy wyborach znowu głosować na gwiazdy narodu.

xalk

2022-08-21, 02:57
BarmanInternetu napisał/a:

Taki sam widok był na marszu tych tępych dzid od czerwonych błyskawic

i kolejny zj***ny katol, lubisz siedziec u ksiedza na kolanach?

zipi

2022-08-21, 03:34
ej mam pytanie do tych osób które tak popierają tą czerwoną błyskawice, czy któryś z was debile wszedł na ich główną strone i przeczytał ich postulaty? juz abstrach*jąc od tego z tą aborcją, ale tam było 10 innych podpunktów przy których rządania BLM były w miare RACJONALNE XD przy tych rzadaniach to nasi CZerwoni i LEWICA była by nazywana skrajną prawicą i faszystami xD banda debili pokroju gonciarza.

sothis

2022-08-21, 11:41
zipi napisał/a:

ej mam pytanie do tych osób które tak popierają tą czerwoną błyskawice, czy któryś z was debile wszedł na ich główną strone i przeczytał ich postulaty? juz abstrach*jąc od tego z tą aborcją, ale tam było 10 innych podpunktów przy których rządania BLM były w miare RACJONALNE XD przy tych rzadaniach to nasi CZerwoni i LEWICA była by nazywana skrajną prawicą i faszystami xD banda debili pokroju gonciarza.



Weź pod uwagę, że strajk odbywał się przeciwko zakazowi aborcji, który zakładał niemożliwość jej dokonania nawet przy zagrożeniu dla życia kobiety. Oraz, że ten ruch po początkowej, sensownej fazie skończył przejęty przez różne ch*jnie. Obecnej formy nie znam, ale prawdopodobnie jest to jakieś s pie**olenie, jak z zielonymi, peta i innymi takimi. Wiesz, początkowo słuszny kierunek a potem sru, ktoś robi z tego maszynkę do robienia pieniędzy, nacisków politycznych i wymuszeń.

__Tux__

2022-08-21, 19:26
Zdolna dziewuszka. Umie klaskać cyckami.

d-_-bE.Prigozhin61

2022-08-21, 21:08
sothis napisał/a:

Weź pod uwagę, że strajk odbywał się przeciwko zakazowi aborcji, który zakładał niemożliwość jej dokonania nawet przy zagrożeniu dla życia kobiety. Oraz, że ten ruch po początkowej, sensownej fazie skończył przejęty przez różne ch*jnie. Obecnej formy nie znam, ale prawdopodobnie jest to jakieś s pie**olenie, jak z zielonymi, peta i innymi takimi. Wiesz, początkowo słuszny kierunek a potem sru, ktoś robi z tego maszynkę do robienia pieniędzy, nacisków politycznych i wymuszeń.



Widać nie przeczytałeś nawet art. ustawy do której orzecznictwo sądowe się odnosi i powtarzasz tą zj***na propagandę.Nikt nie zakazał aborcji jeśli ta powstała w wyniku czynu zabronionego lub zagraża życiu matki. Od początku to było ustawione przez te zj***ne lewackie środowisko z obrzydliwym wieprzem na czele a ty te gówno jeszcze popierasz i tacy jak ty na fundację lempartowej lali siano. Jeszcze dla twojej informacji fundacja nazywa się "ogólnopolski strajk kobiet" i powstała długo przed tą trzodą z błyskawicami i to nie "kobiety" zorganizowały ww. trzodę