18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zakład Oponiarski

Wy...........do • 2015-07-09, 13:35
Mam zakład oponiarski.

Ostatnio przyjechał do mnie taki jeden bananowiec, wziął najdroższe opony (których nikt nie chciał kupić od kilku sezonów) i pyta czy pompujemy azotem, bo to komfort, bezpieczeństwo itd.

Odpowiedziałem, że samym azotem niekoniecznie, ale mogę mu zaproponować specjalną mieszankę: 70% azotu, 21% tlenu i homeopatyczne dodatki helu, argonu i innych gazów szlachetnych, ale będzie musiał zapłacić stówkę.

Skorzystał z oferty, a ja zgodnie z umową, napompowałem mu koła powietrzem...

zaj***ne z neta

zincum

2015-07-09, 13:48
Nie masz żadnego zakładu.
Datę produkcji opon nawet debil potrafi sprawdzić.
Sprzedawanie opon wyprodukowanych 2 lata wcześniej jako nowe to prawie przestępstwo.
Stare, nudne, ch*jowe.
Pompowanie azotem ma sens. Jak kogoś stać, niech ma. A w tym całym wywodzie zapomniałeś o głutach ze sprężarki.

Jaja se dam uciąć, że ty nigdy nie zmieniałeś opon.

cys23

2015-07-09, 13:51
Mechanicy to k***y. Mam sąsiada, który chwali się podobnymi historiami, jak to jakiś młody przyjechał z zapchanym EGR a oni mu pół silnika wymienili i skasowali tysiące. Ze mnie też kiedyś chciał jakiś mirek frajera zrobić. Pojechałem na zmianę opon z letnich na zimowe (całe koła zmieniałem), a oni założyli pierwsze i że krzywe. Drugie, krzywe. Trzecie krzywe. czwrate koło było dobre, ale trzy krzywe, siedzenie dla dziecka obczaili i próbowali wcisnąć 'prawie nowe super koła mamy, po kosztach, panie, bezpieczeństwo z dzieckiem to podstawa, a na krzywych kołach to k***a, na zakręcie szwagra wypie**oliło w kosmos!'. Spytałem o właściciela zakładu i mu powiedziałem, człowieku, nowe koła nawet 3 miesięcy nie przejechały, co ci ludzie to odpie**alają. I wtedy wyszło, że 'nooo nowy Janusz źle założył i tak wyszło'. Mechanicy to k***y. Także dzięki sk***iałości ludzi nawet jak oddaję auto na napełnienie klimatyzacji to nie spuszczam sk***ysynów z oka.

Dziobek44

2015-07-09, 14:10
@cys23 Większość klientów daje się w ch*ja zrobić to czemu nie skorzystać? ;)

A tak serio to pojedziesz do nich drugi raz? ja bym nie jechał. Kto robi w bambuko ten traci klientów i tyle :)

skrimek

2015-07-09, 14:22
zincum napisał/a:

Nie masz żadnego zakładu.
Datę produkcji opon nawet debil potrafi sprawdzić.
Sprzedawanie opon wyprodukowanych 2 lata wcześniej jako nowe to prawie przestępstwo.
Stare, nudne, ch*jowe.
Pompowanie azotem ma sens. Jak kogoś stać, niech ma. A w tym całym wywodzie zapomniałeś o głutach ze sprężarki.

Jaja se dam uciąć, że ty nigdy nie zmieniałeś opon.




a ja se dam jaja odciąć, że nie zdałeś matury z polskiego.

cys23

2015-07-09, 14:36
Cytat:

Większość klientów daje się w ch*ja zrobić to czemu nie skorzystać?



To jest właśnie podręcznikowy przykład myślenia ludzi, których można określać mianem cebuli

Bankracy

2015-07-09, 14:56
@zincum a ja sobie jaja dam uciąć, że przez to ciągłe hejtowanie przed kompem masz gorszy wzrok i nie doczytałeś tego co miałeś małym drukiem napisane...

Camel_06

2015-07-09, 15:16
Stare jak resor od Jelcza i nawet tutaj już było, ale chyba było suszenie z wyj***niem bo nie mogę znaleźć.

Inze

2015-07-09, 16:13
Jak dla mnie przeniosłeś na siebie stary żart o blondynce.

Jebakażebolisraka

2015-07-09, 16:55
"Żyję w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch*ja za moją kasę"

Bialy_Mis

2015-07-09, 16:58
zakład oponiarski... autor miał chyba na myśli zakład wulkanizacyjny ;p

maverx

2015-07-09, 17:04
to taki urban legen sprzed 10 lat. kazdy ma takiego znajomego.

Wy...........do

2015-07-09, 17:13
Nie słyszałem, nie znalazłem tutaj, obczaiłem w necie i się podzieliłem :) Oponiarski/wulkanizacyjny ch*j mnie to wszystko zostało ładnie podj***ne metodą kopiuj/wklej a jak było to link lub :idzwch*j:
Dziękuje dobranoc :)

wojniz2

2015-07-09, 17:18
zincum napisał/a:

Sprzedawanie opon wyprodukowanych 2 lata wcześniej jako nowe to prawie przestępstwo.



W dupieś był, gówność widział.

Opona jako "nówka" może być sprzedawana do 3 lat od daty produkcji.

Ziomecki

2015-07-09, 17:30
Matoł chciał udawać mądrego a sam składu powietrza nie zna... ~78% azot, ~21% tlen, reszta ~1%