18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zajebista promocja

~Velture • 2017-11-27, 07:52
Zajebiste przeceny... :roll:



A tutaj u niemiaszków
spoiler

waloos

2017-11-27, 21:05
W USA też już nie jest tak super z tym Black Friday. Jak przeglądam anglojęzyczną część neta, to pojawia się sporo głosów że ceny są sukcesywnie podwyższane przez kila tygodni przed. A na BF zwczyajnie wracają do normalnego poziomu.

Druga sprawa to sami ludzie - w USA ludzie są zarobieni więc stać ich na kupowanie rzeczy nowych tj tegorocznych. Dlatego lepiej im jest sprzedać przed świętami zalegające towary, tak aby na święta Ci którzy chcą kupić nowy model mogli to zrobić.

U nas nie ma problemu ze sprzedażą dwu czy nawet trzyletniego sprzętu - jeśli spełnia swoje funkcje i ma dobrą cenę, to znajdzie się ktoś kto to kupi. Tych którzy biorą nowinki jest mało, bo dla nas to wciąż jest spory wydatek na który pozwolić może sobie odsetek ludzi.

Inna sprawa, że elektronika - poza smartfonami - jest w obecnych czasach bardzo tania. Dawniej telewizor to było kila wypłat i to wcale nie takich najmniejszych, a dziś? Dziś 32calowy TV kosztuje tyle ile wynosi najniższa krajowa.

petru23

2017-11-27, 21:10
ja tam wolałbym Bloody Friday tu i ówdzie. Na wzór 72r.

codi_18

2017-11-27, 21:20
Co do filmiku z "marketu dla idiotów" to nagrywający wychodzi na większego idiotę niestety. Ta cena pod wydrukowaną karteczką A4 musi być taka sama jak cena w kasie, bo to jest elektronicznie synchronizowana z systemem sklepowym. Jak by była wyświetlana stara cena to taka sama by wchodziła na kasie i każdy produkt musieli by przeceniać pracownicy przy kliencie co by trwało wieki.

N0control

2017-11-27, 22:28
Ja kupiłem fajny monitor 24 cali 144Hz 300zł taniej od ceny rynkowej. Morzna? morzna

Gizmolka

2017-11-27, 23:21
@up szkoda, że słowników nie sprzedawali na promocji.

Freedom_69

2017-11-27, 23:46
pie**olicie głupoty jeden przez drugiego i to wszędzie taki lament 'że olaboga oszukujoo'. Nikt nie oszukuje i nie podwyższa specjalnie cen przed takimi akcjami czasami w centrali msh są wahania nawet gdy nie ma żadnej promocji i cena potrafi się zmieniać 2razy dziennie. A co do promocji - Surface pro w saturnie i mediaku z 4999 na 3999 z officem na 5 urządzeń to słabo? Tak samo przecena Surface laptopa z 6500 na 5520. Ja wiem, że każdy chciałbym obniżke 80% na gówno produktach które kosztują 500zł, ale tak to nie działa :trollface:

pierdyl

2017-11-28, 01:44
pie**olicie panowie albo słabo szukacie. Przeceny są, może nie u nas ale są. Siedzę w filmie, animacji, efektach i innych tego typu bzdetach i co my tu mamy? uuu kamera za prawie 20.000 zł przeceniona o prawie 50%?
https://www.proav.co.uk/blackmagic-design-ursa-mini-4-6k-pl-mount
A tu obiektyw z 55% zniżli z 4400 zł przeceniony na 2000 zł
https://www.eglobalcentral.pl/obiektyw-cyfrowy-ed-12-40mm-f-2-8-pro-o2uolq.html?gclid=Cj0KCQiAjO_QBRC4ARIsAD2FsXNIoTDBzX71kFG-Grr2VXdUvPzmcT7lsZm7Ujd0zOQQmMEQkEhzzqcaAtUzEALw_wcB

Jak myślicie, że to są normalne ceny to sprawdźcie w necie ile to na co dzień kosztuje.
I wiele wiele więcej... Jak się kupuje w media markt to ch*j każdy chyba się dał wydymać i teraz biadoli jak to wszyscy kradno i oszukujo. Trzeba umieć szukać.

ch*j zara ban al bo inny ban za wklejanie linków, ale chciałem co nieco wam udowodnić.

-_..........._-

2017-11-28, 09:05
To nie hamburgery, tylko Niemcy robią nas w ch*ja od lat i po prostu trzeba zdelegalizować ich kartele działające na terenie Polski za uporczywe i zbiorowe naruszanie interesów konsumentów.

Volfodzio

2017-11-28, 13:49
Jakby była dostępna historia cen danego produktu to spox, w sklepie tego nie uświadczysz jak chociażby u wujka Gabe'a, normalnie gierka po 100 pln jest obniżka o 70% to faktycznie kosztuje 30 blach chciałeś kupić? Poczekałaś? To kupiłeś (czy tam wypożyczyłeś) w dobrej cenie.

Jakby trochę ruszyli łbami w sklepach to też mogliby się zesrać ze szczęścia licząc bonusowy przychód, wystarczyłoby tak połączyć obniżki żeby do upustu rzędu 1/4 na telefon klient sam chciał dobrać drobnicy wyrównując cenę, uznawszy, że to deal życia. No ale już od dawana nie płaci się za kreatywne myślenie tylko odpie**alanie schematów.