18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zajebista promocja

~Velture • 2017-11-27, 07:52
Zajebiste przeceny... :roll:



A tutaj u niemiaszków
spoiler

normale

2017-11-27, 08:56
eureka k***a... W każdym sklepie tak robią, milion promocyjnych cenówek naklejonych a pod spodem cena początkowa i tak najniższa. Macie black frajerday

nowynick

2017-11-27, 09:28
hamburgery podobno rzeczywiście mają okazję a z nas frajerów próbują robić, inna sprawa to ten czarny piątek po polsku... czarny piątek w piątek, czarny piątek w sobotę i jeszcze czarniejszy w niedzielę :D , dziś rano jadę do roboty i w radiu "black friday w Orange trwa do poniedziałku" :homer: zaraz się z tego zrobi czarny k***a grudzień...

hellbwoi

2017-11-27, 10:41
Ten pierwszy to portugalski Worten ale maja też siec w hiszpanii..

Ten drugi to... nie wiedziałem że Rotterdam Zuid jest od piątku w niemczech... a i ten niemiecki też jakoś innaczej brzmi, pewnie przez te tureckie naleciałości...

~Velture

2017-11-27, 10:50
nowynick napisał/a:

hamburgery podobno rzeczywiście mają okazję a z nas frajerów próbują robić, inna sprawa to ten czarny piątek po polsku... czarny piątek w piątek, czarny piątek w sobotę i jeszcze czarniejszy w niedzielę :D , dziś rano jadę do roboty i w radiu "black friday w Orange trwa do poniedziałku" :homer: zaraz się z tego zrobi czarny k***a grudzień...


No bo tam te wszystkie firmy chcą się pozbyć niesprzedanego towaru aby zrobić miejsce na nowy towar na gwiazdkę.
Swoje sprzedali, swoje zarobili a magazyn trzeba opróżnić więc w wielu przypadkach lecą po kosztach i dają ceny po których sami kupili albo ceny hurtowe a ludzie myślą, że złapali boga za nogi.

No ale to w USA tak jest a gdzie indziej dupa.
To jak sklepy lecą w ch*ja u nas w Polsce to świadczy o tym ta ustawa którą trzeba było dać aby jak cos niby jest przecenione to poprzednia cena musi być przynajmniej 1 dzień bo te kutwy dawały naklejki -X% i rzekome ceny a w rzeczywistości były to ceny regularne.

No i pamiętajcie moje kochane dzieci, że jeśli wszystko zawsze jest w promocji to nic nigdy nie jest w promocji.

Catar

2017-11-27, 11:40
Nic nowego

lm65

2017-11-27, 14:43
Blek frajer działa co roku heheh

Essent

2017-11-27, 18:27
Pracuję w handlu jako sprzedawca i wiem,że te super promocje to ściema!Są tzw.ceny katalogowe danych produktów i nih*ja nie można dać obniżki ceny -80% Ludzie,na zdrowy rozum, na jakiej marżowości trzeba by sprzedawać dany towar żeby zostało coś dla sklepu ? No są oczywiście towary :drobnica: które sprzedaje się na 300% marży np.uszczelka do kranu lub spinka do włosów.Chodzi o towar który jest droższy w zakupie np.taki telewizor lcd średni model.Zakup i producenta około 600zł +vat t.j.738zł , dorzućmy marżę bo sklep musi zarabiać,więc +jakieś 20 % co daje nam 885zł Tak jak pisałem wcześniej,są ceny katalogowe ustalone już z góry od producentów i przykładowy model LCD który opisałem wyżej widnieje w katalogu za jakieś 1062zł brutto.Reasumując,przy takich kwotach,na każdy produkt można dać upust maksymalnie 20 %!Sprzedając towar ze 100% marżowością w naszym np.kraju konkurencja zeżarła by nas z kopytami a na koniec podpaliła sklep razem z pracownikami :kawa:

oozyxak0o

2017-11-27, 18:41
Tak samo k***a chciałem wieże na allegro kupić u supersprzedawcy i ni ch*ja żadnej obniżki ceny, nawet za dostawę muszę zapłacić idź pan w ch*j z tym całym blek frajdejem i pseudo promocjami

sh...........ns

2017-11-27, 19:24
czarny piątek i ludzie sa robieni w ch*ja czy to nie utrwalanie rasizmu ? może kiedyś robią cygański czwartek i przy kasie zajebią ci portfel albo muzłumańską sobotę jakies gwałty obcinanie głow itd

darex99

2017-11-27, 19:27
Nie rozumiem jakim pie**olonym idiotą trzeba być, aby się łapać na tego typu akcje...a jak już są i nie chce się być zrobionym w jelenia, to przypominam że żyjemy w dobie ogólnodostępnego internetu. Sprawdza się model urządzenia, wbija w wyszukiwarkę i po kilku sekundach wszystko jasne. Mentalność ludzi jest poniżej krytyki, dopie**olą karteczkę, że 500 zł taniej, to debile nie sprawdzą czy faktycznie, tylko szybko szybko bo taniej, a faktycznie zostali oj***ni bez mydła na swojej głupocie i chciwości.

lilmuzynio

2017-11-27, 19:46
Myslalem ze w black friday chodzi o to zeby krasc na potege wszystko. W koncu black.

qwerq221

2017-11-27, 20:15
Przecież to jest oczywiste :D

tigerqaz

2017-11-27, 20:28
W wielu sklepach warto poczekać do końca promocji, wtedy można będzie kupić taniej :D

khrystall

2017-11-27, 20:58
Mnie zastanawia jak wywnioskowałes w drugim filmiku, ze to Niemcy?