18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zadyma na ringu po walce Gołoty z murzynem POLSKA vs NIGGERS

lu...........5z • 2012-11-12, 14:04
Nie widziałem tu tego, proponuję oberzjeć tym co się podneicali walką Wacha z Kliczką. To jest rpawdziwy boks, tyle że Adrzeja trochę poniosło.


ss...........mi

2012-11-12, 19:55
TheViking napisał/a:

I to ma być "prawdziwy boks" ? Bicie po jajach i późniejsza zadyma ? To jest właśnie hańba dla boksu ! Prawdziwy boks był właśnie w sobotę ! Wielkie piwo, ale za walkę Kliczko vs Wach.





Viking ale z ciebie lamus myślisz że wiesz coś o boksie?

kares

2012-11-12, 20:09
nie było mocnych na Andrzaja. gdyby tylko nie miał tak poj***nych ludzi koło siebie i mógł skupić się wyłącznie na boksowaniu to już dawno mielibyśmy mistrza świata.

TheViking napisał/a:

I to ma być "prawdziwy boks" ? Bicie po jajach i późniejsza zadyma ? To jest właśnie hańba dla boksu ! Prawdziwy boks był właśnie w sobotę ! Wielkie piwo, ale za walkę Kliczko vs Wach.



Hańbą to były noty sędziów podczas niektórych walk Gołoty, ale co ja tam wiem. Prawdziwy bokser to przecież pozer Adamek albo Szpilka w wieziennym uniformie.

lu...........5z

2012-11-12, 20:09
Andrew - najlepszy polski bokser. I z jakim poczuciem humoru.

hszanu

2012-11-12, 20:25
luka5z napisał/a:

Adrzeja trochę poniosło.



gdzieś ? kiedy ?

bo wysprzęglił w ryj murzynowi za to, że go napadł ?

modzgi

2012-11-12, 20:33
Andrzej murzyna zabił???
O nieeeeeeee............

To są k***a zwierzęta
i tyle ktoś je poubierał i nauczył wydawać dźwięki podobne do naszych

kibellos

2012-11-12, 21:05
za Andrzeja piwko musi być. jego walki z bowem przeszły do historii hw. w ogóle lata 90 to złote lata hw. szkoda że nie urodziłem się kilka lat wcześniej, bo pamiętam wszystko jak przez mgłę. bezsenne noce, nagrywanie na magnetowidzie... teraz ciężka to tylko kliczki, nie mają godnych rywali i nuuuuuda. a wtedy prawdziwych ciężkich było kilkunastu, każdy mógł zlać każdego, walki były ciekawe i widowiskowe. niech te lata wrócą :-(

piotruniusz

2012-11-12, 21:37
grubo ponad 100 kg a te kocie ruchy... ehhh gdzieś czytałem, że jakiś superkomputer przeprowadził symulację i okazało się, że Endriu zostanie mistrzem wszechwag....

ZiZU

2012-11-12, 21:45
I tak powinna wyglądać walka, zero, k***a, klinczu.

Damain

2012-11-12, 21:49
Jesszeytm toche pijany i nie wiem ci wlsnie ogladam, ale jest fajniue.

kajtol

2012-11-12, 22:05
tak mi się skojarzyło (ok. 30 sekundy)

skurvell

2012-11-13, 01:36
To prowokacja.

Gl0BaL

2012-11-13, 11:24
Andrzej był zajebisty, miał największy talent i umiejętności. Zgodzę się.

Ale:

odpie**olcie się proszę od Adamka, to jest najbardziej utytułowany polski bokser zawodowy, na dodatek nie widziałem żeby ktoś miał takie jaja i serce do walki jak on... Dla niedoinformowanych polecam walkę z Briggsem.

A wy ile na ryj z połamanym nosem przyjmiecie he? I jeszcze wygrajcie walkę...

Ne...........es

2012-11-13, 20:06
poland vs niggers -.- zalosne. dlatego polska jest w takich dolku :)

Resterwers

2012-11-14, 23:23
Brind'amour napisał/a:

Za Andrzeja zawsze piwko.
Te nieprzespane noce i walki bez ppv :)


Sama prawda, wyjąłeś mi to z ust.

Ale teraz przynajmniej spaślaki zza oceanu nie powiedzą, że Polska to kraj chuliganów... Jak mi brakuje tamtych czasów, wtedy to było co oglądać, czy to wyżej wymieniona "rozruba", czy to tayson najarany w walce z gołotą itd. :)