18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zadyma na meczu

Morszczuk • 2010-02-18, 15:54
GLKS Warmiak Łukta - Kormoran Garda Purda

Ale Urwał!




k***a k***a k***a k***a eeeeeej ale to jest sparing!

~Conscribo

2010-02-18, 20:11
Tak naprawdę, żaden związek w PL nie jest odpowiednio zorganizowany, a u nas ciągle jeszcze w PZPN zasiadają
postkomunistyczne dziady, beton, który zatrzymał się w systemie treningowym z lat 80. Nie możesz się nie zgodzić, że duża rolę odgrywa mentalność młodych trenujących grajków, która niestety nie jest taka jaka powinna być..

Everal

2010-02-18, 20:22
Koperek napisał/a:

@Everal ,a co za problem się nauczyć ;>?

Ty k***a żartujesz? Wiesz ile lat treningów wymaga osiągnięcie poziomu choćby 1 ligi dla zwykłego chłopaczka którego rodzice nie mają pieniędzy na treningi w lepszych klubach, strój itd? Przestań. W moim mieście jest Szkoła Mistrzostwa Sportowego, no sprowadzają pełno tych patałachów, obok mnie są ich 2 bursy. Większość z nich to właśnie te klasyczne pedałki, a wyglądają tak dlatego ze ich rodzice mają 700 zł za opłacenie samego pobytu, kosztów treningu i uczęszczania do szkoły> Chłopaszki i z Widzewa i ŁKSu w większości też wyglądają jakby już grali w Serie A czy ch*j wie co. Człowieku w Polsce jest taki system szkolenia że nie uwierzyłbyś. Jak 10 latek nie potrafi dobrze kopnąć piłki to trener drze na niego morde, a nie wytłumaczy co i jak. Trenowałem piłkę od pie**olonej podstawówki, tyrałem na treningach i co mam zamiast choćby II ligi pozwalającej na utrzymanie, rozj***ne plecy w odcinku krzyżowo lędźwiowym przez co? Przez zły system szkolenia, nie dostosowaniem treningów do wieku zawodników. Na chłopaka 16 lat można już wrzucać jak coś robi źle, bo powinien to umieć i unieść brzemię ciężaru psychicznego jakie zarzuca mu trener. Nie mów mi że w Polsce łatwo jest nauczyć się grać w piłkę. W Polsce jeśli chcesz zostać piłkarzem musisz:
a) mieć zajebiste zaplecze finansowe
b) nie dać się złamać psychicznie trenerom i zawodnikom z drużyny
c) mieć wyj***ne w wieku 10 lat na wrzuty innych że słabo grasz(potrafiłbyś będąc dzieckiem?)
d) posiadać talent i go nie zmarnować na dziewczynkach i wódeczce w najlepszych klubach.

Jeśli nadal uważasz że łatwo jest zostać piłkarzem, spróbuj wychować swojego syna na piłkarza i chodź na jego treningi, aby zauważyć czy przypadkiem nie miałem racji. Tak. Jestem fanatyczny :)

~Conscribo

2010-02-18, 20:35
Everal napisał/a:


a) mieć zajebiste zaplecze finansowe
b) nie dać się złamać psychicznie trenerom i zawodnikom z drużyny
c) mieć wyj***ne w wieku 10 lat na wrzuty innych że słabo grasz(potrafiłbyś będąc dzieckiem?)
d) posiadać talent i go nie zmarnować na dziewczynkach i wódeczce w najlepszych klubach.



No poza pkt a, reszta to właśnie mentalność. Sam znam gościa,
który grał w reprezentacji u21 na bramce (tyle, że w halowej), kasa mu przewróciła w głowie, teraz jest ochroniarzem.

Przede wszystkim muszą mieć dobrze we łbie, a nie na sparingach w okręgowce sie napie**alać, bo ktoś komuś wszedł w nogi.

Morszczuk

2010-02-18, 20:46
Wśród piłkarzy, trenerów, działaczy tępi się gejów-piłkarzy. Bo gdy taki paraduje Ci po szatni, gdzie wszyscy latają z ku*asami na wierzchu jest krępujące. Kilkanaście lat temu powiesił się znany piłkarz, który przyznał się do bycia gejem. Nie dość, że zakazali mu grę w piłkę to jeszcze wysyłali pogróżki.

Więc z tą "gejowską" piłką to uważaj.

Everal

2010-02-18, 21:07
Morszczuk napisał/a:

Wśród piłkarzy, trenerów, działaczy tępi się gejów-piłkarzy. Bo gdy taki paraduje Ci po szatni, gdzie wszyscy latają z ku*asami na wierzchu jest krępujące. Kilkanaście lat temu powiesił się znany piłkarz, który przyznał się do bycia gejem. Nie dość, że zakazali mu grę w piłkę to jeszcze wysyłali pogróżki.

Więc z tą "gejowską" piłką to uważaj.


niestety nie tylko z gejowska piłką trzeba uważać :F

Do...........io

2010-02-20, 00:07
ostre, prawie się bili