18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zadyma na meczu

Morszczuk • 2010-02-18, 15:54
GLKS Warmiak Łukta - Kormoran Garda Purda

Ale Urwał!




k***a k***a k***a k***a eeeeeej ale to jest sparing!

CJ

2010-02-18, 19:07
nie, tym że jestes gupi i się toba brzydze

LOADING...

2010-02-18, 19:12
CJ napisał/a:

nie, tym że jestes gupi i się toba brzydze



Przemilcze twoje wypowiedzi :wytrysk:

k4...........z3

2010-02-18, 19:14
CJ, a ja się zapytam jaki ty sport uprawiasz?

CJ

2010-02-18, 19:16
Lukas 360 napisał/a:

Fanatykiem nie jestem lecz gram i pedalem nie jestem, poj***ny tez nie a twoje podsumowanie i wypowedz równa sie mozgowi 5cio letniego bachora.



Wszystkich zdegustowanych moja osobą i nie lubiących mnie ani moich wypowiedzi uprzejmie odsyłam do niniejszego obrazka:



twoje napinanie się jak kot po kaszanie, świadczy o tym, że jakiś ułamek prawdy w oczy kole :)

LOADING...

2010-02-18, 19:22
CJ napisał/a:



Wszystkich zdegustowanych moja osobą i nie lubiących mnie ani moich wypowiedzi uprzejmie odsyłam do niniejszego obrazka:

Obrazek

twoje napinanie się jak kot po kaszanie, świadczy o tym, że jakiś ułamek prawdy w oczy kole :)



Nie napinam sie, siedze spokojnie, popijam browarka, przegladam sadola za to twoja agresywnosc cos uswiadamia, nagle piszesz ze "Wszystkich zdegustowanych moja osobą i nie lubiących mnie... blebleble". Cos w tym jest, az tylu ludzi ciebie nie lubi ? Ja tego nie powiedzialem ale podoba mi sie twoj AVATAR :pejcz:

Ulverytternes

2010-02-18, 19:22
Ubolewam że na tym portalu można dać piwo za dobry komentarz a nie można dać kopa w mordę za brednie. Odnośnie kilku komentarzy pana CJ

CJ

2010-02-18, 19:36
Ulve masz tzw pecha :)

Lukas 360 napisał/a:

agle piszesz ze "Wszystkich zdegustowanych moja osobą i nie lubiących mnie... blebleble". Cos w tym jest, az tylu ludzi ciebie nie lubi ? Ja tego nie powiedzialem ale podoba mi sie twoj AVATAR :pejcz:



szczerze to nie wiem ilu ludzi mnie nie lubi/lubi itd itp, nikt mi tego nie mówi, wiec napisałem na wyrost :)

może masz racje na prawde troche przegiałem, no ale trudno zyje sie dalej

dzieki za avka, tu akurat dużo osób mówi, że jest fajny :ok:

~Conscribo

2010-02-18, 19:41
ten filmik pokazuje inteligencję większosci piłkarzy w PL, mówcie co chcecie, ale większość to nażelowani gogusie, cwaniaczki, z brakami w podstawowej edukacji. Są oczywiście i tacy którzy są normalni i nie widać z kilometra, że jest piłkarzem. Gdyby było więcej normalnych mentalnie ludzi którzy grają, nie bylibyśmy w rankingu za Burkina Faso.

sveq

2010-02-18, 19:42
CJ, pewnie wg Ciebie skoki narciarskie są najzajebistrzym sportem (a bo teraz Małysz na topie) wcześniej pewnie była ręczna (ale już pednie też dla pedałów bo minęła moda) za pewne po drodze wpadli siatkarze, kubica i jakiś inny 'pedalski' sport :roll:

*Conscribo
W Polsce naprawdę znaleźli by się piłkarze, potrafiący zagrać przynajmniej, żeby Polska mieściła się w 20. Ale niestety mamy nasz kochany PZPN

CJ

2010-02-18, 19:44
sveq, no patrz niestety nie :)

hypek

2010-02-18, 19:57
Lukas 360 napisał/a:

Szpanujesz angielszczyzną ? :emo:


CJ napisał/a:

Wszystkich zdegustowanych moja osobą i nie lubiących mnie ani moich wypowiedzi uprzejmie odsyłam do niniejszego obrazka:

Obrazek

chyba coś prawdziwego było w wypowiedzi Lukasa, bo teraz zamiast "Fuck you" wolał dla bezpieczeństwa wstawić obrazek ^^

CJ

2010-02-18, 20:02
ok niech Wam będzie, ulegnę i przeproszę za swoja wypowiedź, i zwracam honor wszystkim grającym w piłkę nożna oraz ich fanom itp itd. Przekaże 1% podatku na saditic'a i odmówię pokutę.

Jeżeli nie zadowala to niektórych to niestety pozostaje moja sygnaturka :emo:

Morszczuk

2010-02-18, 20:07
CJ jest zakaz obrażania innych userów, więc zamilcz. A wy nie karmcie Trolla.

Dla jednego pedalski może być Tenis, dla innego Piłka Nożna, dla innego Siatkówka a jeszcze dla innego boks (nie no k***a przesada).

hypek

2010-02-18, 20:11
Ojtam, dobry offtop nie jest zły.

Ja również nie lubię piłki nożnej - troszkę zbyt nudna dla mnie. Ale nazywanie jej pedalską? No cóż - wielu jest homoseksualistów wśród piłkarzy, ale żeby nazwać cały sport pedalskim, większość uprawiających go musiałaby być "pedałami" :P